https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/05/phottix.png
KARACASULU GÜVENCESİYLE

PHOTTIX

Fotoğraf ve video çekimlerinde ihtiyaç duyduğunuz güvenilir ve tutarlı ışık kaynaklarıyla stüdyoda ve sahada hep yanınızda. Kaliteli flaş ve led ışık kaynaklarıyla çekiminizi en üst seviyeye taşıyın. Phottix ürünleri Karacasulu güvencesiyle Türkiye'de...
EN YENİ PHOTTIX ÜRÜNLERİ
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/05/phottix_Indra500.jpg

Indra 500 TTL

İşte gelecek! High Speed Sync özellikli 500w gücündeki Phottix Indra 500w, Nikon, Canon ve Sony uyumlu ödüllü Phottix Odin TLL flaş tetikleyicisi ile size tam kontrol sağlar. Sert gün ışıklar altında çekim yapın ve high speed özelliği sayesinde ambiyansı koruyun. Indra 500 TLL ile ile yaratıcı yanınızı dışarı çıkarın.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/05/phottix_Indra360.jpg

Indra 360 TTL

İç ve dış mekan çekimler yapan fotoğrafçılar için yeni bir seviye. Ödüllü TTL flaş Indra 500 TTL’in bir çok popüler özelliğini sahip Indra 360 TTL ile ışığı en üst seviyede kontrol edin. Kompakt bataryası sayesinde hareket halindeki fotoğrafçılar için tam bir yol arkadaşı. Phottix Odin TTL ile tam tam kontrol sağlayan Indra 360 TTL, Nikon, Canon ve Sony ile uyumludur.

Nuada R4 Led

Phottix Nuada R4, hafif gövde çerçevesinin kenarına monte edilmiş 12mm ultra ince yerleşik 180 + 180 ultra parlak LED kurulumuna (3200K-5600K) sahip geniş çaplı bir stüdyo ışığıdır. Işık, dahili bir difüzörden filtrelenir ve yumuşak ve parlamayan bir şekilde aydınlatılmış alan ışığı sağlamak için en yeni flicker engelleyen LED teknolojisini kullanır. Profesyonel video ve fotoğraf alanları için uygundur.

Kali 600 Studio Led

Nuada serisi LED’lerin başarısının ardından, Phottix yeni bir LED aydınlatma serisini duyuruyor: Phottix Kali. Maksimum 3000Lux (36W) parklaklığa sahip olan Phottix Kali600 hem şebeke elektriği hem de batarya ile çalışabilmesi sayesinde stüdyoda veya dış mekanda kullanılabilir.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/05/m180.jpg

M180 Led Light

Phottix M180 LED, akıllı telefon kullanıcıları ve hareket halindeyken içerik oluşturanlar için olmazsa olmaz bir aksesuardır. 180 parlak yüksek performanslı LED ile uyum sağlayan çekici ultra ince tasarım, fotoğraf, video, vlog veya canlı yayınlar için ışığa ihtiyaç duyan herkes için mükemmeldir. Çantanıza veya cebinize bırakın ve gün boyu bir maceraya çıkın.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/05/mitrosp_right_.jpg

Mitros+ TTL Flash

Phottix Mitros, bu yılın başlarında piyasaya sürüldüğünden beri popülerliği kanıtlanmış güçlü ve dayanıklı bir harici flaştır. Mitros+ uzaktan kontrol edilmeye uygun yapısıyla yaratıcı ışık etkileri oluşturmak için hep yanınızda. Mitros+ düğün fotoğrafçılarının katkısıyla üretilmiştir.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/05/phottix_odin_ii_tcu_front_white_lr_sq.jpg

ODIN II TTL Flash Triger

Photokina 2014’te tanıtılan, Odin II en çok beklenen flaş tetikleme sistemidir. TTL flaş sistemlerini seven ve daha fazlasını isteyen binlerce mutlu Odin kullanıcısının operasyonel taleplerinin bir sonucudur. Phottix tüm vaatlerini yerine getiriyor.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/05/raja_65_105_dfr_web.jpg

Raja Quick Folding Softbox

Phottix Raja Serisinde yeni – Phottix Raja 150 Hexa Softbox. Süper büyük. Kolay kurulum. Sıfır güçlükle süper yumuşak ışık. Phottix Raja 150, Raja’nın şemsiye gibi açılan ve zahmetsizce yerine kilitlenen hızlı kurulum tasarımına sahiptir.

Bu site üçüncü şahısların web sitelerine ve sosyal medya hesaplarına bağlantılar içermektedir. Karacasulu Dış Tic Aş., bağlantılarda yer alan web sitelerinin içeriğinden, uygulamalarından ve koşullarından sorumlu değildir.

Nereden Satın Alabilirim?

Yetkili Satış Noktaları
Çevrimiçi Mağazalar

Karfo Endüstriyel

Nikon Biyolojik Mikroskop

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/02/karacasulu_logo_40x40.png

2020 © Karfo Karacasulu Dış Tic. AŞ.