XGIMI Horizon Pro

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonpro-01.jpg

HORIZON Pro

Gerçek 4K Teknolojisi
Her odayı 200 inç ekranda muazzam bir şekilde görüntülenen nefes kesici 4K UHD ile dekore edin.
Parlak 1500 ISO Lümen
Günün her saatinde inanılmaz derecede keskin ve ayrıntılı görüntüler sunan ultra parlak projeksiyon.
Güçlü Ses
Çift 8W dahili Harman Kardon hoparlörler, harici ses çubuklarına ihtiyaç duymadan sinematik ses efektleri sunar.
ISA Teknolojisi
Otomatik ekran hizalama, odaklama ve engellerden kaçınma, izleme deneyiminizin kesintisiz devam etmesini sağlar.
Android TV™
Hulu, Prime Video ve Disney+ gibi popüler akış uygulamalarından sınırsız eğlence parmaklarınızın ucunda.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonpro-28.png
EISA
(En Karlı Projektör)
XGIMI’nin Android TV akıllı yeteneklerine sahip kompakt, kolay taşınabilir 4K HDR modeli olan yenilikçi HORIZON Pro, tak ve çalıştır kullanıcı deneyimi ve neredeyse her yere kurulabilme özelliği sunuyor.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonpro-31.png
TechPowerUp
(Şiddetle Tavsiye Edilir)
Kompakt boyutu oturma odanıza oldukça şık
ve ince bir katkı sağlarken, Android TV
10 hem işlevsel hem de
reklamsızdır.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonpro-30.png
Projector Central
(Gösterinin En İyisi Ödülü)
Bir projektörde şimdiye kadar görülen en gelişmiş otomatik kurulum özellikleri.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonpro-29.png
Projektör İncelemeleri
(Yüksek Tavsiye Ödülü)
Projektörlerin teknolojisi ve özelliklerine geçmeden önce bile kazanan bir kombinasyonumuz var.

Daha fazla beyin. Daha fazla kas gücü. Daha Az Güçlük.

Ev eğlencesi deneyiminizi yükseltmek için tasarlanmış çok yönlü, kullanımı kolay gerçek 4K projektör HORIZON Pro ile tanışın. Çığır Açan Akıllı Ekran Adaptasyonu (ISA) teknolojisine sahip HORIZON Pro, kutudan çıkar çıkmaz kullanıma hazırdır. Ayrıca, gelişmiş görüntüleme özellikleri, mükemmel parlaklık ve Hi-Fi Harman Kardon ses sayesinde izlemeyi sevdiğiniz her şeyi şüphesiz geliştirecektir.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonpro-02.jpg

XGIMI 4K Optik Motor

3840*2160 Çözünürlük, 8,29 Milyon Piksel
1500 ISO Lümen[1]
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonpro-03.jpg

Gelecek Hiç Bu Kadar Net Görünmemişti

HORIZON Pro, gerçek 4K görüntü kalitesi ve 200 inçlik devasa bir ekran sunar. Bu kadar yüksek çözünürlükle, oyun gecelerinizi veya en sevdiğiniz filmleri değiştirebilirsiniz.[2] Taşınabilirlik ve ekran boyutu için görüntü kalitesinden ödün verilen günler geride kaldı. HORIZON Pro eksiksiz bir paket!
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonpro-04.jpg

Biz Her Zaman Aydınlıktık

HORIZON Pro, tonlarca ortam ışığı olan odalarda bile günün her saatinde mükemmel parlaklık sağlayan 1500 ISO Lümen ışıl ışıl bir parlaklığa sahiptir[1]. Projektör ekranınıza sığması için yaşam alanınızı ayarlamak zorunda kalma endişesi olmadan gerçekçi renklerle keskin görüntülerin keyfini çıkarın.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonpro-05.jpg

Saniyeler İçinde Dünyanızı Değiştirin

XGIMI’nin sektör lideri Akıllı Ekran Uyarlama (ISA) teknolojisi, karmaşık projektör kurulumlarını ortadan kaldırır. Otomatik Keystone Düzeltme, Otomatik Odaklama, Akıllı Ekran Hizalama ve Akıllı Engellerden Kaçınma özelliklerine sahip HORIZON Pro, hak ettiğiniz otomatik ve kesintisiz görüntüleme deneyimini sunar.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonpro-06.jpg

Projektörünüzü mükemmel şekilde konumlandırma stresinden kurtulun. Akıllı Ekran Hizalama özelliği sayesinde HORIZON Pro, boyutu ne olursa olsun yansıttığı görüntüyü ekranınızla otomatik olarak eşleştirir.

Otomatik Keystone Düzeltme, HORIZON Pro’yu evinize yerleştirirken size daha fazla esneklik sağlar. HORIZON Pro’nuzu yandan veya +/-40 derece dikey/yatay açılarla kurun ve otomatik olarak doğru bir görüntü elde edin.[3]

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonpro-07.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonpro-08-scaled.jpg

Prizler, tablolar ve hatta bitkiler artık sorun değil. Yaşam alanınızı yeniden düzenlemek zorunda kalmak yerine arkanıza yaslanın ve HORIZON Pro’nun Akıllı Engellerden Kaçınma özelliğinin görüntüyü görüş alanındaki nesnelerin etrafında otomatik olarak ölçeklendirmesine izin verin.

Otomatik Odaklama, izlemeye daha fazla, ayarlamaya daha az zaman ayırmanızı sağlar. Parmağınızı bile kıpırdatmadan canlı ve net kalan bir görüntünün keyfini çıkarın.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonpro-09.jpg

Her Notayı Duyun

HORIZON Pro, güvenilir hoparlör üreticileri Harman Kardon tarafından profesyonel ses tasarımı üzerine inşa edilmiştir. HORIZON Pro için özel olarak geliştirilen iki adet 8W, 45mm tam aralıklı hoparlörden gelen sinema kalitesinde sesin keyfini çıkarın. Harman kardon sesi, düşük bozulma ve yüksek dinamik tepki ile benzersiz denge sağlar. DTS Studio Ses Teknolojisi ile birlikte HORIZON Pro, diyalog ve bas iyileştirmesi ile sanallaştırılmış bir surround ses deneyimi sunabilir. HORIZON Pro’yu herhangi bir cihaza bağlayarak yüksek kaliteli bir Bluetooth hoparlör olarak bile kullanabilirsiniz.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonpro-10.jpg

Görüntüleme İhtiyaçlarınıza Uyacak Şekilde Tasarlandı

HORIZON Pro’nun 1,2:1 yansıtma açısı oranı, projektör kurulumu ve yerleşimi için size daha fazla özgürlük sağlayarak büyük veya küçük her odaya sorunsuz bir şekilde uymasını sağlar. Birden fazla yansıtma mesafesi seçeneğiyle, en sevdiğiniz filmleri, programları ve daha fazlasını seçtiğiniz ekran boyutuna (60″-150″) kolayca aktarabilir ve yaşam alanınız için en iyi izleme deneyimini oluşturabilirsiniz.[4]
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonpro-11.jpg

Muhteşem Renklere Sahip, Şaşırtıcı Derecede Akıllı

HORIZON Pro, XGIMI’nin en güçlü görüntüleme özelliklerini bir araya getirir ve bunları dahili bir AI optik sensörle daha da uyarlanabilir hale getirir. Düşük gecikme süresi, çarpıcı kontrast ve entegre optikler ile HORIZON Pro, kalite ve tutarlılığı her zamankinden daha hızlı ve otomatik hale getirir.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonpro-12.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonpro-13.jpg
Profesyonel Zenginlikte Renk Doğruluğu
Böylesine geniş ve zengin bir renk yelpazesiyle, ekrandaki her ayrıntı doğru bir şekilde sunularak izleme deneyiminizi büyük ölçüde geliştirir.
X-VUE 2.0 Görüntü Motoru
XGIMI’nin benzersiz X-VUE görüntü motoru sistemi, dinamik görüntülerin netliğini ve doğruluğunu önemli ölçüde artırır. Görüntü kalitesi daha net ve pürüzsüz hale getirilir, daha saf ve daha gerçekçi renklerle gerçekten sürükleyici bir kullanıcı deneyimi sunar.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonpro-14.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonpro-15.jpg
MEMC
HORIZON Pro, MEMC kare enterpolasyon teknolojisini kullanarak en az miktarda görüntü bulanıklığı ile süper düşük gecikme süresi sunar. XGIMI’nin tescilli 60Hz hareket telafisi teknolojisi, dinamik görüntüleri yansıtırken görüntü titremesini ve bulanıklığı önlemek için özel bir algoritma kullanır. Spor, film ve tüm favori oyunlarınız, aksiyonun en sıcak anlarında bile keskin ve net kalacaktır.

HDR10 × HLG

HORIZON Pro, aydınlık veya karanlık ortamlarda size etkileyici bir kontrast oranı sunmak için HDR10 teknolojisini kullanır. İçeriğinizin keyfini günün her saatinde tüm ayrıntılarıyla çıkarın. Hybrid Log Gamma yayın standardıyla uyumlu olan HORIZON Pro, yayıncılar arasında tam HDR görüntüler sağlar, böylece büyük maçın hiçbir anını kaçırmazsınız.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonpro-16.jpg

AI Parlaklık Ayarı

HORIZON Pro, yoluna çıkan nesneleri ve ortam ışığındaki değişiklikleri algılamak ve bunlara yanıt vermek için XGIMI’nin yapay zekasıyla birlikte çalışan entegre bir optik sensöre sahiptir. Yapay Zeka Parlaklık Ayarı, ortamdaki parlaklık seviyeleri değiştikçe görüntünüzün parlak ve renkli kalmasını sağlar. Manuel ayarlara elveda deyin ve günün her saatinde, her odada kusursuz bir sinema deneyiminin keyfini çıkarın.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonpro-17.jpg

Sizin Eviniz, Sizin Uygulamalarınız

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonpro-18.jpg
Androidtv
HORIZON Pro, sizi bağlantıda tutmak ve ortamınız üzerinde en üst düzeyde kontrol sağlamak için en sevdiğiniz Google uygulamalarıyla el ele çalışır.[5]
Google Play
Google Play Store ve Android TV™ entegrasyonu ile HBO, Showtime ve YouTube dahil 5.000’den fazla yerel uygulamaya erişmek için HORIZON Pro’yu kullanın.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonpro-19.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonpro-20.jpg
Google Assistant
Sesli asistana anında erişmek için HORIZON Pro’nun uzaktan kumandasındaki Google Assistant düğmesine basın. Bağlı akıllı cihazlarınızı kontrol edin, içerik arayın veya favori uygulamalarınızı açın.
Chromecast built-in
Chromecast entegrasyonu, içeriklerinizi, uygulamalarınızı ve oyunlarınızı favori cihazlarınızdan doğrudan HORIZON Pro’ya aktarmanızı sağlar.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonpro-21.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonpro-22.jpg
Game Mode

HORIZON Pro, oyuncular için büyük bir lütuftur. Mükemmel çözünürlükle eşleştirilmiş 35 ms gibi düşük gecikme oranlarıyla, oynadığınız herhangi bir oyunun yüksek aksiyonlu, hızlı tempolu doğasına kolayca dalacaksınız.

*Not: HDMI kablosuyla Oyun Moduna geçtikten sonra çözünürlük değişmeden kalacaktır. Veriler XGIMI Labs’den alınmıştır.

Her Zamankinden Daha Fazla Bağlantı

HORIZON Pro, iki HDMI ve bir USB bağlantısı, LAN ve bir kulaklık (3,5 mm) bağlantısı ile kolayca bağlanmanızı sağlar. İçeriğinizi yansıtmanın veya müzik dinlemenin ek yolları için 2.4/5G Wi-Fi ve Bluetooth aracılığıyla kablosuz olarak da kullanabilirsiniz.[6]
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonpro-23.jpg

Gözleri yormaz

HORIZON Pro kullanıcının güvenliği düşünülerek tasarlanmıştır, bu nedenle düşük mavi ışık için TÜV Rheinland sertifikasına sahiptir. HORIZON Pro, projektörü uzun süre kullanırken bile azaltılmış mavi ışık, dağınık görüntüleme ve renk kontrolleri ile siz ve aileniz için rahat ve güvenli bir izleme deneyimi sunar.

* Görme yetinizi en iyi şekilde korumak için yine de uzun süre ekran karşısında kalmamanız önerilir. Göz yorgunluğu hissederseniz, odak mesafenizi değiştirerek ve ekranınıza ara vererek bunu hafifletebilirsiniz.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonpro-24.jpg

Daha Çok Yaşayın, Daha Az İsraf Edin

HORIZON Pro, XGIMI’nin hem kullanıcılarımıza hem de çevreye olan bağlılığını güçlendiriyor. Daha dayanıklı cihazlar daha fazla kullanım sağlar ve atıkların azaltılmasına yardımcı olur. HORIZON Pro, ultra verimli bir LED ışık kaynağı kullanır ve günlük 4 saatlik kullanımda bile 20 yıla kadar tüm kullanım ömrü boyunca mükemmel netlikte görüntüler sağlar.[7]
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonpro-27.jpg

Daha Fazlası

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonpro-25.jpg

KUTU İÇERİĞİ

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/horizonpro-26.jpg

Ürün Notları:

1. Parlaklık (ışık çıkışı) kullanım koşullarına bağlı olarak değişecektir. Beyaz ışık çıkışı ISO 21118’e uygun olarak ölçülmüştür. Nominal değer, seri üretimin ortalama değerini temsil eder ve performans modunda/yüksek güç modunda ideal laboratuvar koşullarında test edilmiştir.
2. En iyi görüntüleme deneyimi için 60-150 inç projeksiyon boyutu kullanmanızı öneririz. Bu aralığın aşılması yansıtılan içeriğinizin kalitesini etkileyebilir. Görüntü kalitesi, ürün kullanım alışkanlıklarına ve çevre koşullarına bağlı olarak değişebilir.
3. Kalibrasyonun doğru şekilde yapıldığından emin olmak için yan yansıtma açısının 40°’yi (derece) aşmaması önerilir. Görüntü kalitesi, ürün kullanım alışkanlıklarına ve çevre koşullarına bağlı olarak değişebilir.
4. Yukarıdaki yansıtma mesafeleri tahminidir ve gerçek kullanım senaryolarında farklılık gösterebilir. Gerekli ayarlamalar, yaşam alanınızın boyutlarına ve koşullarına göre yapılır.
5. Android TV, Google LLC’nin ticari markasıdır.
6. Yönlendirici gereklidir.
7. 30.000 saat, ışık kaynağının teorik ömrüdür. Gerçek kullanım ömrü, çevre koşulları, ürün kullanımı ve seçilen moddaki farklılıklar nedeniyle değişebilir.
8. XGIMI laboratuvarlarının teorik verilerine bakın: güç tasarrufu modu, bir yıl boyunca her gün 8 saat izlenen HORIZON Pro 180W) ortalama güç tüketimi ve 98 inç TV 550W) gücü temel alınarak hesaplanmıştır.
9. Gerçek depolama kapasitesi, sistem kullanımı, yazılım sürümü ve kullanılan ayarlar gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişebilir.
10. 6 saniyelik hızlı başlatma, bekleme modu için teorik test değeridir. Gerçek hızlı başlatma süresi her bir ürüne bağlı olarak değişir. İlk güç açma/kapama işleminden sonra başlatma süresi nispeten uzundur. Bu veriler XGIMI laboratuvarlarından alınmıştır.
11. 25°C ortam sıcaklığı altında ve makineden 1 metre uzaklıkta ölçülmüştür. Sonuçlar farklı test ortamlarına, koşullarına ve değerlendirilen ürüne göre değişiklik gösterebilir. Bu veriler XGIMI laboratuvarlarından alınmıştır.
12. Gerçek boyut yapılandırma, üretim ve test yöntemine bağlı olarak değişebilir.
13. Gerçek ağırlık yapılandırmaya, üretim sürecine ve test yöntemine bağlı olarak değişebilir.

* Gerçek ürün özellikleri ve teknik özellikleri (görünüm, renk ve boyut dahil) ve gerçek ekran özellikleri (arka planlar, arayüz ve simgeler dahil) ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Daha fazla bilgi için lütfen satış noktasına danışın.
** Önceki sayfalardaki tüm performans verileri, XGIMI dahili laboratuvarları tarafından belirli koşullar altında yapılan testlerle elde edilen teorik değerlerdir. Özel test koşulları hakkında daha fazla bilgi için yukarıda belirtilen ürün ayrıntılarına bakın. Gerçek performans, bireysel ürün yapılandırmasına, yazılım sürümlerine, uygulama koşullarına ve çevresel faktörlere bağlı olarak değişebilir. Tüm veriler gerçek kullanıma tabidir.
*** XGIMI, yayın sırasında sağladığı ürün bilgilerinin doğruluğunu sağlamak için her türlü çabayı göstermektedir. Ürün partileri, üretim ve tedarik faktörlerini içeren sonraki değişiklikler nedeniyle, XGIMI’nin gerçek ürünün performansına, özelliklerine, dizinlerine ve bileşenlerine uyması için metin ve resimlerde değişiklik ve ayarlamalar yapması gerekebilir. Ürün bilgileri, önceden haber verilmeksizin bu tür değişikliklere ve ayarlamalara tabidir.
**** Çalışma sıcaklığı: 32°F ila 104°F
***** Bu sayfada listelenen tüm parametreler seri üretim için XGIMI dahili test ortamında ölçülmüştür. Kullanıcı deneyimleri farklı ayarlarda, kullanım koşullarında, yazılım sürümlerinde vb. değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı test standartları ve verileri için lütfen resmi XGIMI web sitesini kontrol edin.
****** Ürün basılı bir kılavuz ile birlikte verilecektir. Ancak, elektronik kılavuz XGIMI web sitesinde güncellenecektir. Basılı ve elektronik kılavuz arasında herhangi bir tutarsızlık veya çelişki varsa, lütfen resmi web sitesindeki en son elektronik kılavuza bakın: eu.xgimi.com/pages/horizon-pro-support.

Bu site üçüncü şahısların web sitelerine ve sosyal medya hesaplarına bağlantılar içermektedir. Karacasulu Dış Tic Aş., bağlantılarda yer alan web sitelerinin içeriğinden, uygulamalarından ve koşullarından sorumlu değildir.

Nereden Satın Alabilirim?

Karfo Endüstriyel

Nikon Biyolojik Mikroskop

Markalarımız

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/02/karacasulu_logo_40x40.png

2024 © Karfo Karacasulu Dış Tic. AŞ.