DJI RS 4 Pro

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/rs4pro-01.jpg

Potansiyelini Arttır

DJI RS 4 Pro’nun geniş kapsamlı amiral gemisi stabilizatörü, DJI Focus Pro lens kontrol sistemi, DJI Transmission ve kapsamlı bir kontrol ekosistemi ile kusursuz bir şekilde bütünleşir. Bu sinerji, film ve televizyon endüstrisini stabilizasyon, iletim, izleme, odaklama ve kontrolü birleştiren tam ölçekli bir prodüksiyon çözümüyle güçlendiriyor. Yaratıcı olanakların ufkunu genişleterek görüntü yönetmenlerinin tüm potansiyellerini kullanmalarına ve becerilerini sergilemelerine olanak tanır.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/rs4pro-02.png

Yeteneklerle Dolu

Güçlü Yükler

Karbon fiber eksen kollarıyla donatılan DJI RS 4 Pro, 4,5 kg (10 lb) yük taşıma kapasitesinin yanı sıra sağlam güç ve torka sahiptir ve ana akım aynasız / sinema kamerası ve lens kurulumlarına kolayca uyum sağlar.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/rs4pro-03.jpg

2. Nesil Dahili Dikey Çekim

Tamamen yeni bir yatay plaka ile tasarlanan RS 4 Pro, daha yüksek verimlilik için ikinci nesil dahili dikey çekimi mümkün kılıyor. Görüntü yönetmenleri, ek aksesuarlara ihtiyaç duymadan yatay plakayı serbest bırakıp dikey konuma sabitleyerek zahmetsizce dikey çekime geçebilir.[1]
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/rs4pro-04.jpg
Pürüzsüz Dengeleme

Yuvarlanma ekseni artık daha kolay ayarlama sağlayan çift rulmanlı yuvalara sahiptir.

Her üç eksen de düşük sürtünme katsayısına sahip Teflon™ kaplamaya sahiptir ve ağır kameralar monte edilirken bile sorunsuz dengeleme sağlar.

Kameraları veya lensleri değiştirirken, eğim eksenindeki ince ayar düğmesi kamerayı ileri veya geri hareket ettirerek hassas, milimetre düzeyinde dengeleme yapmanızı sağlar.

Üst hızlı serbest bırakma plakasına, kameranın gevşemesini veya kaymasını önlemek için ayarlanabilir bir yerleştirme kılavuzu eklenmiştir.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/rs4pro-05.jpg

Otomatik Ekran Kilidi

OLED dokunmatik ekran, çekim sırasında yanlışlıkla dokunmaları önleyen yeni bir otomatik kilit özelliğine sahiptir. Ekran kilitlendiğinde, mevcut gimbal ve kumanda kolu modlarını düşük parlaklıkta görüntülemeye devam ederek güç tüketimini azaltabilir.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/rs4pro-06.jpg

2. Nesil Otomatik Eksen Kilitleri

Yeni nesil otomatik eksen kilitleri ile DJI RS 4 Pro, hızlı bir şekilde çalışmaya başlayabilir veya uyku moduna girerek çekim, geçiş ve depolama verimliliğini önemli ölçüde artırabilir. Ek olarak, eksen kilitleri daha küçük boşluklar elde etmek için yükseltildi ve kilitlendiğinde oluşan gimbal sarsıntılarını daha da azalttı.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/rs4pro-07.jpg

Profesyonel Stabilizasyon

Mükemmel İstikrar, Olağanüstü Standartlar

DJI RS 4 Pro, üç eksende motor torkunda% 20’lik bir artışa[2] sahiptir ve dengelendikten sonra daha fazla güç yedekliliği sunar. Bu, gimbalin ağır kameralar veya birden fazla aksesuarla bile izleme hareketlerinde duyarlı ve doğru kalmasını sağlar. Ayrıca, çeşitli çekim senaryolarında gimbal stabilizasyonunu desteklemek için yeterli güç sağlar.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/rs4pro-08.jpg

Araç Montaj Modu

Yeni Araç Montaj modu, gimbal stabilizasyon algoritmasını araç titreşimlerine ve rüzgar direnci verilerine göre optimize ederek sallantılı koşullarda bile sabit çekim yapılmasını sağlar.
4. Nesil RS Stabilizasyon Algoritması

Yeni nesil RS stabilizasyon algoritması, farklı kullanım senaryoları için kapsamlı bir şekilde optimize edilmiştir. Stabilizasyon gücü ile kamera hareketinin dokunsal hissi arasında üstün bir denge kurarak hem mükemmel stabilizasyon performansı hem de gelişmiş bir kullanıcı deneyimi sunar.

Ayrıca RS 4 Pro, dikey çekimlerde önemli ölçüde gelişmiş stabilite sağlayarak koşu veya düşük açılı perspektifler gibi dinamik çekimlerde kolayca ustalaşıyor.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/rs4pro-09.jpg

Çok Yönlülük Ustası

DJI Focus Pro LiDAR Otomatik Odaklama

RS 4 Pro, yepyeni Focus Pro LiDAR[3] ve Focus Pro Motor[4] ile eşleştirildiğinde, tek başına çalışan görüntü yönetmenlerinin daha doğru, mesafeli ve akıllı LiDAR otomatik odaklama deneyimi yaşamasına olanak tanıyarak dinamik çekim senaryolarında hassas kontrol elde etmelerini sağlıyor.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/rs4pro-10.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/rs4pro-11.png

Yeni Nesil ActiveTrack Pro

Tamamen yeni Focus Pro LiDAR[3] ve AI algoritmalarından yararlanan yeni nesil ActiveTrack Pro, RS 4 Pro’nun üç eksenli gimbalinin nesnenizi istikrarlı bir şekilde takip etmesini sağlar. Nesne kısa süreliğine gizlense bile, hızla yerini değiştirebilir ve odağı koruyabilir. ActiveTrack Pro ayrıca birden fazla öznenin yer aldığı senaryolarda veya özne uzakta olduğunda mükemmel tanıma ve izleme performansı sergiliyor.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/rs4pro-12.jpg

Yüksek Performans Dual Focus ve Zoom Motorları

DJI Focus Pro Motor
DJI RS 4 Pro, sinematografların gimbal hareketini veya lens zoomunu joystick ile kontrol etmelerini sağlayan yeni bir joystick modu. Zoom kontrol modunda Focus Pro Motor[4] ile kullanıldığında, doğal, hassas ve kullanışlı bir odaklama deneyimi için PZ lensler için Power Zoom, Clear Image Zoom[7] ve harici odak motoru zoomu gerçekleştirebilir.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/rs4pro-13.jpg
Yüksek Verimli Lens Kontrolü
İki Focus Pro Motor ile eşleştirildiğinde,[4] DJI RS 4 Pro, sinematografların kadranı döndürerek ve lens
zoomunu joystick ile ayarlayarak odağı hassas
bir şekilde kontrol etmelerini sağlar.
Pürüzsüz ve zahmetsiz lens kontrolünü kolaylaştırır.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/rs4pro-14.jpg

Profesyonel İşbirliği için Uzaktan Kumanda Sistemi

DJI Focus Pro Hand Unit

DJI Focus Pro, yenilikçi LiDAR otomatik odaklama teknolojisini müjdeliyor ve yüksek hassasiyetli magnetic-damping manuel kontrol ünitesini tanıtıyor: Focus Pro Hand Unit[3]
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/rs4pro-15.png

İşbirliğine dayalı ekip çekiminde, gimbal operatörü RS 4 Pro gimbalini DJI Master Wheels, DJI Ronin 4D Hand Grips ve DJI High-Bright Remote Monitor gibi cihazlar aracılığıyla kontrol edebilir.[3] Focus puller Focus Pro El Ünitesi ile daha hassas kontrol sağlamak üzere akıllı odak yardımı[9] için High-Bright Remote Monitor’de LiDAR Dalga Formunu etkinleştirebilir.

Olağanüstü Performans, Uzatılmış Çalışma Süresi

Yüksek Kapasiteli Batarya Tutacağı

DJI RS BG70 Yüksek Kapasiteli Batarya Tutacağı ile çekim yapmaya devam edin[3] RS 4 Pro’nun çalışma süresini 29 saate kadar uzatın.[10] Ayrıca kameranıza ve aksesuarlarınıza alttaki USB-C bağlantı noktası üzerinden 18 W’a kadar güç sağlamayı da destekler.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/rs4pro-16.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/rs4pro-17.png

Kontrol Ekosistemi

Geliştirilmiş Kadro

Focus Pro AMF lens kontrol sisteminin sorunsuz bir şekilde entegre edilmesiyle DJI PRO ekosistemi, film ve televizyon prodüksiyonunda yeni olanaklar sunan sağlam bir ürün yelpazesi sunmak için daha da yükseltildi.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/rs4pro-19.jpg
Odak Kontrol Ekosistemi

DJI Focus Pro, RS 4 Pro sinematograflarına kapsamlı ve güçlü bir lens kontrol çözümü sunar.

Hem solo kreasyonlar hem de ekip işbirlikleri, her odak anı üzerinde dinamik ustalık için akıllı LiDAR otomatik odaklamanın yanı sıra odak, diyafram ve yakınlaştırmanın çok kanallı kontrolüne kolayca erişebilir.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/rs4pro-18.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/rs4pro-20.png
DJI Ronin Image Transmitter için Destek
Hem tek başına çalışan görüntü yönetmenleri hem de küçük ekipler, yüksek çözünürlüklü canlı yayınlar, uzaktan gimbal ve kamera kontrolü, ActiveTrack 4.0, Force Mobile ve diğer birçok özellik için Ronin Image Transmitter[3] kullanarak izleme ve kontrol özellikleriyle entegre bir çekim deneyimi elde edebilir.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/rs4pro-21.jpg
Profesyonel Çözümler
DJI RS 4 Pro, evrak çantası, çift kavrama ve halka montaj kurulumları dahil olmak üzere çeşitli el tipi konfigürasyonları destekler.[12] Ayrıca, DJI RS SDK protokolünü kullanarak araç bağlantıları, jibler, Steadicam, kablolu kameralar ve sliderlar ile çözümler oluşturabilir ve[12] tüm ihtiyaçları
karşılayabilir.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/rs4pro-22.jpg
DJI RS 4 Pro Kutu İçerikleri

Notlar:
* DJI RS 4 Pro’yu ilk kez kullanırken DJI Ronin uygulaması aktivasyon için gereklidir.
1. Gimbal, yatay ve dikey çekim arasında geçiş yaptıktan sonra yeniden dengeleme gerektirir.
2. DJI RS 3 Pro ile karşılaştırılmıştır.
3. Ayrı olarak satılır.
4. DJI RS 4 Pro Combo, bir DJI Focus Pro Motor içerir. Bağımsız versiyon için motor ayrı olarak satılır.
5. DJI LiDAR Range Finder (RS) ile karşılaştırılmıştır.
6. DJI RS 4 Pro dokunmatik ekranında 2x zoom görüntüleme işlevinin etkinleştirilmesini gerektirir.
7. Kamera ve lens uyumluluğu hakkında daha fazla ayrıntı için lütfen Ronin Serisi Uyumluluk Arama sayfasına bakın.
8. Bu değer, DJI Focus Pro El Ünitesi ile DJI Focus Pro Motor arasındaki yanıt gecikmesini gösterir.
9. LiDAR Dalga Formu yalnızca DJI RS 4 Pro bir DJI Focus Pro Motor ile eşleştirildiğinde kullanılabilir.
10. 25° C (77° F) iç mekan ortamında, batarya seviyesi %3’e ulaşana kadar gimbal dengede ve sabit durumdayken ölçülmüştür (batarya tutacağı yalnızca gimbal’a güç verirken).
11. 25° C (77° F) iç mekan ortamında ölçülmüştür.
12. Çekim çözümlerinden herhangi birini kurmak için ayrı olarak satılan bir veya daha fazla aksesuar gerekir.

Bu site üçüncü şahısların web sitelerine ve sosyal medya hesaplarına bağlantılar içermektedir. Karacasulu Dış Tic Aş., bağlantılarda yer alan web sitelerinin içeriğinden, uygulamalarından ve koşullarından sorumlu değildir.

Nereden Satın Alabilirim?

Karfo Endüstriyel

Nikon Biyolojik Mikroskop

Markalarımız

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/02/karacasulu_logo_40x40.png

2024 © Karfo Karacasulu Dış Tic. AŞ.