1971 Antalya doğumluyum. İlkokulu bitirir bitirmez çocukluğumda hep merak ettiğim fotoğrafçılığa başlamak için çırak olarak ilçede bulunan bir fotoğraf stüdyosunda çalışmaya başladım,

ve 1993 yılında kendi stüdyomu açtım. Henüz körüklü stüdyo makinalar küçük yerlerde kullanıldığı zamanlarda benimde ilk makinam bu olmuştu. O zamanlar taşra sayılabilecek 10,000 nüfuslu bir ilçede kendimi nasıl geliştiririm ve nasıl kısıtlı harcamalarla ilerlerim diye hep çalıştım gerek diğer ilçelerdeki irtibat kurabildiğim meslektaşlarla gerek turist olarak ilçeye gelen fotoğrafçı dostlarla bilgi paylaşarak ki (o zamanlar internet denilen olayın olmadığı zaman dilimi) bir şekilde mesleğimi hep ileriye götürmeyi başardım. O dönemde bir çok meslektaşımızın yaşadığı minilab krizlerine rağmen ayakta durmayı başardım.

2013 yılında Türkiye’de başlayan ‘Düğün Fotoğrafçılığı’ dalında eğitim seminerlerinde önce öğrenci gibi sonra yardımcı eğitmen, daha sonrasında da asıl eğitmen olarak görev almaya başladım. 2018 yılında Gürcistan’da yapılan bir eğitim seminerinde de eğitmen olarak görev aldım.

49 yaşında olmama rağmen hala küçük bir ilçede olsamda hiç bir zaman işimle alakalı geri kalmayı düşünmedim. Hep daha iyi fotoğrafı nasıl çekerim insanlara daha iyi nasıl hizmet verip kazanç sağlarım diye araştırmalar yaptım. Bizim gibi bu işi okulunda okumadan devam ettirebilen Türkiye’de çok az insan kaldığını düşünüyorum, ancak işine ve fotoğraf a aşık olanlar sanatını düşünenler devam ettirebiliyor. artık, ve bundan sonraki en büyük hedeflerimden bir tanesi bir tanecik kızımı da bu sanat dalında üniversite de eğitim aldırabilmek.