XGIMI Aura

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/aura-01.jpg

AURA

En İyi 4K Deneyimi
Gelişmiş ALPD teknolojisi, unutulmaz film geceleri için şaşırtıcı derecede net 4K UHD ve gerçekçi renkler sunar.
Her Ev Dekoruna Uyum Sağlar
XGIMI’nin ödüllü şık yapısına sahiptir ve her odayı üst düzey bir sinema salonuna dönüştürür.
Olağanüstü Parlaklık
İçeriğinizi günün her saatinde mükemmel ayrıntılarla aydınlatmak için parlak 1800 ISO Lümen ile paketlenmiştir.
Sinematik Ses
Harman Kardon’un her biri 15W gücünde 2 tweeter ve 2 woofer’a sahip sesi, daha fazlasını duyabilmeniz ve hissedebilmeniz için zengin sesin kilidini açar.
Android TV™
Kullanımı kolay Android TV™ işletim sistemi ile Disney+, HBO Max ve YouTube gibi 5000’den fazla uygulamaya kolay erişimin keyfini çıkarın.

HIZLI BAKIŞ

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/aura-02.jpg

Bir Sonraki Televizyonunuz Televizyon Değil

Basitçe söylemek gerekirse, AURA ev sineması deneyiminde devrim yaratıyor. Bu yerden tasarruf sağlayan, şık lazer projektör, herhangi bir duvardan 11,7 inç lazer destekli UST projeksiyon, olağanüstü 4K UHD çözünürlük ve TV olmadan lüks bir TV benzeri deneyim sağlamak için delicesine parlak 1800 ISO Lümen kullanır.[1]
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/aura-03-scaled.jpg
Kısa Mesafeden
Büyük Projeksiyon
Gelişmiş Ultra Kısa Yansıtma Açısı (UST) teknolojisine sahip AURA, alandan ödün vermeden çeşitli boyutlarda nefes kesici ekranlar sunar. AURA’yı herhangi bir duvardan 11,7 inç uzağa yerleştirin ve izlediğiniz her şey için 120 inçlik keskin görüntünün keyfini çıkarın.[2]
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/aura-09.jpg
Hak Ettiğiniz
4K Deneyimi
Ekranda 8,3 milyon ayrı piksele sahip gerçek 4K UHD, ALPD teknolojisi ve HDR10, şaşırtıcı derecede net görüntüler ve ekrandan fırlayacakmış gibi görünen canlı, gerçekçi renkler sağlamak için harika bir şekilde birleştirilmiştir. AURA ile her filmi yönetmenin hayal ettiği gibi izleyeceksiniz.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/aura-10.jpg

Olağanüstü Parlaklık

Işıl ışıl parlayan 1800 ISO Lümen değerine sahip AURA, filmlerinizi, TV programlarınızı ve video oyunlarınızı mükemmel ayrıntılarla aydınlatır.[1] Gün boyunca veya ışıklar açıkken bile içerikleriniz inanılmaz derecede net ve berrak kalır.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/aura-03-scaled.jpg

Sinematik 3D Ekran

AURA’nın yerden tasarruf sağlayan kurulumu, evinizin aerodinamik görünümünü korur. Herhangi bir duvarı lüks bir 120 inç sinema ekranına dönüştürürken, seçtiğiniz herhangi bir açıdan yansıtarak parlak 4K’da sürükleyici 3D içeriğin keyfini çıkarın.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/aura-11.jpg

Tipik Ses Sistemleri Gibi Değil

Her biri 15W gücünde iki tweeter ve iki woofer net tizler, dinamik orta aralıklar ve geniş baslar sunar. Kulaklarınızı derin ve bireysel seslerle doldurarak daha fazlasını duymanızı ve hissetmenizi sağlayan zengin, odayı dolduran bir ses deneyiminin kilidini açın.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/aura-04.jpg

Lazer Projektörünüzden Daha Fazla Yararlanın

Android TV™, Google Assistant ve Chromecast’i yerleşik olarak entegre ederek sevdiğiniz içeriklere erişiminizi kolaylaştırdık.[4] Kablosuz yayın, basit ses kontrolü veya kullanımı kolay Android TV™ arayüzü aracılığıyla Disney+, HBO Max ve YouTube gibi 5000’den fazla uygulamanın keyfini çıkarın.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/aura-12.jpg

Bağlantıda Kalmanın Mükemmel Yolları

AURA, 3 HDMI, 3 USB, 1 kulaklık, çift bant 2.4/5G WiFi ve Bluetooth 5.0 dahil olmak üzere çok çeşitli bağlantı seçenekleriyle her şeye hazırdır.[6] Oyun Modumuz, müzik ve akıllı telefon içeriğimizle oyununuzu kolayca yükseltin.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/aura-05.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/aura-06.jpg

KUTU İÇERİĞİ

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/aura-07.jpg

Ürün Notları:

1. Parlaklık (ışık çıkışı) kullanım koşullarına bağlı olarak değişecektir. Beyaz ışık çıkışı ISO 21118’e uygun olarak ölçülmüştür. Nominal değer, seri üretimin ortalama değerini temsil eder ve performans modu/yüksek güç modunda ideal laboratuvar koşullarında test edilmiştir.
2. En iyi görüntüleme deneyimi için 80-120 inç projeksiyon boyutu kullanmanızı öneririz. Bu aralığın aşılması yansıtılan içeriğinizin kalitesini etkileyebilir. Görüntü kalitesi, ürün kullanım alışkanlıklarına ve çevre koşullarına bağlı olarak değişebilir.
3. 80 DCI P3, 1976 renk gamı standardı kapsamında DCI P3’ün renk gamı kapsamıdır. Bu veriler XGIMI laboratuvarlarından alınmıştır. Gerçek renk gamı kapsamı ürüne bağlı olarak değişir. HDR10 kod çözme desteğidir.
4. Android TV, Google LLC’nin ticari markasıdır.
5. 20.000 saat ışık kaynağının teorik ömrüdür. Gerçek kullanım ömrü çevre koşulları, ürün kullanımı ve seçilen moddaki farklılıklara bağlı olarak değişebilir.
6. Yönlendirici gereklidir.
7. Gerçek depolama kapasitesi, sistem kullanımı, yazılım sürümü ve kullanılan ayarlar gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişebilir.
8. 12 saniyelik hızlı başlatma, bekleme modu için teorik test değeridir. Gerçek hızlı başlatma süresi ürüne bağlı olarak değişir.
9. 25°C ortam sıcaklığında ve makineden 1 metre uzaklıkta ölçülmüştür. Sonuçlar farklı test ortamlarına, koşullarına ve değerlendirilen ürüne göre değişiklik gösterebilir. Bu veriler XGIMI laboratuvarlarından alınmıştır.
10. Gerçek boyut yapılandırma, üretim ve test yöntemine bağlı olarak değişebilir.
11. Gerçek ağırlık yapılandırmaya, üretim sürecine ve test yöntemine bağlı olarak değişebilir.
12. AURA, perde kullanmıyorsa düz bir duvara yansıtmalıdır. Aksi takdirde, düşük yansıtma kalitesiyle karşılaşabilirsiniz. Bir görüntüyü yansıtırken “dalgalı” bir bozulma fark ederseniz, lütfen ekranı AURA’nın manuel 8 noktalı düzeltme özelliği ile ayarlayın. Daha iyi bir izleme deneyimi için, lazer projektörler için tasarlanmış 88″-100″ Ortam Işığı Reddi (ALR) projeksiyon perdesi kullanmanızı öneririz. AURA ile sıradan elektrikli ekranlar ve zemin ekranları kullanmak ideal değildir.
* Gerçek ürün özellikleri ve teknik özellikleri (görünüm, renk ve boyut dahil) ve gerçek ekran özellikleri (arka planlar, arayüz ve simgeler dahil) ülkeye göre değişebilir. Daha fazla bilgi için lütfen satış noktasına danışın.
** Önceki sayfalarda yer alan tüm performans verileri, XGIMI dahili laboratuvarları tarafından belirli koşullar altında yapılan testlerle elde edilen teorik değerlerdir. Özel test koşulları hakkında daha fazla bilgi için yukarıda belirtilen ürün ayrıntılarına bakın. Gerçek performans, bireysel ürün yapılandırmasına, yazılım sürümlerine, uygulama koşullarına ve çevresel faktörlere bağlı olarak değişebilir. Tüm veriler gerçek kullanıma tabidir.
*** XGIMI, yayın sırasında sağladığı ürün bilgilerinin doğruluğunu sağlamak için her türlü çabayı göstermektedir. Ürün partileri, üretim ve tedarik faktörlerini içeren sonraki değişiklikler nedeniyle, XGIMI’nin gerçek ürünün performansına, özelliklerine, dizinlerine ve bileşenlerine uyması için metin ve görüntülerde değişiklikler ve ayarlamalar yapması gerekebilir. Ürün bilgileri önceden haber verilmeksizin bu tür değişikliklere ve ayarlamalara tabidir.
**** Çalışma sıcaklığı: 0 ℃ ila 40 ℃ arası.
***** Bu sayfada listelenen tüm parametreler seri üretim için XGIMI dahili test ortamında ölçülmüştür. Kullanıcı deneyimleri farklı ayarlarda, kullanım koşullarında, yazılım sürümlerinde vb. değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı test standartları ve verileri için lütfen resmi XGIMI web sitesini kontrol edin.
***** Ürün basılı bir kılavuz ile birlikte verilecektir. Ancak, elektronik kılavuz XGIMI web sitesinde güncellenecektir. Basılı ve elektronik kılavuz arasında herhangi bir tutarsızlık veya çelişki varsa, lütfen resmi web sitesindeki en son elektronik kılavuza bakın: https://eu.xgimi.com/pages/aura-support.

Bu site üçüncü şahısların web sitelerine ve sosyal medya hesaplarına bağlantılar içermektedir. Karacasulu Dış Tic Aş., bağlantılarda yer alan web sitelerinin içeriğinden, uygulamalarından ve koşullarından sorumlu değildir.

Nereden Satın Alabilirim?

Karfo Endüstriyel

Nikon Biyolojik Mikroskop

Markalarımız

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/02/karacasulu_logo_40x40.png

2024 © Karfo Karacasulu Dış Tic. AŞ.