DJI Osmo Mobile 6 (Platinum Gray) Hediyeli Instagram Etkinliği

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/OMGrayCekilis-copy.jpg
DJI Osmo Mobile 6 (Platinum Gray) Hediyeli Instagram Etkinliğimiz Başladı

DJIKaracasulu, Instagram hesabımız üzerinden DJI Osmo Mobile 6 (Platinum Gray) hediyeli fotoğraf etkinliğimizi başlatıyoruz.

“Sonbahar” temalı fotoğrafınızı #yaratıcılıgınızıgösterin etiketi ile paylaşarak katılabileceğiniz online etkinliğimiz 28 Eylül 2023 – 15 Ekim 2023 tarihleri arasında yapılacaktır. Katılımınızın kabul edilmesi için @djikaracasulu hesabını takip ediyor olmanız ve diğer koşulları göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Etkinliğe Katılım Şartları
 • Etkinliğe katılmak için “Sonbahar”  temalı fotoğraf Instagram’da paylaşılmalıdır.
 • Paylaşılacak fotoğraf eski gönderilerden olmamalıdır. Fotoğraf Instagram üzerinden 28 Eylül 202315 Ekim 2023 tarihleri arasında paylaşılmış olmalıdır.
 • Katılımcılar belirlenen tarihlerde paylaşılan fotoğraflara #yaratıcılıgınızıgösterin etiketi eklemelidir.
 • Katılımcılar, DJI Türkiye’nin @djikaracasulu  Instagram hesabını takip etmelidir. Ekiplerimiz hediye kazanan fotoğrafı seçtiğinde bu husus kontrol edilecek. Bu şartın karşılanmaması durumunda hediye 2. seçilen fotoğraf sahibine verilecektir.
 • Belirlenen tarihlerde belirlenen etiketle paylaşılan içerikler, şiddet, çıplaklık ve özel hayata müdahale gibi rahatsız edici hassas içeriklerden oluşmamalıdır. Bu konuda Instagram’ın Hassas İçerik yaklaşımının yanı sıra seçici ekip farklı yaklaşımlar sunabilir.
 • Fotoğraf seçimleri, temel prensiplere göre değerlendirilecek olup katılımcılar herhangi bir cihaz ile çekim yapabilirler.
 • Her katılımcı yalnızca tek bir hesap ile bir kere katılım sağlayabilir. Birden fazla fotoğraf ile katılım sağlanırsa yalnızca ilk fotoğraf değerlendirilecektir.
 • Katılımcıların paylaştığı içerikler kendisine ait olmalıdır ve telif hakkı içerebilecek unsurlar göz önüne alınarak paylaşımlar yapılmalıdır. Telif hakkı bulunan müzik, marka ve bunun gibi unsurları barındıran içeriklerin kanuni yaptırımlarından içerik üreticisi sorumludur. Telif hakkı oluşturabilecek unsurlardan Karfo Karacasulu Dış Tic. A.Ş. sorumlu değildir.
 • Etkinliğin şeffaflığı ve etkinlik yürütücüsünün paylaşımı görebilmesi için katılımcı hesapların herkese açık olması gerekmektedir. Katılımcıların kişisel gizlilik seçenekleri sebebiyle yaşanabilecek aksaklıklardan Karfo Karacasulu Dış Tic A.Ş. sorumlu değildir.
 • Hediye edilecek ürün bir (1) adet DJI Osmo Mobile 6 (Platinum Gray)’dır. Etkinlik için hediye edilecek ürün paraya çevrilmeyecek veya başka bir ürün ile değiştirilmeyecek, bir başkasına devredilemeyecektir.
 • Etkinliğe Karfo Karacasulu Dış Tic. A.Ş. çalışanları/servis çalışanları ve Karfo Karacasulu Dış Tic. A.Ş. ile çalışan bayiler/mağazalar katılamaz. Katılsalar ve kazansalar dahi ürün teslim edilmeyecektir.
 • Karfo Karacasulu Dış Tic. A.Ş. koşullarda bir aykırılık tespit ederse kazanan kişinin yerine yedek kişiyi seçme hakkını saklı tutar.
 • Karfo Karacasulu Dış Tic. A.Ş. etkinlik koşulları ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Karfo Karacasulu Dış Tic. A.Ş. etkinliği zamanından önce bitirme, erteleme ve iptal etme hakkına sahiptir.
 • Etkinliğe katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

Etkinlik Yürütücüsü
Karfo Karacasulu Dış Tic. A.Ş.
Hocapaşa Mah. Ebusuud Cad. No:41 Sirkeci, Fatih – İstanbul
0212 455 67 00 – info@karacasulu.com

Bu site üçüncü şahısların web sitelerine ve sosyal medya hesaplarına bağlantılar içermektedir. Karacasulu Dış Tic Aş., bağlantılarda yer alan web sitelerinin içeriğinden, uygulamalarından ve koşullarından sorumlu değildir.

Nereden Satın Alabilirim?

Karfo Endüstriyel

Nikon Biyolojik Mikroskop

Markalarımız

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/02/karacasulu_logo_40x40.png

2024 © Karfo Karacasulu Dış Tic. AŞ.