Z 30

Akıllı telefonunuzu rafa kaldırın ve içeriklerinizin cezbedici olmasını sağlamak için bir üst seviyedeki görüntü kalitesiyle vlog fikirlerinizi hayata geçirin. Küçük, yetenekli ve kullanımı son derece kolay olan Z 30; daha fazla ışık, daha fazla güç ve daha fazla çok yönlülük ile yaratıcılığınızın önünü açar. Bu aynasız fotoğraf makinesi, paylaşacak hikayeleri olan içerik oluşturucular için tasarlandı.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/Screen-Shot-2022-08-03-at-11.35.27.png
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/DSC6211-kk-scaled.jpg
Vlog Becerilerinizi Geliştirin

Daha fazlasını gösterin. Daha fazlasını anlatın. Ürün kutu açılışı videolarından inceleme, yemek tarifi ve nasıl yapılır videolarına kadar. Müzikten yemek pişirmeye, seyahatten parkura. Neye ilgi duyuyorsanız duyun, profesyonel görünen videolar çekebildiğiniz zaman takipçilerinize daha fazlasını vermiş olursunuz. Z 30, birinci sınıf vloggerlardan ve yayıncılardan bekleyeceğiniz netlik, alan derinliği ve berrak sesle çekimler yapmanıza olanak tanır.

4K’da hiçbir ayrıntıyı kaçırmayın

Z 30, 4K UHD (30 p) videolardan hızlandırılmış filmlere ve Full HD’de (120 p) akıcı ağır çekimlere kadar her türlü çekim sırasında size %100 görüş alanı (yaklaşık) sağlamak için büyük sensörünün tam genişliğinden yararlanır. Kendinizi ve konunuzu kadraja almak çok kolay.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/DSC5512-kk-scaled.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/DSC4897-kk-scaled.jpg
Durmak için bir sebep yok

125 dakikaya kadar kesintisiz video çekimi⁵ yapmanıza olanak tanıyarak uzun çekimler veya sürekli çekimler için size bolca alan sağlar. Wi-Fi ve Bluetooth bağlantısının yanı sıra Nikon SnapBridge uygulaması, her yerden içerik yüklemenize olanak tanır.

Canlı ve net ses

Hassas dahili stereo mikrofon veya harici bir mikrofon aracılığıyla kulağa harika gelen sesleri yakalayın. Ses menüsü, kendi sesinizi veya müzik ve sokak sesleri gibi ortam seslerini kaydetme seçenekleri sunar. Rüzgar gürültüsü azaltma işlevi de vardır.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/Z-30_USDD_TW_147-kk-scaled.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/Z30_02_0104_16_50_A5-kk.jpg
Heyecan veren kaliteye geçiş yapın

Evde, stüdyoda veya yolda. Z 30’un görüntüleme gücü, şimdiye kadar yaptığınız en canlı vlog’ları önceden kaydetmenize veya yayınlamanıza olanak tanırken zengin ayrıntılı durağan görüntülerle fotoğraf akışlarınızı ilgi çekici hale getirir. Bu, doğrudan fotoğraf makinesinden üretilen içeriklere geçmek için yeni bir şans.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/DSC6363-kk-scaled.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/Z_30_02_MK_0578_40_f2_A3-kk.jpg
Daha fazla ışık, daha fazla cazibe!

Fotoğraf makinesinin ultra geniş Z serisi objektif yuvası, büyük DX biçimli 20,9 MP’lik CMOS sensörünün bir akıllı telefondan çok daha fazla ışık toplamasına olanak tanır. Bir telefonun size sunamayacağı türden zengin ayrıntılar içeren video ve fotoğraflara sahip olursunuz. İçeride veya dışarıda, gündüz veya gece.

Geceden ilham aldı

Düşük ışıkta çekilen video ve fotoğraflar, net ve profesyonel görünür. Video için ISO 25.600’e ve fotoğraflar için de ISO 51.200’e (genişletilebilir) kadar çekim yapın. Gündüz güvendiğiniz aynı hızlı ve doğru AF özelliği ile gece çekime devam edin.

Sezgisel yaratıcılık kontrolü

Kadrajı indirin. Kadrajı kaldırın. Geniş açıyla çekim yapın. Z 30’un 3 inçlik değişken açılı dokunmatik ekranı, düzenli görüntüleri ve iyi düşünülmüş kontrolleri, her türlü çekimi kolaylıkla yakalamanıza olanak tanır. Bu fotoğraf makinesi, vlog kaydederken ve fotoğraf çekerken video ve durağan görüntüler için ayrı ayarları kaydetmenizi ve daha sonra gerektiğinde bunlar arasında geçiş yapmanızı sağlar. Her seferinde durup ayarlarınızı yeniden yapılandırmanıza gerek yoktur.

Bir profesyonel gibi içerik oluşturun

Z 30, çok çeşitli yüksek performanslı değiştirilebilir objektiflerin yanı sıra sizin ve takipçilerinizin seveceği içerikler oluşturmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm aksesuarlarla uyumludur. Fikirlerinizi gün ışığına çıkarın ve becerilerinizi geliştirirken setinizi de büyütün.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/DSC5413-kk-scaled.jpg
Sınırlarınızı zorlamaya cesaret edin

Ustalıklı aydınlatma. Hızlı hareket. Sessiz ortamlar. İster video isterse fotoğraf çekiyor olun, yaratıcılık kontrolünü sağlamanızı kolaylaştıran gelişmiş otomatik işlevlerle dolu olan Z 30 ile son derece sessiz çekim yapmak için Sessiz Çekim modunu kullanabilirsiniz. Nasıl gerçekleştireceğinizi bildiğiniz fikirlerden henüz denemediğiniz fikirlere kadar istediğiniz sonuçları hiç zorlanmadan elde edin.

Sezgisel yaratıcılık kontrolü

Kadrajı indirin. Kadrajı kaldırın. Geniş açıyla çekim yapın. Z 30’un 3 inçlik değişken açılı dokunmatik ekranı, düzenli görüntüleri ve iyi düşünülmüş kontrolleri, her türlü çekimi kolaylıkla yakalamanıza olanak tanır. Bu fotoğraf makinesi, vlog kaydederken ve fotoğraf çekerken video ve durağan görüntüler için ayrı ayarları kaydetmenizi ve daha sonra gerektiğinde bunlar arasında geçiş yapmanızı sağlar. Her seferinde durup ayarlarınızı yeniden yapılandırmanıza gerek yoktur.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/Z_30_USDD_09_MK_5007-kk-scaled.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/Z_30_USDD_05_MK_6195-kk-scaled.jpg
Rahat ve sarsıntısız

Z 30’u elinize aldığınızda elinize tam oturduğunu hissedersiniz. Bu kadar küçük bir fotoğraf makinesinde bir mühendislik harikası olan derin tutuş özelliği, kol mesafesinde bile sabit elde çekime olanak tanır. Ayrıca Nikon’un e-VR özelliği, video çekimlerinin güzel ve sarsıntısız görünmesini sağlamaya yardımcı olur.

Elde vlog çekimi için üretildi

Değişken açılı ekranı öne doğru çevirdiğinizde fotoğraf makinesi, kendi resmim modunu anında etkinleştirir ve engellenmemiş bir görüş için ekranı temizler. Anlık çekimler yapmak veya video çekmek için uygun şekilde konumlandırılmış kayıt düğmesini kullanabilirsiniz.

Bu site üçüncü şahısların web sitelerine ve sosyal medya hesaplarına bağlantılar içermektedir. Karacasulu Dış Tic Aş., bağlantılarda yer alan web sitelerinin içeriğinden, uygulamalarından ve koşullarından sorumlu değildir.

Nereden Satın Alabilirim?

Karfo Endüstriyel

Nikon Biyolojik Mikroskop

Markalarımız

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/02/karacasulu_logo_40x40.png

2024 © Karfo Karacasulu Dış Tic. AŞ.