DJI Avata

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_avata-01.jpg

Uçmak İçin Doğdu

Gökyüzü Sizin Oyun Alanınız

Avata’yı gözlük ve hareket kontrol cihazı ile birleştirdiğinizde, uçuş herkes için erişilebilir hale gelir. [1] Rakipsiz güvenlik ve kontrol ile tamamen daldırma heyecanını yaşayın. Kendiliğindenliğinizi kucaklayın ve etrafınızdaki dünyayı yakalayın.

Bazılarımız Uçmak İçin Doğdu.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_avata-02-1.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_avata-06.jpg

DJI Avata

ÇEVİKLİĞİN DAYANIKLILIKLA BULUŞTUĞU YER

Kompakt ve hafif DJI Avata dar alanlarda çeviktir. Tasarımının her yönü cesur olmanız için yapıldı. Yerleşik pervane koruması, Avata’nın bir nesneyle temas etmesi durumunda geri sekebileceği, havada kalabileceği ve uçmaya devam edebileceği anlamına gelir.

DJI Goggles 2: Pilot Koltuğuna Geçin
DJI Goggles 2 ile üst düzey konfor ve rahatlığın keyfini çıkarın. DJI Avata, DJI FPV Goggles V2’yi de destekler. [1]
Mükemmel Paket
DJI Goggles 2, kompakt ve ultra taşınabilirdir. Katlanabilir anten ve hafif tasarım, onları saklamayı, giymeyi rahat ve uzun süreli kullanım için uygun hale getirir. [2] İki saatlik pil ömrü ve süper yüksek şarj hızları ile her zaman sürükleyici uçuşa hazır olabilirsiniz.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_avata-04.jpg
DJI Motion Controller: Uçarken Hissedin
DJI Motion Controller ile sezgisel uçuş sizin elinizde. [1] Tetiği sıkın ve ileri doğru sürgüleyin veya bileğinizin dönüşüyle bir köşeyi çevirin. Kontrollerin kullanımı kolaydır ve uçmak için tamamen benzersiz bir yol sağlar.

FPV Görsellerinde Bir Atılım

1/1.7 inç CMOS sensörle donatılmış DJI Avata, f/2.8 diyafram açıklığına sahip 4K ultra geniş açılı kaydı destekler. Yüksek kaliteli görüntüleme performansıyla birlikte, izleyicilerinizi koltuklarının tutacak olağanüstü görseller sunar.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_avata-05.jpg

155° Süper Geniş FOV

Çoğu kameralı drone, en iyi ihtimalle 84° FOV sunar. DJI Avata, süper geniş 155° FOV’u ile işleri hızlandırıyor. [7] Bu genişletilmiş perspektif, kendi gözlerimizle gördüğümüze daha yakındır ve etkileyici, aşırı sürükleyici görseller yaratır.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_avata-07.jpg

Pürüzsüz Çekim

RockSteady 2.0 ve HorizonSteady ile dalıp zıplarken çekimlerinizi sabit tutun. [8] Bu amiral gemisi teknolojiler, kamera sarsıntısını azaltarak ve pürüzsüz ultra HD video sağlayarak sinematik olanaklar dünyasının kapılarını açar.
Cesur olun. Uzağa Uçun
DJI Avata, cesur olabilmeniz için sağlam bir yapıya sahiptir. Dayanıklı çerçeve, hasar riskini azaltarak size daha fazla gönül rahatlığı sağlar. Yeni kanallı aerodinamik tasarım, güç verimliliğini optimize ederek 18 dakikaya kadar etkileyici bir uçuş süresi sağlar. [9]
Başkalarının Uçamayacağı Yere Uçun
Dallar arasında, köprülerin altından ve koridorlardan geçerken, daha önce erişilemeyen yerlerde çekim yaparken gerçekten benzersiz çekimler yapın.
Kaplumbağa Modu
Avata sırtüstü düşerse, birkaç basit dokunuşla Kaplumbağa modunu etkinleştirin ve tekrar harekete geçmesini sağlayın.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_avata-08.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_avata-09.jpg

Aşağı Engel Algılama Sistemi

Dahili pervane korumasına ek olarak Avata, daha da fazla güvenlik için aşağı doğru binoküler görüş ve ToF kızılötesi algılama özelliğine sahiptir. Bu sensörler aşağıdaki engelleri algılar ve Avata’nın alçak irtifa veya iç mekan uçuşu gerçekleştirmesini sağlar. [10]
Güvenliğin Eğlenceli Olmadığını Kim Söyledi?
Daha az uçuş kaygısı ile deneyimin tadını çıkarın. RTH desteğiyle, pil zayıfladığında veya sinyal düştüğünde ek koruma elde edersiniz.
Alçak İrtifa Uçuşu
Avata’nın alçak irtifa uçuşunu deneyin ve yere yakın bir yerde güvenle süzülün. [11] Bu, süper geniş FOV ile birleştiğinde, heyecan verici, türünün tek örneği bir bakış açısı yaratır.
Dur ve Havada Süzül
Ani durma gerektiren bir durumla karşılaşırsanız Acil Durum Freni düğmesine dokunun. Avata, potansiyel kaza riskini azaltarak yerinde duracaktır.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_avata-10.jpg

Hareketlerinde Ustalaş

DJI Avata, her biri farklı olasılıkların kilidini açan birden fazla uzaktan kumanda cihazıyla uyumludur. Uçuş simülatörü, becerilerinizi geliştirmek veya zenginleştirilmiş görsel efektler ve yeni fırsatlar sunacak farklı kontrol modlarımızı denemek için mükemmeldir.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_avata-11.jpg
DJI Pro-View Combo Kutu İçeriği
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_avata-12.jpg
DJI Fly Smart Combo Kutu İçeriği
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_avata-13.jpg

Notlar:
* Lütfen uçmadan önce yerel yasa ve yönetmelikleri kontrol edin ve bunlara kesinlikle uyun.
** İç mekanlarda uçarken, yetersiz aydınlatma, GPS sinyali olmaması veya yeterli yer olmaması nedeniyle bazı özellikler sınırlı olabilir.
*** Kontrollü bir ortamda standart bir üretim modeli DJI Avata ile test edilmiştir. Gerçek deneyim, ortama, kullanıma ve bellenim sürümüne bağlı olarak değişebilir.
**** Bu sayfadaki tüm videolar ve fotoğraflar, yerel yasa ve yönetmeliklere sıkı sıkıya uygun olarak çekilmiştir.

1. DJI Avata, DJI Goggles 2, DJI FPV Remote Controller 2 ve DJI FPV Goggles V2 ile uyumludur.
2. Giyme ve izleme deneyimi kişiden kişiye değişebilir.
3. Ekran yenileme hızı, video aktarım kare hızıyla değişir. Mevcut video aktarım kare hızına uyum sağlamak için 100 Hz ile 60 Hz arasında geçiş yapabilir.
4. ADJI Goggles 2, astigmat düzeltmesini desteklemez. Özel görme gereksinimleriniz varsa, lütfen kullanmadan önce doktorunuza danışın.
5. İzleme deneyimi değişebilir.
6. 4K/60fps videolar 4:3 en boy oranını desteklemez ve yalnızca 16:9 en boy oranını destekler.
7. 155° FOV yalnızca en boy oranı 4:3 olduğunda ve video kayıt özelliği 2,7K@50/60fps veya 1080p@50fps/60fps olduğunda kullanılabilir; en boy oranı 16:9’dur ve video kayıt özelliği 4K@50/60fps, 2.7K@50/60fps veya 1080p@50/60fps’dir.
8. HorizonSteady, yalnızca 16:9 en boy oranı ve 4K@50/60fps, 2.7K@50/60fps veya 1080p@50/60fps video kayıt özelliği olan Normal mod FOV’da kullanılabilir. Video kayıt özelliği 2,7K@100/120fps veya 1080p@100/120fps olduğunda RockSteady kullanılamaz.
9. DJI Avata, DJI FPV Remote Controller 2 veya DJI Motion Controller ile N Modu veya S Modunda kullanıldığında yalnızca aşağı doğru engel algılamayı destekler.
11. Uçak, yerden en az 0,25 metrelik bir mesafeyi korumalıdır.

Bu site üçüncü şahısların web sitelerine ve sosyal medya hesaplarına bağlantılar içermektedir. Karacasulu Dış Tic Aş., bağlantılarda yer alan web sitelerinin içeriğinden, uygulamalarından ve koşullarından sorumlu değildir.

Nereden Satın Alabilirim?

Karfo Endüstriyel

Nikon Biyolojik Mikroskop

Markalarımız

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/02/karacasulu_logo_40x40.png

2023 © Karfo Karacasulu Dış Tic. AŞ.