KEŞFETMEYE DEVAM EDİN

Online Eğitim Desteği

Nikon Türkiye Resmi Distribütörü Karfo Karacasulu Dış Tic. AŞ. tarafından düzenlenen Nikon School Online Eğitimleri’ne kayıt sayfasında bulunuyorsunuz. Nikon Türkiye ithalatı olan DSLR ve aynasız fotoğraf makinelerine özel olan eğitimlere katılarak fotoğraf makinenizin temel fonksiyonlarını öğrenebilirsiniz.

Nikon School Online Eğitimleri Nikon Türkiye garantili ürünler için geçerli olup katılım hakkı her ürün için 1 kere ile sınırlıdır.

Ücretsiz online eğitim hakkınızdan faydalandıysanız ve bilgilerinizi daha ileriye taşımak istiyorsanız veya yaşadığınız yerde güvenilir ve tecrübeli eğitmenlere ulaşamıyorsanız, destek ekibimizden fotoğraf ve video konusunda, her seviyede, ücretli eğitim hizmetinden faydalanabilirsiniz.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/01/Z_50_USDD_GH_6286_low.jpg

UZMANLARIMIZDAN ÖĞRENİNÜcretsiz Online Eğitimler

Online Nikon Başlangıç Eğitimi

Nikon Türkiye garantili bir fotoğraf makinesi satın aldıysanız ve fotoğraf makinenizi daha yakından tanımak istiyorsanız, Türkiye’nin neresinde olursanız olun, Nikon Destek Ekibi’ne ulaşabilirsiniz. Katılmak istediğiniz tarihi seçerek Online Başlangıç Eğitimi’ne hemen kayıt olabilir, fotoğraf makineniz hakkında merak ettiğiniz her konuları ürün uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

UZMANLARIMIZDAN ÖĞRENİNÜcretli Online Eğitimler

Ekibimiz, ücretli eğitimler kapsamında fotoğraf ve video eğitimlerinin yanı sıra tüm markalarımıza yönelik ürün ve aksesuarlarımızın kullanımı konusunda hizmet vermektedir.

İletişim bilgilerinizi bırakın, detaylı bilgilendirme için sizi arayalım. Tecrübeli ekibimizle size özel çalışma programı oluşturarak kabiliyetlerinizin gelişmesine yardımcı olalım.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/03/White-bg_1.jpg

Bu site üçüncü şahısların web sitelerine ve sosyal medya hesaplarına bağlantılar içermektedir. Karacasulu Dış Tic Aş., bağlantılarda yer alan web sitelerinin içeriğinden, uygulamalarından ve koşullarından sorumlu değildir.

Nereden Satın Alabilirim?

Yetkili Satış Noktaları
Çevrimiçi Mağazalar

Karfo Endüstriyel

Nikon Biyolojik Mikroskop

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/02/karacasulu_logo_40x40.png

2020 © Karfo Karacasulu Dış Tic. AŞ.