HİKAYEMİZ

Karfo Karacasulu
Dış Tic. A.Ş.

1983 yılında faaliyetine başlayan Karfo Karacasulu Dış Ticaret A.Ş. profesyonellerden amatörlere kadar tüm kullanıcılara, sektördeki uzun yıllara dayalı tecrübesiyle ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek en kaliteli ürünleri, hizmeti ve desteği sunmaktadır.

Karfo Karacasulu Dış Ticaret A.Ş. 1996 yılında Fransız KIS firması ile anlaşarak KIS MiniLablarının Türkiye’deki satışını ve teknik servisini üstlenmiştir. 2000 yılında dünyanın en büyük dijital back üreticisi olan PhaseOne firması ile anlaşarak bu ürünlerin Türkiye dağıtımına başlamıştır. Aynı yıl Karfo Karacasulu Dış Ticaret A.Ş. Lexar hafıza kartlarının satışına başlamıştır.

Karfo Karacasulu Dış Ticaret A.Ş. 2001 yılında Nikon’un Türkiye distribütörü olarak seçilmiştir ve bu tarihten itibaren Nikon fotoğraf makineleri ve aksesuarlarının Türkiye’deki tek yetkili ithalatçısı olmuştur. 2005 yılında Nikon Dürbünlerini, 2008 yılı itibari ile de Nikon Mikroskoplarını ürün yelpazesine eklemiştir.

Yaygın bayi ağına sahip olan Karfo Karacasulu Dış Tic. A.Ş. insansız hava araçlarının lider firması DJI’ın Türkiye’deki consumer ve profesyonel seri ürünlerinin distribütörüdür. Aynı zamanda DJI tarafından sertifikalandırılmış teknik personelleriyle, yetkili teknik servis hizmetini sürdürmektedir.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/mini4p-31-st-1280x1280.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/04/All_lens_2019DEC_PBS2_white-1280x960.jpg

Yılların Getirdiği Tecrübe ile…

Kaliteli ürün yelpazesi ve geniş servis ağı ile müşterilerine maksimum fayda sağlamak amacı ile gerçekleştirdiği vizyonunun arkasında yılların tecrübesi ve iş kalitesi yatıyor.

Eğitim kadromuz, donanımlı çalışanlarımız ve kalite politikasına önem verdiğimiz teknik servisimiz ile beraber koşulsuz müşteri memnuniyetini sunmak temel önceliğimiz olarak ilkelerimiz arasında yer alıyor.

Misyon, Vizyon

Misyonumuz; ortakları, çalışanları, müşterileri ile dürüst ve güvenilir ilişkilerin olduğu bir ortam oluşturmayı, bilgi ve teknolojisini sürekli geliştirerek en iyi ürünleri, kalite ve hizmeti sunmaktır.

Vizyonumuz; En üst değerde, kalitede yeni ürünleri pazara sunmak, sektördeki lider konumu sürdürmek, kurumsal kişiliğiyle yurt içinde ve yurt dışında tercih edilen dinamik bir kuruluş olarak hedeflerimizi sürekli yükseltmektir.

BİZİ BİZ YAPAN

DEĞERLERİMİZ

İş Ortaklıkları
İş ortaklarımızla kurduğumuz ilişkilerimizi, değer yaratacak, ülkenin ve bölge ekonomilerinin gelişmelerine katkıda bulunacak şekilde sürekli bir işbirliği olarak görür ve benimseriz.
Yeniliklere Açık Olmak
Gelecek teknolojilere ve gelişmelere her zaman açık bir şirketiz. Bu yeniliklerin eş zamanlı olarak ülkemizde de bulunması için çabalıyoruz.
Çevre
İnsan sağlığını, çevreyi ve doğal kaynakları korumayı görev biliyoruz.
Müşteri İletişimi
Müşterilerimize değer veren yapımız, çalışanlarımızın özverili çabalarıyla güvenilir ve kaliteli hizmet sağlamayı hedefledik.
Çalışan Mutluluğu
Çalışanların memnuniyeti için tüm olanaklarımızı kullanıyor ve sürekli verimlilik için yaşam boyu eğitimle destekliyoruz.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Bize Ulaşın

Size nasıl yardımcı olabiliriz? Merkezimizi ziyaret edin ya da istediğiniz zaman bize bir e-posta gönderin. Müşterilerimizden gelen her türlü öneriye açığız.
Adresimiz
Hobyar M. Yalıköşkü C.
No:22 Kat:2 Sirkeci/IST
Telefon / Faks
(212) 455 67 00
(212) 522 43 43
Bize Yazın
info@karacasulu.com

Error: Contact form not found.

Bu site üçüncü şahısların web sitelerine ve sosyal medya hesaplarına bağlantılar içermektedir. Karacasulu Dış Tic Aş., bağlantılarda yer alan web sitelerinin içeriğinden, uygulamalarından ve koşullarından sorumlu değildir.

Nereden Satın Alabilirim?

Karfo Endüstriyel

Nikon Biyolojik Mikroskop

Markalarımız

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/02/karacasulu_logo_40x40.png

2024 © Karfo Karacasulu Dış Tic. AŞ.