https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dock2-01.jpg

Kolay Kullanım, Üstün Sonuçlar

Daha yetenekli ancak fark edilir derecede daha küçük DJI Dock 2, Matrice 3D veya 3TD drone’ları kolaylıkla ve güvenlikle konumlandırır. Dock 2 hafiftir, üst düzey operasyon yetenekleri sunar ve otomatik operasyonlara verimlilik ve kalite getiren bulut tabanlı akıllı işlevlere sahiptir.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dock2-02.png
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dock2-03-scaled.jpg

Hafif Tasarım

DJI Dock 2, önceki modele göre %75 daha küçük ve %68 daha hafiftir ve sadece iki kişiyle kolayca taşınabilir; bu da esnek kurulum sağlar ve kurulum maliyetlerini azaltır.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dock2-04.jpg

Verimli Saha Değerlendirmesi

Yerleştirmeden önce, hava aracı görüş sensörlerini kullanarak çevredeki ortamı algılayabilir ve bölgede güçlü GNSS sinyalleri olup olmadığını hızlı bir şekilde belirleyebilir.[4] Bu yeni görüş tabanlı değerlendirme, saha seçimini önemli ölçüde hızlandırarak gerekli süreyi beş saatten on iki dakikaya veya daha kısa bir süreye indirir.[5]
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dock2-05.jpg

Sağlam, Güvenilir ve Şarj Edilebilir

IP55 Toz Geçirmez ve Su Geçirmez
DJI Dock 2, koruma göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. IP55 toza ve suya dayanıklılık derecesine sahip[1] Dock 2, zorlu iklimlerde ve ortamlarda bile uzun süre istikrarlı bir şekilde çalışabilir.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dock2-06.jpg
Geliştirilmiş İniş Dengesi
Yeni nesil görüntü tanıma teknolojisi sayesinde uçak, iniş pistindeki konumlandırma işaretlerini doğru bir şekilde tanımlar. Ayrıca, iniş pistinin yeni kayar rampa merkezleme tasarımı hassas inişi daha da kolaylaştırır.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dock2-07.jpg
Entegre Çevre İzleme Sistemi

DJI Dock 2, gerçek zamanlı hava durumu değişikliklerini algılamak için yağış, rüzgar hızı ve sıcaklık göstergeleri dahil olmak üzere birden fazla sensörü entegre eder.

Çevrimiçi hava durumu tahmini ile birlikte, uçuş riskini etkili bir şekilde azaltmak için DJI FlightHub 2’yi kullanarak zamanında uyarılar sağlayabilir veya uçuş görevlerini sonlandırabilir.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dock2-08.jpg

Dahili Yedek Batarya

Beklenmedik bir elektrik kesintisi durumunda DJI Dock 2, dahili yedek batarya ile beş saatten fazla[6] bağımsız olarak çalışmaya devam edebilir ve uçağın geri dönmesi ve inmesi için yeterli zaman bırakır.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dock2-09.jpg

Anormal Durum Bildirimleri

DJI Dock 2 ve hava aracı görev arızaları veya acil durumlarla karşılaşırsa, DJI FlightHub 2 hemen e-posta bildirimleri gönderir. Bu, operatörlerin sağlanan bilgilere dayanarak sorunları doğru bir şekilde izlemelerine ve gidermelerine olanak tanır.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dock2-10.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dock2-11.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dock2-12.jpg

DJI MARTICE 3D

Geniş Açılı Kamera

4/3 CMOS
24mm Format Eşdeğeri
20MP Etkili Piksel
Mekanik Deklanşör

Tele Kamera

1/2 inç CMOS
162mm Format Eşdeğeri
12MP Etkili Piksel
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dock2-13.jpg

DJI MARTICE 3TD

Geniş Açılı Kamera

1/1.32 inç CMOS
24mm Format Eşdeğeri
48MP Etkili Piksel

Tele Kamera

1/2 inç CMOS
162mm Format Eşdeğeri
12MP Etkili Piksel

Kızılötesi Kamera

40mm Format Eşdeğeri
Normal Mod: 640×512@30fps
UHR Kızılötesi Görüntü Modu: 1280×1024@30fps
(UHR Kızılötesi Görüntü işlevi etkinken, hava taşıtı ortam ışığının parlaklığına göre UHR Kızılötesi Görüntü modunu otomatik olarak etkinleştirir veya devre dışı bırakır).
28x Dijital Yakınlaştırma

Üstün, Kapsamlı Performans

Güçlü operasyon yetenekleri sayesinde DJI Matrice 3D/3TD, yüksek standartlı operasyonların gereksinimlerini karşılar.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dock2-14.png

İstikrarlı Çalışma, Ödün Vermeyen Verimlilik

Hızlı Kalkış
DJI Dock 2, çift RTK antenini entegre ederek uçağın RTK verilerinin birleşmesini beklemeden doğru RTH konum bilgisi elde etmesini sağlar. Ayrıca, 45 saniye gibi kısa bir sürede tam bir pervane muayenesi ve kalkış gerçekleştirerek hızlı bir şekilde operasyonel duruma girer.[11]
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dock2-15.jpg
Çift Kameralı Gözlem
DJI Dock 2, gerçek zamanlı görüntü elde etmek için dahili ve harici bir balıkgözü kameraya sahiptir. Dock içinde ve dışında yakın izleme, operatörün hava koşullarını, çevresel koşulları ve uçağın kalkış ve inişini uzaktan gözlemlemesini sağlar.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dock2-17.jpg
Hızlı Şarj
DJI Dock 2, ardışık operasyonlar için verimli güç sağlamak amacıyla hava aracını sadece 32 dakikada %20’den %90’a kadar şarj eder.[12]
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dock2-16.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dock2-18.jpg
Bulut Haritalama
Hava aracı uçuş görevini tamamladıktan sonra DJI FlightHub 2, toplanan uçuş verilerine dayanarak yüksek hassasiyetli 3D modeller üretir ve çalışma ortamını Orjinal olarak geri yükler. Bu modellere açıklama eklenebilir, ölçülebilir ve indirilebilir.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dock2-19.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dock2-20.jpg
Uçuş Rotası Editörü
Operatörler, yüksek hassasiyetli 3D modelleri kullanarak birinci şahıs bakış açısıyla görsel uçuş rotası düzenlemesi yapabilir ve simüle edilmiş görüntüleme sonuçlarını önizleyebilir. Bu, sezgisel ve verimli operasyonları kolaylaştırır ve uçuş rotası planlamasını ve doğruluğunu artırır.
AI Spot-Check

 

3D modelde belirli bir alanı çerçeveleyin ve hava aracı, sonraki otomatik işlemlerde yakalanacak alanı çerçevelenen alanla otomatik olarak karşılaştıracaktır. Bu, birden fazla uçuşta aynı alanın doğru şekilde yakalanmasını sağlamak için kameranın açısını aktif olarak ayarlar.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dock2-21.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dock2-22.jpg
FlyTo Görevleri
DJI FlightHub 2’nin FlyTo görevleri, optimum uçuş rotasını otomatik olarak planlamak için yüksek hassasiyetli 3D modelleri kullanır. Acil bir görevden önce, operatörün yalnızca konuya tıklaması yeterlidir ve uçak verimli ve güvenli bir rota üzerinden hedefe uçacaktır.
Canlı Uçuş Kontrolleri
DJI FlightHub 2 veya üçüncü taraf bir bulut platformuna dayalı olsa bile DJI Dock 2 uzak bir bölgede konuşlandırıldığında, operatör uçuşu ve gimbal açısını klavye ve fare ile kontrol etmeye devam edebilir.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dock2-23.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dock2-24.jpg
Engel Atlama
Hava aracı otomatik uçuş görevlerini yerine getirirken, uçuş görevlerinin başarı oranını artırmak için çok yönlü engel algılama ve otomatik engel atlama işlevlerini kullanır.

Ekosistem Kapsamlı Yetenekler

Üçüncü Taraf Görev Yükleri
Daha da fazla işlevsellik ekleyin, uçağın E-Port’u aracılığıyla hoparlörler ve spot ışıkları gibi üçüncü taraf yüklerine[3] bağlanın ve DJI FlightHub 2 aracılığıyla eklenen yükü uzaktan kontrol edin.[13] Ayrıca, uçağın E-Port Lite’ı, daha fazla uçuş ve personel güvenliği için bir paraşüt[3] bağlantısını destekler.
Uç Bilgi İşlem
DJI Dock 2, operasyonel verimliliği daha da artırmak için medya dosyalarının ve daha fazlasının önceden işlenmesini sağlayan bir uç bilgi işlem genişletme arayüzüne sahiptir.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dock2-25.jpg
Cloud API ile Özel Dağıtım
DJI Dock 2 için özelleştirilmiş bir yönetim sistemini Cloud API ile uyarlayın veya hızlı bir şekilde üçüncü taraf bir bulut platformuna bağlayarak verimli ve kullanışlı özel dağıtımı kolaylaştırın.
Buluttan Buluta Koordinasyon
DJI FlightHub 2’nin FlightHub Sync işlevi sayesinde kullanıcılar, operasyon verilerinin esnek yönetimi için üçüncü taraf bir bulut platformuna kolayca bağlayabilirler.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dock2-26.jpg

DJI TerraAPI

DJI TerraAPI ile kullanıcılar artık DJI Terra’nın güçlü haritalama yeteneklerini kendi dock yönetim sistemlerine entegre edebilirler. Bu, otomatik 2D / 3D yeniden yapılandırma ve özelleştirilmiş fotoğraf haritalama iş akışlarını mümkün kılarak DJI Dock 2’nin çalışma sonuçlarının çok çeşitli endüstri uygulamalarının ihtiyaçlarını daha iyi karşılamasını sağlar.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dock2-27.jpg

DJI DOCK 2

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dock2-28.jpg

Notlar:

* Uçmadan önce daima yerel yasaları ve düzenlemeleri kontrol edin ve bunlara kesinlikle uyun.
** Bu sayfadaki tüm veriler, kontrollü bir ortamda bir üretim modeli DJI Dock 2 ve DJI Matrice 3D/3TD kullanılarak toplanmıştır. Gerçek sonuçlar ortama, kullanıma ve ürün yazılımı sürümüne bağlı olarak değişebilir.
*** Bu sayfadaki tüm video ve görüntüler, ilgili yerel yasa ve yönetmeliklere tam olarak uyularak çekilmiştir.
**** DJI Matrice 3D/3TD kullanılmadan önce DJI Pilot 2 uygulaması aracılığıyla etkinleştirilmelidir.
***** Ekipmanın istikrarlı ve sürekli çalışmasını sağlamak için lütfen düzenli bakım yapın. Ayrıntılar için Bakım Kılavuzuna bakın.
1. DJI Dock 2 IP55 derecesine sahiptir ve DJI Matrice 3D/3TD IP54 derecesine sahiptir. Her ikisi de kontrollü laboratuvar koşulları altında test edilmiştir. IP derecesi kalıcı olarak etkili değildir ve ürün aşınması ve yıpranması nedeniyle azalabilir. Ayrıntılar için Kullanım Kılavuzuna bakın.
2. Yedek batarya seviyesi %25, ortam rüzgar hızı yaklaşık 4 m/s, gidiş-dönüş uçuş hızı yaklaşık 15 m/s ve havada kalma süresi 10 dakika olan yaklaşık 25°C (77°F) bir ortamda ölçülmüştür. Bu değer yalnızca referans içindir ve gerçek çalışma verileri farklılık gösterebilir.
3. Ayrı olarak satılır.
4. DJI Matrice 3D/3TD veya DJI Mavic 3 Enterprise Serisi uçak kullanılabilir.
5. Hava aracı yeterli pil seviyesine sahip olduğunda, aşağıdaki işlemler 12 dakika içinde tamamlanabilir: DJI Matrice 3D Serisi drone’u açın ve DJI RC Pro Enterprise’a bağlayın. DJI Pilot 2’ye girin, Dock Site Evaluation işlevini seçin ve ardından değerlendirme sonuçları elde edilene kadar talimatlara göre saha değerlendirmesini adım adım tamamlayın. Bu değer yalnızca referans içindir ve gerçek deneyim değişebilir.
6. 25°C (77°F) ortamda tam şarjlı bir yedek batarya ile ölçülmüştür. Bir elektrik kesintisinden sonra rıhtım, hava taşıtı şarjı, klima, rıhtım kapağı ısıtması ve rüzgar hızı göstergesi ısıtması gibi işlevleri desteklemez. Arızaları her zaman derhal kontrol edin.
7. Rüzgarsız, kumsuz ve aşındırıcı olmayan bir ortamda 25°C’de (77°F) ölçülmüştür. Gerçek bakım aralıkları konuşlandırma ortamına ve çalışma sıklığına göre belirlenmelidir. Her altı ayda bir veya daha erken bakım yapılması tavsiye edilir.
8. Kontrollü bir test ortamında ölçülmüştür. Spesifik test koşulları şu şekildedir: deniz seviyesinden 20 metre yükseklikte rüzgarsız bir laboratuvar ortamında 46,8 kph sabit hızda, fotoğraf modunda (uçuş sırasında fotoğraf çekme işlemi olmadan), Engelden Kaçınma Eylemi Kapalı olarak ayarlanmış olarak ve %100 pil seviyesinden %0’a kadar ileri doğru uçmak. Sonuçlar ortama, gerçek kullanıma ve ürün yazılımı sürümüne bağlı olarak değişebilir.
9. Hava aracının üst arka bölgesinde 10°’lik bir kör nokta vardır. Her zaman dikkatli uçun.
10. 12 ay içinde, batarya depolama için ortam sıcaklığı 35°C’nin (95°F) altında olduğunda ve batarya seviyesinin %90 veya daha yüksek olduğu kümülatif süre 120 günden az olduğunda, batarya döngüleri 400 defaya ulaşabilir.
11. Ağ sinyallerinin iyi olduğu bir ortamda, operatörün DJI FlightHub 2’de Take Off’a tıklamasından uçağın iniş pistinden ayrılmasına kadar en hızlı yaklaşık 45 saniye sürer. Bu değer yalnızca referans içindir ve gerçek deneyim değişebilir.
12. Şarj olurken 25°C (77°F) ortamda ölçülmüştür.
13. Yükün DJI FlightHub 2 ile uyumlu olduğundan emin olmak için lütfen önce satıcınıza danışın.


Bu site üçüncü şahısların web sitelerine ve sosyal medya hesaplarına bağlantılar içermektedir. Karacasulu Dış Tic Aş., bağlantılarda yer alan web sitelerinin içeriğinden, uygulamalarından ve koşullarından sorumlu değildir.

Nereden Satın Alabilirim?

Karfo Endüstriyel

Nikon Biyolojik Mikroskop

Markalarımız

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/02/karacasulu_logo_40x40.png

2024 © Karfo Karacasulu Dış Tic. AŞ.