Karacasulu Dış Ticaret A.Ş.

1983 yılında faaliyetine başlayan Karfo Karacasulu Dış Ticaret A.Ş. profesyonellerden amatörlere kadar tüm kullanıcılara, sektördeki uzun yıllara dayalı tecrübesiyle ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek en kaliteli ürünleri, hizmeti ve desteği sunmaktadır.

Karfo Karacasulu Dış Ticaret A.Ş. 1996 yılında Fransız KIS firması ile anlaşarak KIS minilablarının Türkiye’deki satışını ve teknik servisini üstlenmiştir. 2000 yılında dünyanın en büyük dijital back üreticisi olan PhaseOne firması ile anlaşarak bu ürünlerin Türkiye dağıtımına başlamıştır. Aynı yıl Karfo Karacasulu Dış Ticaret A.Ş. Lexar hafıza kartlarının satışına başlamıştır.

Karfo Karacasulu Dış Ticaret A.Ş. 2001 yılında Nikon’un Türkiye distribütörü olarak seçilmiştir ve bu tarihten itibaren Nikon fotoğraf makineleri ve aksesuarlarının Türkiye’deki tek yetkili ithalatçısı olmuştur. 2005 yılında Nikon dürbünlerini, 2008 yılı itibari ile de Nikon mikroskoplarını ürün yelpazesine eklemiştir.

İstanbul merkez ofiste faaliyetlerini sürdüren Karfo Karacasulu Dış Tic. A.Ş. Türkiye genelinde yaygın bayi ağına sahiptir.

 

Yılların getirdigi tecrübe ile…

Kaliteli ürün yelpazesi ve geniş servis ağı ile müşterilerine maksimum fayda sağlamak amacı ile gerçekleştirdiği vizyonunun arkasında yılların tecrübesi ve iş kalitesi yatıyor. Eğitim kadromuz, donanımlı çalışanlarımız ve kalite politikasına önem verdiğimiz teknik servisimiz ile beraber koşulsuz müşteri memnuniyetini sunmak temel önceliğimiz olarak ilkelerimiz arasında yer alıyor.

 

Yönetim Kurulu Başkanı : KUDRET KARACASULU

  • Taahhüt edilen sermaye miktarı:10.150.000.-TL
  • Ödenen sermaye miktarı:10.150.000.-TL

 

Karfo Endüstriyel

2001 yılında bir dünya markası olan Nikon’un Fotoğraf Makinelerinin, 2007 yılında ise Nikon Medikal ve Endüstriyel Mikroskoplar ve Nikon Endüstriyel Ölçüm Cihazların Türkiye Genel Mümessili olan Karfo Karacasulu A.Ş. firmasının bir iştiraki olan Karfo Endüstriyel, laboratuvar ve endüstriyel cihazların satışı ve satış sonrası hizmetleri konusunda faaliyet göstermektedir.

İsmini aldığı Karfo Karacasulu Şirketi, kuruluşu 1954’lere dayanan ve 1983 yılı itibariyle Karfo Karacasulu Fotoğraf Malzemeleri San. ve Tic. A.Ş. olarak kurumsallaşmış; distribütörü olduğu ürün ve hizmet verdiği sektörlerin genişlemesi sebebi ile 2006 yılında unvanını Karfo Karacasulu Dış Ticaret A.Ş. olarak yenileyerek devam etmekte olan bir şirkettir.

Nikon Endüstriyel Mikroskoplar ve Nikon Ölçüm Cihazlarının Türkiye tek yetkili ithalatçısı ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirin Karfo Endüstriyel mümessili olduğu markalar arasına, 2008 yılında görüntü analiz sektöründe dünya lideri Clemex Technologies Inc.’i ekleyerek büyümesine devam etti. Bugün sektörün öncü kuruluşları arasında yer alan Karfo Endüstriyel mikroskoplar, görüntü analiz sistemleri, ölçüm cihazları ve nanoteknoloji cihazlarından oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

“Koşulsuz müşteri memnuniyeti” kavramını ilke edinerek, tecrübeli teknik kadromuzla müşterilerimize hizmet etmekteyiz. Hizmette sınırsız ve sorunsuz yaklaşımıyla firmamız her zaman müşterilerinin güvenini ve bağlılıklarını kazanmıştır.

Karfo Endüstriyel şu an İstanbul Anadolu yakasında merkez ofis ve uygulama laboratuvarı, İstanbul Avrupa yakası ve Ankara satış merkezleri, kapsamlı teknik servisleri, eğitimli ve tecrübeli kadrosu ile sektördeki satış pazarlamaya yeni bir boyut kazandırmıştır.

Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış 900 den fazla kurulu cihazımız ile geniş bir müşteri portföyüne sahibiz.