DJI Mini 4 Pro

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/mini4p-01.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/mini4p-02-2.jpg

Mini İle Büyüyün

DJI Mini 4 Pro, bugüne kadarki en gelişmiş mini kameralı drone’umuzdur.[4] Güçlü görüntüleme yetenekleri, çok yönlü engel algılama, yeni Trace Modu ile ActiveTrack 360° ve 20km FHD video aktarımını entegre ederek hem profesyoneller hem de yeni başlayanlar için sevilecek daha fazla şey getiriyor.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/mini4p-03.jpg

Sakin Olun

İlham geldiğinde havalanın. Ağırlığı 249 gr’dan hafif olan Mini 4 Pro, hareket halindeyken rahatlık sağlamak üzere tasarlanmıştır.[1] ve drone’un ağırlığı, herhangi bir eğitime veya belgeye gerek olmadığı anlamına gelir.

Büyük Boyutlu Görüntüleme Performansı

Mini 4 Pro’nun Dual Native ISO Fusion, f/1,7 diyafram açıklığı ve 2,4μm 4’ü 1 arada piksel özelliklerine sahip 1/1,3 inç CMOS sensörle güçlendirilmiş kamerasıyla daha karmaşık ayrıntıları kolayca yakalayın.[5] Yüksek dinamik aralık ile daha fazla vurgu ve gölge ayrıntısı, her karede ödün vermeyen sonuçlar anlamına gelir.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/mini4p-05.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/mini4p-06.jpg
Maksimum Görsel Etki
4K/60 fps HDR ve 4K/100 fps video ile canlı sahnelere hak ettikleri ayrıntıları verirken, 10 bit D-Log M ve HLG çarpıcı bir renk yelpazesi yakalamaya yardımcı olur ve düzenleme ve paylaşım sırasında daha fazla esneklik sağlar.
4K/60fps HDR
Her anın doğa harikasını koruyun. 4K/60fps HDR, gün batımının veya gün doğumunun nüanslarını gerçeğe yakın kalitede paylaşmanızı sağlar.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/mini4p-07.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/mini4p-08.jpg
Slow Motion 4K/100fps
İzleyiciyi her kareye dahil edin. 4K netliğinde ağır çekimle, patikalarda, plajda veya kendi arka bahçenizdeki aksiyonu 100 fps’de yakalayın.
Geceyi Vurgulayın
Mini 4 Pro’nun Gece Çekimleri videosunun geliştirilmiş gürültü azaltma algoritması, gürültüyü etkili bir şekilde bastırır ve doğrudan kameradan daha net, daha temiz çekimler yapılmasını kolaylaştırır.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/mini4p-09.png

1,07 Milyar Renk

10 bit D-Log M kalitesinde kayıt yapın ve bir milyardan fazla renk yakalayın. Doğal renk geçişleri ve hassas tam spektrumlu ayrıntılar, Mini 4 Pro’nun profesyonel düzeyde post prodüksiyon kontrolünün ve uzman düzeyinde yaratıcı düzenleme esnekliğinin kilidini açtığı anlamına gelir.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/mini4p-10.jpg

Her Platformda Dinamik

İçeriğinizi nerede yayınlarsanız yayınlayın, HLG yüksek dinamik aralığı sayesinde doğal renklerin ve parlaklığın ayarlama veya format dönüştürme olmadan gerçeğe yakın kalmasını sağlar.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/mini4p-11.jpg

RAW Fotoğraflar

Çoğu zaman en önemli olan küçük şeylerdir. Öne çıkan görüntüler için HDR görüntüleme, sahne tanıma ve daha fazlasını bir araya getiren 48MP RAW ve yeni nesil SmartPhoto[6] ile en ince ayrıntıları koruyun.

Her Şeyi Görmenin Daha Fazla Yolu

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/mini4p-12.jpg

Sezgisel Özellikler, Geliştirilmiş Uçuşlar

Daha Fazla Algıla, Güvenle Uç

Çok yönlü engel algılama özelliği Mini 4 Pro’yu son derece güvenli hale getirir. Dört geniş açılı görüş sensörü ve bir çift aşağı görüş sensörü ile engelleri tüm açılardan algılar. Gelişmiş Pilot Destek Sistemleri (APAS), uçuş sırasında otomatik frenleme ve bypass sağlayarak ek güvenlik sağlar.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/mini4p-13.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/mini4p-14.jpg
Daha Uzun Uçun, Daha Çok Yaratın
Mini 4 Pro’nun Akıllı Uçuş Pili ile pil endişelerini geride bırakın ve yaratıcılığınıza odaklanın. 34 dakikaya kadar uçuş süresinin keyfini çıkarın veya ekstra uzun 45 dakikalık maksimum uçuş süresinin keyfini çıkarmak için Akıllı Uçuş Pili Plus’a[2] yükseltin.
34 dakika
Akıllı Uçuş Bataryası
45 dakika
Akıllı Uçuş Bataryası Plus

20 km Video İletimi

Mini 4 Pro, DJI’ın O4 video aktarımına sahiptir. Ultra duyarlı kontrolün ve 20 km’ye kadar mesafelerden akıcı 1080p/60fps FHD canlı yayınların keyfini çıkarın.[3]
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/mini4p-15.jpg

Tam Kapsamlı Özellikler

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/mini4p-16.jpg

Tek kelimeyle Ustaca

Sinematiğe Bir Dokunuş

Mini 4 Pro, istediğiniz çekimleri yapmak için üç zahmetsiz seçeneklere sahiptir: Spotlight, Point of Interest ve gelişmiş konum izleme özelliklerine sahip devrim niteliğindeki yeni ActiveTrack 360°. Kusursuz sinematik çekimler yapmak için izleme tekerleği arayüzünde bir yolu kaydırın. Çok yönlü engel algılama özelliği sayesinde, engelleri aşmak ve profesyonel düzeyde sonuçlar için daha akıcı, daha istikrarlı izleme elde etmek şaşırtıcı derecede basittir.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/mini4p-17.jpg

Tam Güç Mini

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/mini4p-18.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/mini4p-19.jpg
DJI RC 2
Bu hafif ve kullanımı kolay uzaktan kumanda, dahili DJI Fly uygulamasıyla birlikte gelir ve uçuş sırasında akıllı telefon kullanımına olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Yüksek çözünürlüklü ekran, doğrudan güneş ışığı altında bile net ve net bir görünüm sunarak tüm Mini 4 Pro deneyiminizi optimize eder.
DJI Mini 4 Pro Akıllı Uçuş Bataryası Plus
DJI Mini 3 Serisi için aynı Akıllı Uçuş Bataryası Plus, aynı şekilde Mini 4 Pro’da kullanılabilir ve 45 dakikalık maksimum uçuş süresi[3] sağlayarak sorunsuz ve endişesiz bir uçuş sağlar.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/mini4p-20.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/mini4p-21.jpg
DJI Mini 4 Pro İki Yönlü Şarj İstasyonu
DJI Mini 3 Serisi için kullanılan aynı İki Yönlü Şarj İstasyonu. Bir uzaktan kumandayı ve üç bataryayı sırayla şarj edebilir. Uzaktan kumandaları, akıllı telefonları ve diğer cihazları şarj etmek için mobil bir güç kaynağı olarak da kullanılabilir ve hatta bataryaları güvenli bir şekilde taşımak için saklayabilir.
DJI Mini 4 Pro Geniş Açılı Lens[7]
Süper geniş 100° FOV ile geniş manzaralar yakalayın.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/mini4p-22.jpg

DJI Mini 4 Pro ND Filtre Seti[7] (ND16/64/256)

ND16/64/256 filtrelerle güçlü ışık koşullarına uyum sağlayın ve mükemmel çekim için her zaman hazır olun.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/mini4p-23.jpg

DJI Mini 4 Pro 360° Pervane Koruması[7]

Pervaneleri tamamen kaplar ve takılması ve çıkarılması kolaydır, uçuş güvenliğini basit ve verimli bir şekilde sağlar.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/mini4p-24.jpg
DJI MINI 4 PRO KUTU İÇERİKLERİ
KARŞILAŞTIRMA TABLOSU
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/mini4p-29-1-scaled.jpg

Notlar:

* Gösterilen boyutlar gerçek ürünün boyutlarından farklı olabilir.
** iOS 13, iPadOS 13, ARCore 1.9 veya üzeri bir sürüm gerektirir.
*** Tüm veriler kontrollü bir ortamda bir üretim modeli DJI Mini 4 Pro kullanılarak test edilmiştir. Gerçek deneyim, ortama, kullanıma ve ürün yazılımı sürümüne bağlı olarak değişebilir.
**** Bu sayfadaki tüm video ve görüntüler, ilgili yerel yasa ve yönetmeliklere tam olarak uyularak çekilmiştir. Demolar yalnızca referans amaçlıdır. Her zaman yerel yasa ve yönetmeliklere uyun ve uçmadan önce hava aracının ilgili sertifikaları aldığından emin olun.
1. Gerçek ürün ağırlığı, parti malzemelerindeki farklılıklar ve dış etkenler nedeniyle değişiklik gösterebilir. Bazı ülkelerde ve bölgelerde kayıt gerekli değildir. Intelligent Flight Battery Plus ile hava aracı 249 g’dan daha ağır olacaktır. Kullanmadan önce daima yerel yasa ve yönetmelikleri kontrol edin.
2. Rüzgarsız koşullarda 21,6 kph sabit hızda ölçülmüştür. DJI Mini 4 Pro Akıllı Uçuş Bataryası ile hava aracı 34 dakikaya kadar uçabilir. Akıllı Uçuş Bataryası Plus, uçuş süresini 45 dakikaya uzatır ancak Avrupa’da satılmaz. Akıllı Uçuş Bataryası Plus’ı Avrupa’da kullanmayın. Uçuştan önce daima yerel yasa ve yönetmelikleri kontrol edin ve bunlara kesinlikle uyun.
3. Dış mekanda, açık bir ortamda, parazitsiz ve FCC uyumluluğu ile ölçülmüştür. Yukarıdaki veriler tek yönlü, geri dönüşsüz uçuşlar için en uzak iletişim menzilini göstermektedir. Uçuşunuz sırasında DJI Fly uygulamasındaki RTH hatırlatıcılarına her zaman dikkat edin.
4. Eylül 2023 itibariyle.
5. Dört pikseli tek bir pikselde birleştiren QBC (Quad Bayer Coding) teknikleri ile elde edilmiştir. 48MP fotoğraf çekerken desteklenmez.
6. Yalnızca 12MP fotoğraf çekerken desteklenir. 48MP fotoğraf çekerken desteklenmez.
7. Kombinasyonlara dahil değildir ve ayrı olarak satılır.

Bu site üçüncü şahısların web sitelerine ve sosyal medya hesaplarına bağlantılar içermektedir. Karacasulu Dış Tic Aş., bağlantılarda yer alan web sitelerinin içeriğinden, uygulamalarından ve koşullarından sorumlu değildir.

Nereden Satın Alabilirim?

Karfo Endüstriyel

Nikon Biyolojik Mikroskop

Markalarımız

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/02/karacasulu_logo_40x40.png

2024 © Karfo Karacasulu Dış Tic. AŞ.