DJI RS 4

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/rs4-01.jpg

Elden Düşmeyen Hikaye

DJI RS 4 hafif ticari stabilizatör, gelişmiş çalışma verimliliği, gelişmiş stabilizasyon performansı ve yükseltilmiş bir aksesuar ekosistemi ile yeni nesil dahili dikey çekim destekler. Tek başına çalışan sinematograflara daha profesyonel ve verimli bir yaratıcı deneyim ve sürükleyici görsel hikayeler anlatmak için araç seti sağlar
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/rs4-02.jpg

Hızlı Başlatma

2. Nesil Dahili Dikey Çekim

DJI RS 4, daha hızlı ve daha basit kullanım için ikinci nesil dahili dikey çekime olanak tanıyan yeni tasarlanmış bir yatay plakaya sahiptir. Ek aksesuarlara ihtiyaç duymadan, yatay plakayı serbest bırakabilir ve dikey çekime kolay bir geçiş için dikey konuma sabitleyebilirsiniz,[2] verimli dikey video oluşturmanın yolunu açar.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/rs4-03.jpg

2. Nesil Otomatik Eksen Kilitleri

Otomatik eksen kilitleri, RS 4’ün hızla çalışmaya başlamasını veya uyku moduna girmesini sağlayarak çekim, geçiş ve depolama verimliliğini önemli ölçüde artırır. Ek olarak, eksen kilitleri kilitlendiğinde daha küçük boşluklara sahiptir ve gimbal sarsıntısını daha da azaltır.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/rs4-04.jpg
Şimdiye Kadarki En Sorunsuz Dengeleme Deneyimimiz

DJI RS 4, her üç eksen için de Teflon ™ kaplamaya sahiptir, bu da sürtünmeyi azaltır ve daha yumuşak bir dengeleme sağlar.

Kameraları veya lensleri değiştirirken, eğim eksenindeki ince ayar düğmesi kamerayı ileri veya geri hareket ettirerek hassas, milimetre düzeyinde dengeleme sağlayabilir.

Üst hızlı serbest bırakma plakası, güvenli kamera montajı sağlamak için ek bir ayarlanabilir yerleştirme kılavuzuna sahiptir.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/rs4-05.jpg

Otomatik Ekran Kilidi

OLED dokunmatik ekran yeni bir otomatik kilitleme özelliğine sahiptir. Kilitlendiğinde, ekran mevcut gimbal ve kumanda kolu modlarını düşük parlaklıkta gösterecektir. Bu sadece kazara dokunmaları önlemekle kalmaz, aynı zamanda batarya gücünün korunmasına da yardımcı olur.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/rs4-06.jpg

Güçlü Stabilizasyon

Mükemmel Yük Kapasitesi

Hafif gövde 3 kg (6,6 lbs) taşıma kapasitesine sahiptir. Ana akım aynasız fotoğraf makinesi ve lens kombinasyonlarını taşıyabilir ve sağlam güçle rahat tutuş sağlar.

Önceki nesle kıyasla RS 4’ün eğim ekseni 8,5 mm uzatılarak genişletilmiş dengeleme alanı sunulmuştur. Bu, ND filtreleri gibi aksesuarlarla birlikte ana akım aynasız fotoğraf makinesi ve lens kombinasyonlarını monte etmenize olanak tanıyarak yaratıcı potansiyelin kapsamını genişletir

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/rs4-07.jpg

4. Nesil RS Stabilizasyon Algoritması

DJI, yeni nesil RS stabilizasyon algoritmasını farklı kullanım senaryoları için kapsamlı bir şekilde optimize etti. Stabilizasyon gücü ile kamera hareketinin dokunsal hissi arasında üstün bir denge kurarak hem mükemmel stabilizasyon performansı hem de gelişmiş bir kullanıcı deneyimi sunar. Ayrıca RS 4, dikey çekimlerde önemli ölçüde iyileştirilmiş stabilite sunarak koşu veya düşük açılı perspektifler gibi dinamik çekimleri kolayca sabitler.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/rs4-08.jpg

Profesyonel Üretim

DJI RS 4, DJI PRO ürünlerinin profesyonel sınıf özelliklerini destekler ve bireysel üretimi daha verimli hale getiren üstün performans sunar.
Bluetooth Kablosuz Kontrol

DJI RS 4, Dual-Mode Bluetooth teknolojisi ile kamera deklanşörünü ve lens zumunu uzaktan kontrol edebilir. Zoom kontrol modunda, PZ lensler için Power Zoom’u ve Clear Image Zoom’u kontrol etmek için joystick’i kullanabilir,[3] yerel bir zoom deneyimi elde edebilirsiniz.

Bir kameranın yalnızca bir kez eşleştirilmesi yeterlidir, ardından sorunsuz ve otomatik olarak yeniden bağlanabilir.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/rs4-09.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/rs4-10.jpg
DJI Focus Pro Motor için Destek

Yeni DJI Focus Pro Motor ile eşleştirildiğinde,[4]DJI RS 4 lens odağını kadranla kontrol etmenizi veya lens yakınlaştırmasını joystick ile ayarlamanızı sağlar.

Bu sorunsuz çalışma, verimli lens kontrolü sağlar.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/rs4-11.jpg
Tetikleme Fonksiyonu Özelleştirme
Tetik işlevi, tetiğe basılıp basılı tutulduğunda gimbalin üç ekseninin tutamağın hareket yönünü takip etmesini sağlayan FPV moduna göre özelleştirilebilir. Bu özellikle rotasyonel çekim yapmak veya POV simülasyonu yapmak için kullanışlıdır.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/rs4-12.jpg
Gimbal Mod Değiştirme
Gimbal modunu değiştirerek PF, PTF ve FPV modları arasında hızlıca geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca FPV modunu çekim gereksinimlerine göre 3D Roll 360 moduna veya Özel moda ayarlayarak RS 4’ün hassasiyete hazır olmasını sağlayabilirsiniz.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/rs4-13.jpg

Akıllı Özellikler

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/rs4-14.jpg

Aksesuar Ekosistemi

RSA İletişim Portu

DJI RS 4, DJI RS Tethered Control Handle[6] gibi aksesuarların ve kontrol kolları[6] ve uzaktan kumanda halkası kolları gibi üçüncü taraf aksesuarların bağlanmasına izin veren bir RSA iletişim portu sunar.[6] Yaratıcı ihtiyaçlarınıza göre farklı çekim kurulumları arasında esnek bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.

DJI RS SDK protokolü sayesinde, üçüncü taraf üreticiler ve bireysel geliştiriciler RS 4 için özelleştirilmiş işlevler geliştirebilir ve daha geniş bir çekim gereksinimi yelpazesini karşılayabilir

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/rs4-15.jpg

DJI RS SDK, geliştiricilerle ortak bir ekosistem oluşturur.

DJI RS SDK, geliştiricilerin ve üçüncü taraf donanım üreticilerinin RS 4, RS 4 Pro ve RS 3 Pro gibi stabilizatörleri kapsamlı senaryolar için daha fazla özellikle donatmaları için DJI tarafından sağlanan bir geliştirici protokolüdür.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/rs4-16.jpg

Uygulamalar

1. RS sabitleyiciyi kontrol etmek için bir PC veya konsol kullanabilen sanal bir stüdyo sistemi oluşturun. Aynı zamanda birden fazla gimbalin çevrimiçi kontrolünü destekleyerek solo operatörlerin birkaç cihazı kolaylıkla yönetmesine olanak tanır.

2. RS sabitleyiciyi bir slider’a monte edin ve dört boyutlu kontrol için programlama yoluyla ikisini birbirine bağlayın. Zahmetsizce etkileyici kamera hareketleri elde etmek için çekiminizi özelleştirebilirsiniz.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/rs4-17-scaled.jpg

DJI RS BG70 Yüksek Kapasiteli Batarya Tutacağı

Yeni BG70 Yüksek Kapasiteli Batarya Tutacağı[6] RS 4’ün batarya çalışma süresini 29,5 saate kadar uzatabilir.[7] Ayrıca alt kısımdaki USB-C bağlantı noktası üzerinden kameranıza ve aksesuarlarınıza 18 W’a kadar güç sağlamayı da destekler.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/rs4-18.jpg
DJI Ronin Görüntü Vericisi için Destek

Hem bağımsız görüntü yönetmenleri hem de küçük ekipler, yüksek çözünürlüklü canlı yayınlar, uzaktan gimbal ve kamera kontrolü, ActiveTrack 4.0, Force Mobile ve daha fazlası için Ronin Görüntü Vericisini[6] kullanarak izleme ve kontrol özellikleriyle entegre bir çekim deneyimi elde edebilir.

Kapsamlı Aksesuar Ekosistemi

RS BG30 Battery Grip, RS Focus Motor (2022) ve Ronin Image Transmitter gibi DJI RS serisi aksesuarların[6] tümü RS 4 ile uyumludur.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/rs4-19.jpg
DJI RS 4 Kutu İçerikleri

Notlar:
* DJI RS 4’ü ilk kez kullanırken DJI Ronin uygulaması aktivasyon için gereklidir.
1. Veriler, DJI RS BG70 Yüksek Kapasiteli Batarya Tutacağı ile donatılmış DJI RS 4’ün batarya çalışma süresi ile DJI RS BG21 Batarya Tutacağı ile donatılmış DJI RS 4’ün batarya çalışma süresi karşılaştırılarak ölçülmüştür. Batarya çalışma süresi 25° C (77° F) iç mekan ortamında, gimbal dengede ve sabit durumdayken batarya seviyesi %3’e ulaşana kadar ölçülmüştür (batarya tutma yeri yalnızca gimbal’a güç sağlarken).
2. Gimbal, yatay ve dikey çekim arasında geçiş yaptıktan sonra yeniden dengeleme gerektirir.
3. Kamera ve lens uyumluluğu hakkında daha fazla ayrıntı için lütfen Ronin Serisi Uyumluluk Arama sayfasına bakın.
4. DJI RS 4 Combo, bir DJI Focus Pro Motor içerir. Bağımsız versiyon için motor ayrı olarak satılır.
5. DJI RS Odak Motoru (2022) ile karşılaştırılmıştır.
6. Ayrı olarak satılır.
7. 25° C (77° F) iç mekan ortamında, batarya seviyesi %3’e ulaşana kadar gimbal dengede ve sabit durumdayken ölçülmüştür (batarya tutacağı yalnızca gimbal’a güç sağlarken).
8. 25° C (77° F) iç mekan ortamında ölçülmüştür.

Bu site üçüncü şahısların web sitelerine ve sosyal medya hesaplarına bağlantılar içermektedir. Karacasulu Dış Tic Aş., bağlantılarda yer alan web sitelerinin içeriğinden, uygulamalarından ve koşullarından sorumlu değildir.

Nereden Satın Alabilirim?

Karfo Endüstriyel

Nikon Biyolojik Mikroskop

Markalarımız

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/02/karacasulu_logo_40x40.png

2024 © Karfo Karacasulu Dış Tic. AŞ.