Matrice 350 RTK

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_M350-01.jpg

İlerlemek İçin Tamamen Güçlendirilmiş

Yükseltilmiş bir amiral gemisi drone platformu olan Matrice 350 RTK, sektör için yeni bir ölçüt belirliyor. Bu yeni nesil drone platformu, tamamen yeni bir video iletim sistemi ve kontrol deneyimi, daha verimli bir batarya sistemi ve daha kapsamlı güvenlik özelliklerinin yanı sıra sağlam yük ve genişletme özelliklerine sahiptir. Herhangi bir hava operasyonuna yenilikçi güç katmak için tam güce sahiptir.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_M350-02.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_M350-03.jpg

Zahmetsizce Güçlü Uçuş Performansı

Sağlam bir yapıya sahip olan Matrice 350 RTK, güçlü itiş gücüne, gelişmiş koruma derecesine ve mükemmel uçuş performansına sahiptir ve çok çeşitli zorlukların zahmetsizce üstesinden gelmesine olanak tanır.
55 Dakika[1]
Maks. Uçuş Süresi
IP55[2]
Koruma Derecesi
2.7 Kg
Maks. Yük
7000m[4]
Maks. Uçuş Yüksekliği
12 m/s
Maks. Rüzgar Hızı
Direnci
-20° to 50° C
(-4° to 122° F)
Çalışma Sıcaklığı

Yeni İletim Sistemiyle Kararlı Kalın

O3 Enterprise Transmission

Matrice 350 RTK, üç kanallı 1080p HD canlı yayınları [5] ve maksimum 20 km iletim mesafesini destekleyen DJI O3 Enterprise Transmission’ı kullanır. [6] Hem hava taşıtı hem de uzaktan kumanda, sinyalleri iletmek için en uygun iki anteni akıllıca seçebilen ve dört anten aynı anda sinyalleri alan dört antenli bir alıcı-verici sistemine sahiptir. Bu şekilde, parazit önleme özellikleri önemli ölçüde iyileştirilir ve iletim kararlılığı optimize edilir.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_M350-04-01.gif

Yeni Kontrol Deneyimi

DJI RC Plus

7 inç yüksek parlak ekrana sahip DJI RC Plus, Çift Operatör Modunu destekler ve çeşitli çalışma ihtiyaçlarını karşılayan altı saate kadar çalışma süresi sunan standart bir WB37 harici batarya ile birlikte gelir.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_M350-05.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_M350-06.jpg
Zorlu Ortamlar için Hazır Hale Getirildi
IP54 sınıfı[2], DJI RC Plus, kötü hava koşullarında güvenilir bir şekilde çalışması için toza ve suya dayanıklıdır. Çalışma sıcaklığı -20° ila 50° C’dir (-4° ila 122° F), çok sıcak veya soğuk ortamlarda bile günün her saati çalışmayı destekler.
Pürüzsüz ve Verimli Kontrol
Hızlı çalıştırma için uzaktan kumandanın önünde, arkasında ve üstünde birkaç düğme ve kadran bulunur. Düğme işlevleri, kullanıcıların alışkanlıklarına uyacak ve sezgisel ve esnek bir deneyim sunacak şekilde özelleştirilebilir.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_M350-07.jpg

DJI Pilot 2

DJI Pilot 2 uygulaması, görev türünü ve uçuş durumunu net bir şekilde sunmak için daha da optimize edilmiştir. Drone’nin ve yüklerin kolay ve sorunsuz kontrolü, verimli çalışmayı kolaylaştırır.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_M350-08.jpg

Yükseltilmiş Batarya Sistemi

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_M350-09.jpg

Yeni Çift Batarya Sistemi

Matrice 350 RTK, çalışırken batarya değiştirmeyi destekleyen ve gücü kapatmadan birden fazla uçuşa izin veren yeni bir TB65 çift batarya sistemi ile donatılmıştır. Batarya 400 döngüye kadar şarj edilebilir[3], tek bir uçuşun maliyetini azaltır.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_M350-10.jpg

Yeni Nesil Akıllı Batarya İstasyonu

Yeni BS65 Akıllı Batarya İstasyonu, bataryanın şarj edilmesi, depolanması ve taşınması için tek duraklı bir çözüm sunar.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_M350-11.jpg
Akıllı Yönetim
Batarya istasyonu DJI RC Plus’a bağlandığında, DJI Pilot 2 uygulaması batarya durumunu ve sağlık bilgilerini görüntüler.
Ek olarak, kendi kendine deşarj olan günlerin sayısını ayarlayabilir, ürün yazılımını güncelleyebilir, günlükleri dışa aktarabilir ve diğer hızlı işlemlere tek dokunuşla erişebilirsiniz.
Çoklu Şarj Modları
Depolama Modunda batarya’yı %50’ye kadar şarj edin; bu, uzun süreli depolama için iyidir.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_M350-12.jpg
Zahmetsiz Geçişler
Batarya istasyonu, daha rahat taşıma ve geçişler için 360° hareket eden tekerleklerle tasarlanmıştır.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_M350-13.jpg

Gelişmiş Uçuş Güvenliği

Kol Kilidi Göstergesi
Matrice 350 RTK, kol kilidinin açılması riskini önlemek için
yeni bir kol kilidi algılama işlevi ekleyerek
uçuşa daha fazla gönül rahatlığıyla odaklanmanızı sağlar.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_M350-14.jpg
Gece Görüşlü FPV Kamera
Mükemmel gece görüş yetenekleri sayesinde FPV kamera, gece uçuşu sırasında çevreyi ve engelleri net bir şekilde görebilir. Güvenli uçuş için daha iyi navigasyon sağlamak için PinPoint işleviyle birlikte çalışır.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_M350-15.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_M350-16.jpg
6 Yönlü Algılama ve Konumlandırma
Matrice 350 RTK, altı yönlü binoküler görüş sistemi ve altı yönlü farkındalık, konumlandırma ve engel algılama yetenekleri için kızılötesi algılama sistemi ile tasarlanmıştır ve uçuş sırasında kapsamlı koruma sağlar[7].
CSM Radar[8]
CSM Radar kurulu olduğunda, Matrice 350 RTK yukarıya doğru veya yatay 360° aralığındaki ince engelleri algılayabilir ve zamanında önleyebilir[9]. Etkili algılama aralığı 30 m’ye kadardır[10]], uçuş güvenliğini daha da artırır. Güçlü Yükler
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_M350-17.jpg

Çok Katmanlı Artıklık Tasarımı

Matrice 350 RTK’nın hem drone sistemi hem de sensör sistemi, uçuş güvenliğini maksimum düzeyde sağlamak için bir yedekleme tasarımı benimser ve zorlu çalışma ortamlarıyla daha güvenli bir şekilde başa çıkmanıza olanak tanır.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_M350-18.jpg

Uyumlu Kamera Gimbalları[8]

Matrice 350 RTK, tek bir aşağı gimbal, çift aşağı gimbal[11], ve tek yukarı gimbal[11], destekler ve bir E-Port açık arayüzüne sahiptir. 2,7 kg’lık azami yük kapasitesi ile uçak, aynı anda üç adede kadar faydalı yük taşıyarak kamu güvenliği, denetim ve haritalama gibi farklı operasyon senaryolarının ihtiyaçlarını karşılayabilir.
Zenmuse H20
Zoom kamerası, geniş kamera, termal kamera ve lazer telemetreden oluşan dört sensörlü sistem, olağanüstü algılama ve görüntüleme performansı sağlamak için gelişmiş akıllı algoritmalarla desteklenerek birlikte çalışır.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_M350-19.png
Zenmuse H20N
Zenmuse H20N, starlight sensörlerini zoom ve geniş açılı kameralarına entegre eder. Bunu çift zoom termal kameralar ve bir lazer telemetre ile eşleştirin ve duruma uygun çok yönlü bir hibrit yüke sahip olun.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_M350-20.png
Zenmuse L1
Zenmuse L1, bir Livox Lidar modülünü, yüksek doğruluklu bir IMU’yu ve bir haritalama kamerasını entegre eder. Uçuş platformuyla birlikte kullanıldığında, size gün boyunca gerçek zamanlı 3B veriler sağlayan, karmaşık yapıların ayrıntılarını verimli bir şekilde sunar.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_M350-21.png
Zenmuse P1
Zenmuse P1, 3 eksenli stabilize edilmiş bir gimbal üzerinde değiştirilebilir sabit odaklı lenslere sahip bir tam çerçeve sensörü entegre eder. Fotogrametri uçuş görevleri için tasarlanmış, verimliliği ve doğruluğu tamamen yeni bir seviyeye taşıyor.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_M350-22.png
Üçüncü Parti Gimballer
Gaz dedektörleri, hoparlörler ve multispektral sensörler gibi özelleştirilmiş gimballer, uygulama alanlarını genişletmek için DJI Payload SDK aracılığıyla Matrice 350 RTK ile birleştirilebilir.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_M350-23.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_M350-24-01.gif
Yüksek Hassasiyetli Haritalama
Matrice 350 RTK Yol Noktası, Haritalama, Eğik ve Doğrusal Uçuş görevlerini destekler. Verimli veri toplama için Terrain Follow12 veya Smart Oblique13 kullanabilirsiniz. DJI Terra ile birlikte, HD 2D ve 3D dijital sonuçları hızlı bir şekilde elde edebilir, yüksek hassasiyetli ve yüksek verimli haritalama işlemine olanak sağlayabilirsiniz.
Havadan Yere Koordinatlar
Yüksek hassasiyetli PinPoint ve bulut tabanlı gerçek zamanlı haritalama14 gibi işlevlerle Matrice 350 RTK hava, yer ve bulutu birbirine bağlayabilir. Hava aracı görüntü toplamayı tamamladıktan sonra, DJI FlightHub 2, operasyon sahasını hızlı bir şekilde modelleyebilir ve hava aracına ve yer operatörlerine komut bilgilerini iletebilir.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_M350-25-01.gif
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_M350-26.gif
Otomatik Hassas Muayene
Canlı Görev Kaydı aracılığıyla, Matrice 350 RTK, otomatik işlemi gerçekleştirebilir ve uçuş rotası dosyaları oluşturabilir ve depolayabilir. AI Spot-Check kullanılırken15, Matrice 350 RTK, tekrarlanan çekimin doğruluğunu ve inceleme işleminin kalitesini iyileştirmek için konuların otomatik çerçevelemesini ve manuel olarak ayarlanmasını destekler.

Kapsamlı Aksesuarlar16

DJI RC Plus

DJI RC Plus, 1.200 nite kadar parlaklığa sahip 7 inçlik bir ekranın yanı sıra sorunsuz bir kontrol deneyimi sunan birden çok düğmeye sahiptir. Standart bir WB37 harici batarya ile birlikte gelir ve batarya çalışırken değiştirmeyi destekler. Kullanım için dahili ve harici bataryalar birleştirildiğinde 6 saate kadar çalışabilir.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_M350-27.jpg

BS65 Akıllı Batarya İstasyonu

Batarya istasyonu, akünün şarj edilmesi, depolanması ve taşınması için tek duraklı bir çözüm sunar. Yeni Depolama Modu ve Uçmaya Hazır Modu, şarj verimliliğini artırır ve batarya ömrünü uzatır. 360° hareket eden tekerleklerin yeni tasarımı, daha rahat taşıma ve geçişleri kolaylaştırır.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_M350-28.jpg

TB65 Akıllı Uçuş Bataryası

TB65 Akıllı Uçuş Bataryası, yüksek performanslı ve yüksek enerjili hücreler kullanır ve 400 döngüye kadar şarj edilebilir3, tek bir uçuşun maliyetini azaltır. Bu arada, gelişmiş ısı dağıtma performansına ve otomatik ısıtma sistemine sahiptir.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_M350-29.jpg
CSM Radar8
CSM Radarı, uçuş güvenliğini daha da sağlamak için dronun üstüne monte edilebilir. Etkili algılama aralığı 30 m’ye ulaşabilir10. Radar, yukarıya doğru veya yatay 360° aralığındaki küçük engelleri doğru bir şekilde algılayarak bunlardan zamanında kaçınabilir9.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_M350-30.jpg
Düşük Gürültülü Pervaneleri8
Yüksek irtifa düşük gürültülü pervaneler, 3.000-7.000 m
yüksek irtifalarda uçuş performansını garanti eder ve
kanatların gürültüsü,standart 2110s pervanelere
kıyasla 2 desibel azaltılır17.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_M350-31.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_M350-32.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_M350-33.jpg

Notlar:

* Lütfen uçmadan önce yerel yasa ve yönetmelikleri kontrol edin ve bunlara kesinlikle uyun.
** Tüm veriler kontrollü bir ortamda üretim modeli Matrice 350 RTK ile test edilmiştir. Gerçek deneyim ortama, kullanıma ve donanım yazılımı sürümüne bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
*** Bu sayfadaki tüm videolar ve resimler, ilgili yerel yasa ve yönetmeliklere tam olarak uygun olarak çekilmiştir.
**** Kullanmadan önce Matrice 350 RTK, DJI Pilot 2 uygulaması aracılığıyla etkinleştirilmelidir.
1. Batarya seviyesi %0’a ulaşana kadar rüzgarsız bir ortamda yük olmadan yaklaşık 8 m/s hızla uçan Matrice 350 RTK ile ölçülmüştür. Veriler sadece referans içindir. Gerçek kullanım süresi için lütfen uygulamadaki hatırlatıcılara dikkat edin.
2. Kontrollü bir ortamda ölçülmüştür. IP derecesi kalıcı olarak etkili değildir ve ürün aşınması ve yıpranması nedeniyle düşebilir.
3. batarya seviyesinin toplam süresi ≥ %90 ise 12 ay içinde 120 günden az ise 400 döngüye kadar.
4. 2112 Yüksek İrtifa Düşük Gürültülü Pervaneler ve kalkış ağırlığı ≤ 7,2 kg ile ölçülmüştür.
5. Çift Operatör Modu gereklidir.
6. Yaklaşık 120 m uçuş irtifasında düşük parazitli engelsiz bir ortamda FCC uyumluluğu ile ölçülmüştür. Veriler sadece referans içindir. Uçuşunuz sırasında lütfen uygulamadaki hatırlatmalara dikkat edin.
7. Görsel algılama ve kızılötesi algılamanın bazı kör alanları vardır. Konumlandırma ve engel algılama performansı, uçuş ortamından ve engel özelliklerinden etkilenebilir. Lütfen dikkatli uçun.
8. Ayrı satılır.
9. Lütfen DJI Pilot 2 uygulamasında radar engelinden kaçınma işlevini etkinleştirin ve uçak güvenlik mesafesini ayarlayın (> 2,5 m önerilir) ve uçuş hızı < 10 m/s olmalıdır.
10. Algılama hedefinin radar yansıma kesit alanı ≥ 0,4 m² olduğunda ölçülmüştür. Etkili algılama aralığı, engelin boyutuna ve malzemesine göre değişebilir.
11. Gimbal konektörü ayrı satılır.
12. Bu fonksiyon, uzaktan kumandanın internete bağlanmasını ve DEM dosyalarını indirmesini gerektirir.
13. Bu işlev Zenmuse P1 gerektirir.
14. DJI FlightHub 2 gereklidir.
15. Bu işlev, Zenmuse H20 Series yüklerini gerektirir.
16. Bu bölümdeki aksesuarlar Matrice 300 RTK ile de kullanılabilir.
17. CE uyumluluğu ile ölçülmüştür.
18. Uçak, E-Port ile birlikte gelirken, SkyPort ve X-Port bileşenleri ayrı satılır.

DJI M350 RTK

İlerlemek İçin Güçlendirilmiş
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_M350-34-640x360.jpg

Bugün Bir Matrice 350 RTK Satın Alarak Hedeflerinizi Yükseltin

Daha fazla bilgi ve  ürün demosu için aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. 


Bu site üçüncü şahısların web sitelerine ve sosyal medya hesaplarına bağlantılar içermektedir. Karacasulu Dış Tic Aş., bağlantılarda yer alan web sitelerinin içeriğinden, uygulamalarından ve koşullarından sorumlu değildir.

Nereden Satın Alabilirim?

Karfo Endüstriyel

Nikon Biyolojik Mikroskop

Markalarımız

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/02/karacasulu_logo_40x40.png

2024 © Karfo Karacasulu Dış Tic. AŞ.