DJI AIR 3

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_air3-01.jpg

DJI Air 3

DJI Air 3, biri geniş açılı diğeri 3x orta telefoto olmak üzere iki güçlü kamerası olan kompakt, katlanabilir bir drone’dur. 46 dakikalık maksimum uçuş süresi,[1] çok yönlü engel algılama, [2] ve O4 video iletimi ile optimize edilmiş uçuşların keyfini çıkarın. Çift kameralı 48 MP fotoğraflar ve 4K HDR video ile her sahnenin nefes kesen ayrıntılarını yakalayın. Air 3 ile cesur bir hikaye yaratın.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_air3-02.jpg

Dual-Primary Kamera Sistemi

Air 3, şık ve kompakt bir gövdeye 1/1,3 inç CMOS geniş açılı kamera ve 1/1,3 inç CMOS 3x orta tele kamera yerleştiren Air serisinin ilk Dual-Primary kamera sistemine sahiptir. İki kamera aynı sensör boyutuna sahip fakat farklı odak uzaklıklarına sahiptir. Bu özellik’de tutarlı görüntü kalitesi[3] ve daha dinamik görüntüleme olanakları sunar.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_air3-03.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_air3-04.jpg

Tamamlayıcı Kamera Performansı

Geniş açılı kamera ile manzaralar tam olarak yakalanabilir. 3x medium tele kamera, herhangi bir nesne için benzersiz bir perspektif sağlayan uzamsal sıkıştırma için kayıpsız 3x optik zoom sağlar.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_air3-05.jpg

Çift Kameralı 48MP Fotoğraflar

Her iki kamera da harika görünen ve ihtiyaç duyanlar için post prodüksiyonda sorunsuz kırpmaya izin veren, gerçeğe yakın ayrıntılarla dolu 48 MP fotoğraflar sunabilir.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_air3-06.jpg

Çift Kameralı 4K/60fps HDR Videolar

Air 3’ün iki adet 1/1,3 inç CMOS sensörü, 4K/60 fps HDR videonun kırpma olmadan doğrudan çıkışı için çift yerel ISO’yu destekler. her iki kameradan alınan görüntülerin, nefes kesici ve son derece doğru sonuçlar için zengin renklendirme ve doğal ışık geçişlerine sahiptir.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_air3-07.jpg

Kendinden Emin, Güvenle Uçun

Uzatılmış Uçuş, Yenilikçi Şarj

Air 3, önceki nesle kıyasla %48[5] artışla [1] 46 dakikaya kadar uçuş süresi sunar. Air 3, tek bir uçuş sırasında keşfetmek, kompozisyonları ayarlamak ve istediğiniz çekimleri yapmak için size bolca zaman sağlar.

Yeni batarya şarj merkezi, yenilikçi bir güç aktarım işlevini destekler. Birden fazla bataryadan kalan gücü en yüksek olan batarya’ya [6] aktarmak için işlev düğmesini basılı tutmanız yeterlidir; bu özellik şarj seçeneklerinin sınırlı olduğu durumlarda size daha tam şarjlı bir batarya sağlar.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_air3-08.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_air3-09.jpg
Çok Yönlü Engel Algılama
Çok yönlü engel algılama sistemi, Air 3’ün her yöndeki engelleri algılamasına izin vererek kapsamlı çevre bilinci sağlar. [2] Air 3, engeller algılandığında, daha güvenli bir genel uçuş deneyimi için daha yumuşak kaçınma hareketleri [7] gerçekleştirmek üzere APAS 5.0’ı kullanabilir. Yeni başlayanlar bile artık güvenle uçabilir.
O4 Video İletimi
Yeni nesil O4 video iletim sistemi, Air 3’ü önemli ölçüde geliştirilmiş iletim performansıyla güçlendiriyor. Artırılmış kararlılıkla maksimum 20 km’lik bir menzil [8] ve ultra akıcı görüntüleme ve kullanım için 1080p/60 fps maksimum kaliteli canlı yayın sağlar.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_air3-10.jpg

Geliştirilmiş RTH

Akıllı RTH sırasında Air 3, hızlı ve güvenli bir şekilde ana noktasına dönmek için çok yönlü engel algılamayı [2] korurken, gelişmiş RTH [9] için otomatik olarak optimize edilmiş bir uçuş rotası planlar.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_air3-11.jpg

İlham Vererek Uçmak için Akıllı Özellikler

FocusTrack

FocusTrack sizi veya öznenizi kolayca çerçevenin merkezinde tutar. Çok yönlü engel algılama ile birleştirilen güncellenmiş izleme performansı, ihtiyacınız olan her yerde ve zamanda, akıllı ve iyi planlanmış çekimler yapmanızı sağlar.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_air3-12.jpg
QuickShots
QuickShots, Air 3’ü Rocket, Drone, Circle, Helix, Boomerang ve Asteroid gibi yaratıcı kamera hareketi seçenekleriyle güçlendirir.[10]
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_air3-13.jpg
MasterShots
Air 3’ün birden çok klip çekmesine ve bunları müzikle birlikte kesip efektlerle düzenleyerek sinematik çekimler elde etmesini sağlar.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_air3-14.jpg

2,7K Dikey Çekim

Air 3, her iki kamerayla 2,7K dikey çekimi destekleyerek, manzaraları veya nesneleri çekerken dikey çekime son derece dinamik bir görünüm verir. Doğrudan 4:3 CMOS’tan 2,7K dikey çekim çıkışı, akıllı telefon görüntülemesi için optimize edilmiş ve gönderi sırasında herhangi bir kırpma gerektirmeden sosyal medyada paylaşılmaya hazır klipler sunar.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_air3-15.jpg

LightCut Uygulaması

Tek Dokunuşla Düzenleme gibi genişletilmiş yaratıcı seçenekler için akıllı telefonunuzdaki LightCut uygulaması aracılığıyla kablosuz olarak Air 3’e bağlanın. İşlem sırasında tüm görüntüleri indirmenize gerek yoktur, bu sayede mobil cihazınızda depolama alanından tasarruf etmenize yardımcı olur.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_air3-16.jpg

Waypoint

Waypoint özelliği ilk kez Air serisinde. Zorlu kamera hareketleri ve çarpıcı tek çekimler elde etmek için Air 3 için uçuş rotalarını ve çekim eylemlerini önceden planlayın. Aynı hareketi daha sonraki bir saat veya tarihte hassas bir şekilde tekrarlamak için uçuş rotalarını da kaydedebilir, böylece gündüzden geceye veya mevsimden mevsime geçişler gibi uzun süreli hızlandırılmış çekimler yapabilirsiniz.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_air3-17.jpg

Aksesuarlar ve Hizmetler

DJI RC 2
Uzaktan kumanda yerleşik 5,5 inç FHD ekrana sahiptir ve sorunsuz ve rahat uçuş için yeni O4 video iletim sistemi ile birlikte güçlü bir işlemci kullanır.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_air3-18.jpg
DJI RC-N2
RC-N2 uzaktan kumanda, telefon aracılığıyla ve gelişmiş performansla yeni nesil O4 video iletim teknolojisini benimser.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_air3-19.jpg

DJI Air 3 Batarya Şarj Merkezi

Batarya şarj merkezi, sırayla üç bataryanın yanı sıra uzaktan kumandaları, akıllı telefonları ve diğer cihazları hızlı bir şekilde şarj edebilir. Ayrıca düşük güce sahip bataryaların kalan gücünü en yüksek kalan güce sahip bataryaya aktarabilir [6], şarj seçeneklerinin sınırlı olduğu yerlerde size ekstra uçuş imkanı verir.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_air3-20.jpg

DJI Air 3 Akıllı Uçuş Bataryası

Air 3’e 46 dakikaya kadar uçuş süresi sağlar [1], tek bir uçuş sırasında daha yaratıcı olasılıklar ve keşif sağlar.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_air3-21.jpg

DJI Air 3 ND Filtre Seti[12]

ND Set ND8/16/32/64 filtrelerle gelir ve daha yavaş enstantane hızlarında daha akıcı çekimler oluşturmanıza olanak tanır.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_air3-22.jpg
DJI 100W USB-C Güç Adaptörü[12]
Güç adaptörü, batarya ve uzaktan kumandayı aynı anda veya USB-C bağlantı noktaları aracılığıyla mobil cihazları hızlı bir şekilde şarj edebilir.
DJI 65W Araç Şarj Cihazı[12]
Hafif ve taşınabilir araç şarj cihazı, evrensel bir bağlantı noktası kullanır. Bir bataryayı, uzaktan kumandayı, akıllı telefonu, ve diğer cihazları şarj edebilir.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_air3-23.jpg
DJI AIR 3 KUTU İÇERİKLERİ
KARŞILAŞTIRMA TABLOSU
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_air3-27.png

Notlar:

* Lütfen uçmadan önce yerel yasa ve yönetmelikleri kontrol edin ve bunlara kesinlikle uyun.
** Tüm veriler kontrollü bir ortamda DJI Air 3 üretim modeli kullanılarak test edilmiştir. Gerçek deneyim ortama, kullanıma ve donanım yazılımı sürümüne bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
*** Bu sayfadaki tüm videolar ve resimler, ilgili yerel yasa ve yönetmeliklere tam olarak uygun olarak çekilmiştir.
**** Kullanmadan önce DJI Air 3, DJI Fly uygulaması aracılığıyla etkinleştirilmelidir.
***** DJI Air 3, Avrupa Birliği Havacılık Güvenliği Ajansı (EASA) tarafından C1 sertifikasına sahiptir.
1. APAS kapalı, AirSense kapalı, kamera parametreleri 1080p/24 fps’ye ayarlanmış, video modu kapalı ve %100 batarya seviyesinden %0’a kadar, deniz seviyesinde rüzgarsız bir ortamda 28,8 km/s sabit hızla uçan DJI Air 3 tarafından ölçülmüştür. Veriler sadece referans içindir. Uçuş sırasında her zaman uygulamadaki hatırlatıcılara dikkat edin.
2. Hava aracı 12 m/s’yi aşan şiddetli rüzgar, kar, yağmur, sis, dolu veya şimşek gibi şiddetli hava koşullarında KULLANMAYIN. Hava aracını deniz seviyesinden 6000 m (19.685 ft) veya daha yükseğe UÇURMAYIN. Hava aracını sıcaklığın -10° C’nin (14° F) altında veya 40° C’nin (104° F) üzerinde olduğu ortamlarda UÇMAYIN. Araba veya tekne gibi hareketli nesnelerden HAREKET ETMEYİN. Su veya kar gibi yansıtıcı yüzeylere yakın UÇMAYIN. Aksi takdirde görüş sistemi düzgün çalışmayabilir. GNSS sinyali zayıf olduğunda, hava aracını iyi aydınlatma ve görüşün olduğu ortamlarda uçurun. Düşük ortam ışığı görüş sisteminin anormal şekilde çalışmasına neden olabilir. Manyetik veya radyo paraziti olan alanların yakınında UÇMAYIN. Manyetik veya radyo parazit kaynakları arasında Wi-Fi erişim noktaları, yönlendiriciler, Bluetooth cihazları, yüksek voltaj hatları, büyük ölçekli enerji nakil istasyonları, radar istasyonları, mobil baz istasyonları ve yayın kuleleri bulunur. Çölde veya sahil bölgelerinde havalanırken uçağa kum girmesinden kaçının. Uçağı kalabalıktan uzak açık alanlarda uçurun. Binalar, dağlar ve ağaçlar GNSS sinyalini engelleyebilir ve yerleşik pusulayı etkileyebilir.
3. Geniş açılı kamera ve 3x orta tele kamera farklı açıklıklara sahiptir.
4. Kayıt kare hızları. Karşılık gelen video, ağır çekim video olarak oynatılır.
5. DJI Air 2S ile karşılaştırıldığında.
6. Güç biriktirme işlevini kullanırken şarj cihazını, harici cihazları BAĞLAMAYIN veya herhangi bir batarya TAKMAYIN/ÇIKARMAYIN.
7. Engelden kaçınma eylemi, uygulamada Bypass olarak ayarlanmalıdır.
8. Dış mekanda, açık bir ortamda, parazit olmadan ve FCC uyumluluğu ile ölçülmüştür. Yukarıdaki veriler, tek yönlü, dönüşsüz uçuşlar için en uzak iletişim mesafesini göstermektedir. Uçuşunuz sırasında uygulamadaki hatırlatıcılara dikkat edin.
9. Yalnızca ortam ışığı görüş sistemlerinin çalışma koşullarını karşıladığında kullanılabilir. Her zaman çevreye ve uygulama uyarılarına dikkat edin. Belirli kullanım koşulları için lütfen ürün kullanım kılavuzuna bakın.
10. 3x orta boy tele kamera, Asteroid QuickShot’ı desteklemez.
11. DJI Air 3, hava aracı hareketsizken ve pozlama parametreleri Otomatik veya Pro modu olarak ayarlandığında fotoğrafları otomatik olarak HDR DNG formatında kaydeder.
12. Ayrı satılır.

Bu site üçüncü şahısların web sitelerine ve sosyal medya hesaplarına bağlantılar içermektedir. Karacasulu Dış Tic Aş., bağlantılarda yer alan web sitelerinin içeriğinden, uygulamalarından ve koşullarından sorumlu değildir.

Nereden Satın Alabilirim?

Karfo Endüstriyel

Nikon Biyolojik Mikroskop

Markalarımız

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/02/karacasulu_logo_40x40.png

2024 © Karfo Karacasulu Dış Tic. AŞ.