DJI Osmo Action 3

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_OA3-01.jpeg
Sınırların Ötesinde
Osmo Action 3 ile herhangi bir macerayı sınırların ötesine taşıyın.[1] Kolay yatay ve dikey montaj için hızlı açılan bir tasarımla birlikte ayarların ve tekrar izlemenin zahmetsiz kontrolü için ön ve arkada tam renkli dokunmatik ekranlara sahiptir. Soğuğa dayanıklılık, pil ömrü ve su geçirmezlik özelliğindeki ek atılımlarla, harekete geçmek için daha iyi bir zaman olamaz.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_OA3-02-1-1280x220.jpeg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_OA3-03.jpeg
4K/120fps

Her sıradan an, inanılmaz bir anı haline gelebilir. 4K/120 fps’ye[2] kadar çekim yapın ve deneyimlerinizi dinamik, inanılmaz derecede pürüzsüz ayrıntılarla yakalayın.  Süper geniş bir FOV, her sahneyi daha çekici, sürükleyici ve akılda kalıcı hale getirir.

Dikey Kadraj Kullanın

Nasıl istersen öyle öyle kullan. Yatay-dikey koruyucu çerçeve, saniyeler içinde işleri değiştirmenize ve dikey çekim yapmanıza olanak tanır. Sadece ayırın, çevirin ve tekrar takın.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_OA3-04.jpeg
1/1.7-inç Sensör, Optimum Görüntü Kalitesi
Gerçeğe Yakın Renkleri Deneyimleyin. Action 3’ün renk sıcaklığı sensörü, tüplü dalış veya serbest dalış gibi karmaşık aydınlatma ortamlarında bile son derece doğru renkler için beyaz dengesini ve AE’yi akıllıca ayarlar.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_OA3-05.jpeg
RockSteady 3.0
Yeni nesil akıllı stabilizasyon algoritması, her yönden kamera sarsıntısını etkili bir şekilde ortadan kaldırabilen RockSteady EIS’nin en son sürümünü destekler. 4K/120 fps’ye kadar kayıt yaparken, istikrarlı ve sürükleyici bir birinci şahıs bakış açısı sağlar.
HorizonSteady

Bu akıllı sabitleme özelliği, her yönden kamera sarsıntısını ortadan kaldırmaya yardımcı olur ve hatta eğimi herhangi bir açıda yatay olarak düzeltir. Bu, ağır tümsekler ve 360° dönüşlerde bile görüntülerin yatay olarak düz kalabileceği anlamına gelir.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_OA3-06.jpeg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_OA3-11.jpeg
Yüksek Dayanıklı Cam
Ön ekran, arka ekran ve lens koruyucu kapağın tümü, yalnızca aşınmaya ve çizilmeye değil, aynı zamanda 1,5 metreden düşmeye karşı dayanıklı olan yüksek mukavemetli Gorilla Glass ile yapılmıştır.[3] Ayrıca, bu üç nokta, görüntü kalitesini etkilemeden suyu hızla iten hidrofobik kaplamaya sahiptir.[4]
Düşük sıcaklıklardan kim korkar?
-20°C (-4°F) kadar düşük sıcaklıklarda 150 dakikaya kadar sürekli kayıt yapın.[5] Action 3, yalnızca soğuk havayla baş etmekle kalmaz. Onun içinde gelişir.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_OA3-08.jpeg
Çift Dokunmatik Ekran
Ön tarafta da bir dokunmatik ekran. Ön ekran, vlog çekmek ve özçekimleri çerçevelemek için uygundur ve yaygın olarak kullanılan dokunmatik kontrol işlevlerini destekler. Parametre ayarlamaları, mod değiştirme veya video oynatma için artık kamerayı döndürmenize gerek yok. Kamera yatay ve dikey yönler arasında değiştirildiğinde, kullanıcı arayüzü buna göre uyarlanır. Dokunmatik ekranlar ayrıca ıslak ellerle kolayca çalıştırılabilecek kadar hassastır.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_OA3-09.jpeg
Daha Derine İnelim
Kamera gövdesi, 16 metreye (52 fit) kadar[6] derinliklerde kullanılmak üzere tamamen optimize edilmiştir ve ek aksesuarlara ihtiyaç duymadan su altı maceralarınızı zenginleştirir.
160 dakikalık Uzatılmış Pil Ömrü[7]
Pil ömrü maceranız kadar uzun sürer. Pil kapasitesi sınırları, Action 3 ile 2,5 saatten fazla kullanıma izin vermek için daha da zorlandı. Tüm maceraları tek bir şarjla yakalayın.
Hızlı Şarj
Şarj süresini beklemeyi bırakın. Action 3, hızlı şarj teknolojisini doğal olarak destekleyen ilk aksiyon kamerasıdır. Sadece 18 dakikada, yaklaşık iki saatlik çekim için yeterli olan %80’e[8] kadar güç verilebilir.[8]
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_OA3-10.jpeg
Ses Kontrolü[9]
Sadece sesinizle kameranızı uzaktan kontrol edin. Ellerinizin meşgul olduğu senaryolar için ideal olan Action 3, yüksek tanıma oranıyla sesli komutları tanır ve ana bağlı kalmanızı sağlar.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_OA3-07.jpeg
Canlı Yayınlar Yapın
Action 3, aralarından seçim yapabileceğiniz canlı yayın platformlarını ve çoklu çözünürlükleri destekler. İstediğiniz zaman dünyanızla yüz yüze bağlantı kurun ve hatta canlı yayın çekimlerinizi kaydedin.
Harici Mikrofonlar Bağlayın
Action 3, taşınabilir, montajı kolay ve 250 metreye kadar iletim mesafesine sahip DJI Mic ile uyumludur.[10] Action 3, Type-C – 3,5 mm kablo kullanarak diğer harici mikrofonları da bağlayabilir.
Web Kamerası Olarak Kullanın
Action 3, daha dinamik bir iletişim deneyimi için web kamerası olarak kullanılabilir. Toplantılar, dersler veya sadece arkadaşlarınızla sohbet ederken, birden çok bakış açısı arasında kolayca geçiş yapın ve daha net konuşmalar için stereo sesi kullanın.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_OA3-12.jpeg
DJI Osmo Action 3 Adventure Combo Kutu İçeriği
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_OA3-15.jpeg
DJI Osmo Action 3 Kutu İçeriği
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_OA3-13.jpeg
DJI Osmo Serisi Ürün Karşılaştırması
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_OA3-14.jpeg

Bu site üçüncü şahısların web sitelerine ve sosyal medya hesaplarına bağlantılar içermektedir. Karacasulu Dış Tic Aş., bağlantılarda yer alan web sitelerinin içeriğinden, uygulamalarından ve koşullarından sorumlu değildir.

Nereden Satın Alabilirim?

Karfo Endüstriyel

Nikon Biyolojik Mikroskop

Markalarımız

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/02/karacasulu_logo_40x40.png

2024 © Karfo Karacasulu Dış Tic. AŞ.