Z 6II

Fikirlerinizle hemen işe koyulun. Sezgilerinizin peşinden gidin. Bir sonraki projeniz ne olursa olsun, çok yönlü Z 6II tam çerçeveli aynasız fotoğraf makinesi, size daha hızlı, daha keskin ve daha akıcı görüntüler oluşturma imkanı sunar. İster fotoğraf çekiyor olun, ister video kendinizi en iyi şekilde ifade etmek için mükemmel fırsatı yakalayın.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/11/özellikz6ii.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/11/Z_6II_00_RM_0688.jpg
Görmek İstediklerinizi Çekin

İster video üreticisi olun, ister fotoğraf ya da her ikisi birden. İster ortak çalışmalar yapın, isterse yalnız çalışın. Yüksek hızlı bir aksiyon veya büyüleyici durağanlık çekiyor olmanız yepyeni üstün  multimedya gücü Z 6II için hiç farketmez. Sinematik filmler veya röportajlar. Işıkla nasıl bir ortam oluşturursanız oluşturun, bu fotoğraf makinesi her şeye ayak uydurur.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/11/Z_6II_09_0076_A1.jpg
Gece Çekimleriniz İçin Mükemmel

Bu fotoğraf makinesinin inanılmaz ışık toplama kabiliyetleri, sizi her ışıkta yaratma özgürlüğüne kavuşturur. Durağan görüntüler çekerken ultra geniş ISO aralığında net tam çerçeveli görüntüler ve video çekerken net çıktılar elde edersiniz. Düşük ışıklı AF, artık f/2 (veya daha hızlı) bir objektifle -6 EV’ye kadar çalıştığından, odağı çeyrek ay ışığında bile bulabileceksiniz.

Çok daha hızlı

Ultra geniş Karma AF sistemi, konuya nokta atışı çekim olanağı sunar. Tam otomatik netleme ve otomatik pozlama özellikleriyle tam çözünürlükte 14 fps’ye kadar çekim yapabilirsiniz. Hız önemli olduğunda (her zaman olduğu gibi) başkalarının kaçırabileceği çekimleri yakalayacaksınız.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/11/Z_6II_00_RM_0642.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/11/Z_6II_00_KM_3138.jpg
İki Kat Güç

Işıkla ne yaparsanız yapın, daha hızlı ve daha akıcı yapın. Çift EXPEED işlemci, AF’den arabellek kapasitesine kadar her şey için elinizin altındaki gücü ikiye katlar. İster film, ister fotoğraf çekin, performans son derece sorunsuzdur.

Daha Uzun Süre Boyunca Daha Fazla Hız

Daha hızlı ve yüksek performanslı arabellek, tek seferde 200 adede kadar JPEG veya 124 adede kadar 12 bitlik sıkıştırılmamış RAW görüntü çekmenize olanak tanır. Yüksek yenileme hızı, bir saniyeyi bile kaçırmayacağınız anlamına gelir ve çift EXPEED işlemcisi, yıldırım hızında yazma hızları sağlar.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/11/Z_6II_10_KM_1111_A4.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/11/z_6ii_dual_cards_original.jpg
Çift Kart Yuvası ile Mükemmel Akıcı Çekimler

Elinizin altındaki iki hafıza kartı yuvası sayesinde her iş akışına uyum sağlayabilecek yeriniz var. Durağan görüntüleri filmlerden veya RAW görüntüleri JPEG görüntülerden ayırın. Dosyaları kartlar arasında kopyalayın. Yuvaları kapasite aşımı ve yedekleme için yapılandırın. UHS-II SD kartlarını bir yuvada ve XQD kartlarını veya en yeni ultra hızlı CFexpress kartlarını diğer yuvada kullanabilirsiniz.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/11/Z_6II_USDD_3972.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/11/Z_6II_USDD_RM_0033.jpg
Devam Edin

Fotoğraf makinesini bir Tip C USB kablosuyla çalıştırabilir ve hatta çekim sırasında pili şarj edebilirsiniz. Uzun bir çekimde bile bu fotoğraf makinesi her koşula ayak uydurur.

Dikey Çekim

İsteğe bağlı Çok Yönlü Pil Tutucu MB-N11, dikey çekim için entegre kontrollere sahiptir ve pilleri güç harcamadan ve çalışırken değiştirmenize olanak tanır.

Üstün Multimedya Gücü

Eğer bir video içerik üreticiyseniz bu sizin Nikon’unuz! Fotoğraf makinesinin tam çerçeveli sensörü ve tam piksel değeri, daha geniş dinamik aralık ve daha keskin, daha net video çekimleri sağlar. AF hızı ve izleme hassasiyeti, kayıt sırasında ayarlanabilir ve film çekerken Göz Algılama ve Hayvan Algılama AF özelliklerini kullanabilirsiniz. Esnek kare hızları seçeneklerinizi artırdığından, ihtiyacınız olduğu şekilde görüntü film çıktısı alabilirsiniz.

HDMI üzerinden RAW

Gönderide maksimum kontrol. Daha yüksek aktarım hızları. Z 6II, videoyu ProRes RAW® olarak dışa aktarmak için uyumlu bir ATOMOS haricî kayıt cihazına bağlanmanıza izin verir, ki bu da fotoğraf makinesinin tam çerçeveli sensöründen gelen tüm verileri daha küçük dosyalarda korur.¹ ²

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/11/Z_6II_00_RM_1110.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/11/Z_6II_00_TK_0533.jpg
10 bitlik HDMI çıkışı

Renk derecelendirme sırasında daha fazla esneklik kazanın. 10 bitlik derinlik gibi yüksek bir değerde video kaydı yaparken standart 8 bitlik kayıtta olduğundan milyarlarca daha fazla renk elde edilir. Z 6II ile 10 bitlik çıktıyı doğrudan HDMI aracılığıyla haricî bir kayıt cihazına kaydedebilirsiniz.

Hybrid Log Gamma (HLG)

Zaman alan renk derecelendirme ihtiyacını ortadan kaldırın ve HDR ekranlarda anında oynatmaya hazır video çekimleri yapın. Fotoğraf makinesinin HLG çekim biçimi daha fazla ayrıntı, dinamik aralık ve kontrastı koruduğundan, daha sonra son işlemeye gerek yoktur.³

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/11/Z_6II_01_KM_2047_A3.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/11/Z_6II_USDD_TK_0184.jpg
Sağlam Yapı

Tozlu sokakları arşınlayın. Dağ yollarına meydan okuyun. Su kenarında çekim yapmamaya son verin. Süper güçlü ve hafif magnezyum alaşımlı çerçeve ile Z 6II, taşıması kolay ve her yere taşınacak kadar sağlam bir yapıdadır. Toza, kire ve neme karşı tamamen yalıtılmış yapısıyla ilham sizi nereye götürürse götürsün yanınızda.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/11/Z_6II_01_RM_3037_A4.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/11/Z_6II_08_KM_6695_A3.jpg
Yüksek Hızlı Flaş

14 fps’ye kadar yüksek kare hızlarında çekim yaparken bile haricî flaşları kullanabilirsiniz. Daha fazla derinlik ve boyut oluşturun; tüm çerçeveyi herhangi bir anda aydınlatın.

Görmenin Yeni Yolları

Video çekin. Fotoğraf çekin. Her şeyi çekin. Geniş hızlı netleme özellikli kompakt NIKKOR Z objektif yelpazesiyle elde edebileceğiniz sinematik alan derinliğine aşık olacaksınız.

Bu site üçüncü şahısların web sitelerine ve sosyal medya hesaplarına bağlantılar içermektedir. Karacasulu Dış Tic Aş., bağlantılarda yer alan web sitelerinin içeriğinden, uygulamalarından ve koşullarından sorumlu değildir.

Nereden Satın Alabilirim?

Yetkili Satış Noktaları
Çevrimiçi Mağazalar

Karfo Endüstriyel

Nikon Biyolojik Mikroskop

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/02/karacasulu_logo_40x40.png

2020 © Karfo Karacasulu Dış Tic. AŞ.