Polaroid Müzik Atölyesi

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/13-1.png
Selim Siyami Sümer ile Şehrin Müziği

Polaroid Müzik Atölyesi, tüm katılımcılarını ortak bir “müzik üretim” sürecinin parçası haline getiren ses atölyesini duyuruyor.

Klasik anlık fotoğraf kağıtlarının mucidi olan Polaroid, sizleri bu sefer bambaşka bir tecrübeyi yaşamaya davet ediyor. Kullandığı özel araçlarla bitki yaprakları ve ağaç gövdelerinden topladığı farklı frekansları ses dosyalarına çevirerek bizlere yeni bir algı kapısı açan müzisyen Selim Siyami Sümer’in liderliğinde gerçekleşecek olan Polaroid Müzik Atölyesi, şehrin kaotik ses cümbüşünü, Gülhane Parkı’nın yüzlerce yıllık ağaçlarının sesiyle harmanlayarak şehre ait, yepyeni, kalıcı bir eser çıkarmayı amaçlıyor.

Polaroid Müzik Atölyesi, Gülhane Parkı’nda yapılacak kısa bir turun ardından Karacasulu ofisinde devam edecek. Katılımcılar, cep telefonlarıyla ses kayıtları yaparak Polaroid Speaker ürünleri eşliğinde oluşturacakları kompozisyonla şehrin eşsiz müziğini ortaya çıkaracak.

Atölye çalışması, 13 Eylül Çarşamba günü 15.00’te, Karacasulu Showroom’da başlayacak. Tamamen ücretsiz olan Polaroid Müzik Atölyesi katılımcılarından 1 kişiye Polaroid P1 hediye edilecek. Detaylı iletişim bilgisi için lütfen buraya tıklayın.

Sadece 10 kişinin katılabileceği bu eşsiz deneyim için kayıt olmayı unutmayın!

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/00017-crop-160x160.png

Selim Siyami Sümer

Müzik serüveni geniş bir yelpazeye yayılmış bir ses tasarımcısı, enstrumanist, şarkı ve söz yazarıdır. Yirmi yılı aşkın süredir müzikal fikirleri birçok mecra ve sahnede yer buldu. Farklı müzik türlerinde birçok albüm ve single yayınladı.

ÜCRETSİZ KAYIT OLUN!


Bu site üçüncü şahısların web sitelerine ve sosyal medya hesaplarına bağlantılar içermektedir. Karacasulu Dış Tic Aş., bağlantılarda yer alan web sitelerinin içeriğinden, uygulamalarından ve koşullarından sorumlu değildir.

Nereden Satın Alabilirim?

Karfo Endüstriyel

Nikon Biyolojik Mikroskop

Markalarımız

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/02/karacasulu_logo_40x40.png

2024 © Karfo Karacasulu Dış Tic. AŞ.