XGIMI Horizon Ultra

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonultra-01.jpg

HORIZON Ultra

Dolby Vision ile 4K
Gerçek bir Dolby Vision sinema deneyimi için benzersiz parlaklık, olağanüstü renk doğruluğu ve birinci sınıf görüntü kalitesini deneyimleyin.
2300 ISO Lümen
HORIZON Ultra, ultra yüksek parlaklığın yanı sıra gerçekçi renkler sunarak sabah, gün içinde ve gece inanılmaz görüntü ayrıntıları sağlar.
Çift Işık Teknolojisi
LED ve Lazer teknolojisini bir araya getiren HORIZON Ultra, asla unutamayacağınız bir görsel deneyim için en üst düzeyde renk doğruluğu, parlaklık ve renk gamı sunar.
Akıllı Ekran Uyarlaması 3.0
Geliştirimiş ISA teknolojimiz, projektörün çevreye uyumluluğunu, kolay kullanımını, duvar rengi ayarını, optik yakınlaştırmayı ve diğer ISA özelliklerini daha önce hiç olmadığı gibi sorunsuz bir şekilde optimize eder!
Çift 12W Harman Kardon Hoparlör
DTS Studio Sound Teknolojisi ile birlikte HORIZON Ultra’nın iki tam aralıklı dahili hoparlörü, üç boyutlu surround ses ve hak ettiğiniz unutulmaz sinema deneyimini sağlar.

Dolby Vision ile Üst Düzey 4K

Dolby Vision, standart görüntü kalitesine göre parlak noktaları 40 kata kadar daha fazla aydınlatır ve karanlık noktaları 10 kata kadar daha fazla iyileştirir. İzlediğiniz her şey gerçekten canlanacak!
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonultra-02.jpg

Daha Önce Görmediğiniz Dual Light Teknolojisi

XGIMI Lazer-LED Hibrit Çift Işık teknolojisi, sektör lideri doğruluk ve ultra yüksek renk gamı ve parlaklıkla renk, resim kalitesi veya parlaklıktan ödün verme ikilemini çözdü.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonultra-03.jpg

Sektör Lideri Parlaklık ve Renk Doğruluğu,
Her İki Açıdan En İyisi

2300 ISO lümen ile her iki dünyanın da en iyisini elde edersiniz. Ultra yüksek parlaklık ve hem gece hem de gündüz gerçekçi renkler. Sadece oturun, rahatlayın ve gördüklerinize hayran kalın!
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonultra-04.png

Profesyonel Sınıf Renk Doğruluğu
Sanki Gerçekten Oradaymışsınız Gibi

Sektör lideri △E ≈ 1 kalibrasyon ve çarpıcı 1,07 milyar renkli ekran. Profesyonellerin de onayladığı gibi, fantezi ve gerçekliği güzel bir şekilde harmanlayan gerçekçi bir eğlence elde edersiniz.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonultra-05.jpg

Beneklere Elveda Deyin

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonultra-06.jpg

Saçaklanma Olmadan Doğru Renkler

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonultra-07.jpg
Kayıpsız Yakınlaştırma
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonultra-08.jpg
Günün Her Vaktinde Otomatik Uyarlamalar
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonultra-09.jpg

*Bu, ürünün iç modülünün pazarlama şemasıdır, gerçek iç yapısı değildir.

Hepsi Bir Arada Projektör

ISA 3.0

Gelişmiş Teknoloji Tamamen Detaylarla İlgili

Geliştirilmiş Akıllı Ekran Uyarlama 3.0 (ISA 3.0) teknolojimiz, Optik Yakınlaştırma Modülü, Dinamik Renk Ayarlama Modülü, Dinamik IRIS ve daha fazlasını içeren çevresel uyarlamayı yeni bir pürüzsüzlük seviyesine taşır. HORIZON Ultra kutudan çıkar çıkmaz kullanıma hazırdır ve dekorunuza kusursuz bir şekilde uyum sağlar.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonultra-10.jpg

Harman Kardon ile Tamamen Sürükleyici Ses

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonultra-12.jpg

Bağlantılar

Çoklu Bağlantı Noktaları ile HORIZON’unuzu Genişletin

Favori cihazlarınızla sorunsuz bağlantının keyfini çıkarın. HORIZON Ultra, 2X HDMI 2.1, 2X USB 2.0, LAN ve daha fazlası dahil olmak üzere 8 medya bağlantı noktasına sahiptir. Rakipsiz ev eğlencesine hazır olun.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonultra-11.jpg

Akıllı Kumanda

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonultra-19.jpg
Akıllı Kumanda
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonultra-13.png
Google Assistant
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonultra-14.png

Sonsuz Eğlence İçin En Yeni Android TV 11

En iyi oyunlar, filmler, müzik ve çok daha fazlasını içeren sayısız uygulama ile hepsi bir arada ev sinema sisteminizden çok yönlü izleme deneyimlerinin keyfini çıkarın!
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonultra-15-scaled.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonultra-16.jpg

Daha Fazlası

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonultra-17-scaled.jpg

KUTU İÇERİĞİ

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonultra-18.jpg

Ürün Notları:

1. Parlaklık (ışık çıkışı) kullanım koşullarına bağlı olarak değişecektir. Beyaz ışık çıkışı ISO 21118’e uygun olarak ölçülmüştür. Nominal değer, seri üretimin ortalama değerini temsil eder ve performans modunda/yüksek güç modunda ideal laboratuvar koşullarında test edilmiştir.
2. En iyi görüntüleme deneyimi için 60-120 inç projeksiyon boyutu kullanmanızı öneririz. Bu aralığın aşılması yansıtılan içeriğinizin kalitesini etkileyebilir. Görüntü kalitesi, ürün kullanım alışkanlıklarına ve çevre koşullarına bağlı olarak değişebilir.
3. Android TV, Google LLC’nin ticari markasıdır.
4. Yönlendirici gereklidir.
5. 25.000 saat, ışık kaynağının teorik ömrüdür. Gerçek kullanım ömrü, çevre koşulları, ürün kullanım alışkanlıkları ve seçilen moddaki farklılıklar nedeniyle değişiklik gösterebilir.
6. Gerçek depolama kapasitesi, sistem kullanımı, yazılım sürümü ve kullanılan ayarlar gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişebilir.
7. 25°C ortam sıcaklığında ve makineden 1 metre uzakta ölçülmüştür. Sonuçlar farklı test ortamlarına, koşullarına ve değerlendirilen ürüne göre değişiklik gösterebilir. Bu veriler XGIMI laboratuvarlarından alınmıştır.
8. Ölçülen boyut yapılandırmaya, üretime ve ölçüm yöntemine bağlı olarak değişebilir.
9. Ölçülen ağırlık yapılandırmaya, üretim sürecine ve ölçüm yöntemine bağlı olarak değişebilir.

* Gerçek ürün özellikleri ve teknik özellikleri (görünüm, renk ve boyut dahil) ve gerçek ekran özellikleri (arka planlar, arayüz ve simgeler dahil) ülkeye göre değişebilir. Daha fazla bilgi için lütfen satış noktasına danışın.
** Önceki sayfalardaki tüm performans verileri, XGIMI dahili laboratuvarları tarafından belirli koşullar altında yapılan testlerle elde edilen teorik değerlerdir. Özel test koşulları hakkında daha fazla bilgi için yukarıda belirtilen ürün ayrıntılarına bakın. Gerçek performans, bireysel ürün konfigürasyonlarına, yazılım sürümlerine, uygulama koşullarına ve çevresel faktörlere bağlı olarak değişebilir. Tüm veriler gerçek kullanıma tabidir.
*** XGlMl, yayın sırasında sağladığı ürün bilgilerinin doğruluğunu sağlamak için her türlü çabayı göstermektedir. Ürün partileri, üretim ve tedarik faktörlerini içeren sonraki değişiklikler nedeniyle, XGlMl’nin gerçek ürünün performansı, özellikleri, dizinleri ve bileşenleriyle eşleşmeleri için metin ve görüntülerde değişiklik ve ayarlamalar yapması gerekebilir. Ürün bilgileri önceden haber verilmeksizin bu tür değişikliklere ve ayarlamalara tabidir.
**** Çalışma sıcaklığı: 0℃ ila 40℃ arası.
***** Bu sayfada listelenen tüm parametreler seri üretim için XGIMl dahili test ortamında ölçülmüştür. Kullanıcı deneyimleri farklı ayarlarda, kullanım koşullarında, yazılım sürümlerinde vb. değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı test standartları ve verileri için lütfen resmi XGlMl web sitesini kontrol edin.
****** Ürün basılı bir kılavuz ile birlikte verilecektir. Ancak, elektronik kılavuz XGlMl web sitesinde güncellenecektir. Basılı ve elektronik kılavuz arasında herhangi bir tutarsızlık veya çelişki varsa, lütfen resmi web sitesindeki en son elektronik kılavuza bakın: https://eu.xgimi.com/pages/horizon-ultra-support.
******* XGIMI HORIZON Ultra’nın fabrika üretimindeki renk doğruluğu için tipik ΔE≈1 değeri XGIMI Optik Laboratuvarından elde edilmiştir. Kalibrasyon parametreleri, yüksek renk doğruluğu modu sistemde doğru şekilde etkinleştirildiğinde etkili olacaktır. Renk doğruluğu, projeksiyon kullanım süresi ve laboratuvar test ekipmanı gibi faktörlere bağlı olarak biraz değişebilir. Doğru bir değerlendirme için lütfen gerçek deneyiminize başvurun.
******** SGS Sertifikasyon Numarası: PT/23/GEN/0063
********* Duvar Rengi Uyarlama özelliğinin etkinleşmesi için sistem ayarlarında etkinleştirilmesi gerekir. Etkinleştirildiğinde, 3000K ila 15000K arasında değişen renk sıcaklığına sahip duvar renklerine göre görüntüyü kalibre edebilir. Ancak, kalibrasyon etkisi duvar rengine bağlı olarak değişebilir. Optimum sonuçlar için, loş ışıklı ortamlarda kullanmanızı öneririz.

Bu site üçüncü şahısların web sitelerine ve sosyal medya hesaplarına bağlantılar içermektedir. Karacasulu Dış Tic Aş., bağlantılarda yer alan web sitelerinin içeriğinden, uygulamalarından ve koşullarından sorumlu değildir.

Nereden Satın Alabilirim?

Karfo Endüstriyel

Nikon Biyolojik Mikroskop

Markalarımız

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/02/karacasulu_logo_40x40.png

2024 © Karfo Karacasulu Dış Tic. AŞ.