Nikon Z 9

Z 9

Şaşırtıcı hız. Eşsiz hassasiyet. Olağanüstü ayrıntı. Fotoğraf veya video fark etmeksizin Z 9 amiral gemisi aynasız fotoğraf makinesi, hatasız ve kusursuz görüntüler elde etmenize yardımcı olur.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/Screen-Shot-2021-12-01-at-10.04.42.png

Kaçırmak yok. Kısıtlama yok. Sınır yok.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/z_9_flagship.jpeg

Z 9, sizi hayal edebileceğiniz kadar mükemmele yaklaştıracak. Yeni çok katmanlı 45,7 MP tam çerçeveli CMOS sensör ve ultra hızlı EXPEED 7 işlemci, şaşırtıcı görüntü kalitesi sunar. Nikon’un şimdiye kadarki en gelişmiş AF sistemi, kararlılığı yeniden tanımlıyor. Gün boyu süren çekimler. Saatlerce 8K video. En ekstrem yerler. En hızlı eylem. Z 9, en zorlu profesyonel talepleri ve ardından gelenlerden bazılarını karşılar.

Sınıfında lider, akıllara durgunluk veren AF

Daha önce görülmemiş hızlarda gerçekleştirilen sürekli AF hesaplamaları. Gelişmiş yapay zekâ algoritmaları tarafından desteklenen eş zamanlı konu tanıma. Kesinlikle EVF kesintisi olmadan gerçek zamanlı görünümler. Bir algoritma şans getirmeyebilir ancak hassasiyet sağlayabilecek bütün bir sistem vardır.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/z_9_exceptional_AF__Get_Original_.jpeg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/z_9_deep_learning_AF__Get_Original_.jpeg

Derin öğrenme özellikli yapay zekâ

İnsanlar, hayvanlar, kuşlar, araçlar. Başka hiçbir AF sistemi, bir sahnede bu kadar çok konuyu aynı anda tanıyamaz. Z 9, konu çerçeve içinde ne kadar küçük olursa olsun, baş aşağı olsalar bile gözlere sabitlenebilir ve yüzleri tanıyabilir!

Gelişmiş otomatik alan AF

Olağanüstü 493 noktalı AF sistemi, Z 7II’den beş kat daha fazla olan 405 otomatik alan AF noktası içerir. Çerçeve boyunca konu izleme özelliği, takdir gören D6’yı bile geride bırakır. 10 AF alanı modu, AF kurulumunuzu herhangi bir iş için optimize etmenize olanak tanır.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/z_9_auto_area_AF__Get_Original_.jpeg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/z_9_3D_tracking__Get_Original_.jpeg

Gelişmiş 3D izleme

Saha. Gökyüzü. Parkur. Z 9, konuları vahşi bir hassasiyetle takip eder. En gelişmiş 3D izleme sistemimiz, ne çektiğinizi anlayarak konunun konumundaki, yönündeki veya hızındaki değişikliklere anında tepki verir.

Gerçek zamanlı görünümler için kararmasız EVF

Daha önce hiç böyle bir manzara görmediniz. Z 9, dünyanın en parlak³ (3.000 nit) elektronik vizör ekranına sahiptir ve kesinlikle gecikme yoktur. Orijinal bir sürekli gerçek zamanlı görünüm elde edersiniz. Konunuz hareket ederse veya çektiğiniz sahnede en ufak bir değişiklik olursa bunu görürsünüz.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/z_9_tilting_monitor__Get_Original_.jpeg

Dört eksenli dik açılı ekran

Hızlı ve esnek çerçeveleme ile ana uyum sağlayın. Büyük ve hassas ekran, yatay veya dikey çekim konumundan 90 derece eğilebilir. Aksiyonun önde gitmesine izin vermekte özgürsünüz ve son derece alçak veya yüksek açıları kolaylıkla sabitleyebilirsiniz.

Sezgisel bilgi ekranı

Dikey çekime geçtiğinizde bilgi ekranı otomatik olarak döner. Açık ve anlaşılır arayüz, ayarların yatay (manzara) veya dikey (portre) yönde hızlı bir şekilde onaylanmasını sağlar. Dikey çekim yaparken bilgi menüsü ve ISO düğmelerine ulaşmak kolaydır.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/z_9_info_display__Get_Original_.jpeg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/z_9_customisation__Get_Original_.jpeg

Gelişmiş anında özelleştirme

Z 9, sizinle görüntü arasına hiçbir şeyin girmesine izin vermez. Bilgi ekranının net bir görünüme sahip olmasını sağlayabilir veya çekim yaptığınız sahne için ekran öğelerini özelleştirebilirsiniz. Dokunmatik ekrandaki çekimler arasında gezinmek hızlı ve sorunsuzdur.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/z_9_agile__Get_Original_.jpeg

Orada bile değilmiş gibi çekim yapın.

Tüm gerçekten olağanüstü araçlar gibi Z 9 da dikkat çekmemek için üretildi. Anında başlatma. Dengeli ağırlık. Sağlam yapı. Bu fotoğraf makinesi, bir Nikon amiral gemisi modeli olmasını beklediğiniz kadar sağlam ve olmasını istediğiniz kadar çeviktir. Fotoğraf makinesi elinizdeyken çok rahat hissedeceğinizden, durup ne çektiğiniz dışında hiçbir şey düşünmek zorunda kalmayacaksınız.

Uzaktan prodüksiyon kolaylaştı

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/z_9_remote_operation__Get_Original_.jpeg

Deklanşörü sorunsuz bir şekilde senkronize edin ve ana Z 9 ile bir dizi uzak fotoğraf makinesi arasında bildirimler gönderin. Gönderideki kritik anların hızlı bir şekilde gözden geçirilmesi ve hedef sunucuda mükemmel ses ve video senkronizasyonu sağlamak için saat dilimini de senkronize edebilirsiniz.

İş akışınızla senkronize olan FTP

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/z_9_ftp_connect__Get_Original_.jpeg

Doğrudan sahadan teslim edin. Z 9’un fotoğraf makinesi içi Wi-Fi özelliği, görüntüleri ayrı bir kablosuz vericiye ihtiyaç duymadan, doğrudan bir FTP sunucusuna aktarmanıza olanak tanır. Bilgisayar kullanamayacak durumdaysanız Z 9’unuzu USB üzerinden bir 5G akıllı telefona bağlayabilirsiniz.⁴

Rekor kıran ağ hızı

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/z_9_wired_lan__Get_Original_.jpeg

Bir ağ kablosu bağlayın ve Z 9 görüntüleri doğrudan bir bilgisayara veya FTP sunucusuna benzersiz bir hızla aktarsın. Fotoğraf makinesinin kablolu LAN özelliği, 1000BASE-T standardını destekler ve tüm bağlantı seçenekleri tek bir menü sekmesinden kontrol edilebilir.

RAW sunmanın yeni bir yolu

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/z_9_new_raw__Get_Original_.jpeg

Doğrudan sahadan teslim edin. Z 9’un fotoğraf makinesi içi Wi-Fi özelliği, görüntüleri ayrı bir kablosuz vericiye ihtiyaç duymadan, doğrudan bir FTP sunucusuna aktarmanıza olanak tanır. Bilgisayar kullanamayacak durumdaysanız Z 9’unuzu USB üzerinden bir 5G akıllı telefona bağlayabilirsiniz.⁴

Fotoğraf makinesinden enfes 8K videolar

Z 9’un inanılmaz görüntüleme gücü, fotoğraf makinesinde mükemmel tam çerçeveli 8K video ve zaman aralıklı filmler kaydetmenize olanak tanır. 30p’de⁵ saatlerce 8K video filmleri kaydedebilir veya bir donanım yazılımı güncellemesiyle sonuna kadar gidebilir ve ultra akıcı 60p’de RAW 8K videolar kaydedebilirsiniz.⁶ Film çekerken tam AF/AE ve Göz Algılama AF elde edersiniz. Dosyalar son derece nettir ve Nikon’un yeni N-RAW biçimi, dosya boyutlarını yönetilebilir hâlde saklar.⁷ ⁸

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/z_9_video_8k__Get_Original_.jpeg

Sinematik 8K esnekliği

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/z_9_8k_flexibility__Get_Original_.jpeg

Nikon’un N-RAW özelliği, ultra yüksek çözünürlüklü 8K videoları dâhilî olarak kaydetmek için Z 9 sensörünün tüm genişliğini kullanmanıza olanak tanır.⁷

120 p’ye kadar 4K video

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/z_9_4k_120p__Get_Original_.jpeg

Ayrıca Z 9, kendi sensörünün tüm genişliğini kullanarak heyecan verici 4K UHD çekimler de kaydeder.⁹ Her pikselde mutlak netlik ve daha fazla müşteri dostu dosya boyutu elde edersiniz. Son derece akıcı ağır çekim elde etmek için 120 p de dâhil olmak üzere kare hızları arasından seçim yapabilirsiniz.

24 bitlik ses

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/z_9_24_bit_sound__Get_Original_.jpeg

Doğrusal PCM kaydında kullanılabilen 24 bitlik ses özelliğiyle Z 9, güzel dinamik sesle film kaydetmenizi sağlar. Ayrıca, kullanılmayan bileşenlerden kaynaklanan istenmeyen gürültüyü azaltarak mikrofon konnektörüne giden gücü kapatabilirsiniz.

Esnek kodek seçimi

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/z_9_codec__Get_Original_.jpeg

H.265 (HEVC) veya 10 bitlik Apple ProRes 422 HQ kullanarak fotoğraf makinesinde 8 bit/10 bit derinlikte kayıt yapabilirsiniz. ProRes RAW HQ özelliğini ve Nikon’un yeni N-RAW biçimini destekleyen bir donanım yazılımı güncellemesiyle menzilinizi 12 bitlik fotoğraf makinesi içi kayda genişletin.⁷

Objektifler. Yeniden çerçevelendi.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/z_9_nikkor_z_lineup__Get_Original_.jpeg

Hiçbir tuval çok büyük değildir. Önemsiz ayrıntı yoktur. Hiçbir aksiyon çok hızlı değildir. Profesyonel NIKKOR Z–S-Line objektif yelpazesi, ondan istediğiniz her şey ve daha fazlası için hazırdır. Olağanüstü çözünürlük. Muazzam alan derinliği. Ayrıntılı bokeh efekti. Z 9’u bir S-Line NIKKOR Z objektifle eşleştirin ve asla mümkün olmadığını düşündüğünüz şeyleri elde edin.

Olağanüstü diyafram açıklıkları

NIKKOR Z 50mm f/1.2 S ile başlayıp büyüyen f/1.2 prime objektif serisiyle yaratıcı vizyonunuzu geliştirin. Şimdiye kadarki en hızlı NIKKOR objektifi olan NIKKOR Z 58mm f/0.95 S Noct ile sınırları aşın.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/z_9_large_apertures__Get_Original_.jpeg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/z_9_fast_focusing__Get_Original_.jpeg

Süper hızlı netleme

Hızlı Z serisi objektif yuvalı objektif yelpazesini Z 9 ile uyumlu F serisi objektif yuvalı objektif yelpazesiyle bir araya getirdiğinizde Z 9’un yüksek 20 fps çekim hızlarını destekleyebilen 100’den fazla objektifiniz olur.

Aynı zamanda efsanevi F serisi objektif yuvalı objektifler

İkinci nesil Objektif Yuvası Adaptörü FTZ II, Z 9 ile F serisi objektif yuvalı objektifi kullanmayı son derece konforlu hâle getirir. Eldiven giyseniz bile dikey çekim yaparken parmaklarınızı yerleştirmek için bolca alana sahip olursunuz.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/z_9_ftz_ii__Get_Original_.jpeg

Bu site üçüncü şahısların web sitelerine ve sosyal medya hesaplarına bağlantılar içermektedir. Karacasulu Dış Tic Aş., bağlantılarda yer alan web sitelerinin içeriğinden, uygulamalarından ve koşullarından sorumlu değildir.

Nereden Satın Alabilirim?

Karfo Endüstriyel

Nikon Biyolojik Mikroskop

Markalarımız

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/02/karacasulu_logo_40x40.png

2024 © Karfo Karacasulu Dış Tic. AŞ.