DJI MINI 2

Hafif ve Özgür

DJI Mini 2 ne kadar hafif? 249 gramdan daha hafif olan Mini 2 avucunuzda bir elma kadar yer kaplar. Kompakt ve kullanışlı Mini 2 ideal bir seyahat arkadaşıdır.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2021/04/Mini2ikon-scaled.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2021/04/DJI-Mini-2-Lifestyle_Flying-kites_Global-Version.jpg

Yüksek Performans

Küçük olabilir, ancak bu drone bir ton güç barındırıyor. 31 dakikalık maksimum pil ömrü ile DJI Mini 2, mükemmel çekimi oluşturmak için fazlasıyla yeterli zaman sağlar. Mini 2, 5. seviye rüzgarlara dayanabilir ve maksimum 4.000 metre yükseklikte havalanabilir, böylece rüzgarlı bir sahil şeridinde veya bir ormanının yukarısında uçarken bile çekimleriniz sabit kalır.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2021/04/DJI-Mini-2-Lifestyle_Three-Man_Global-Version.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2021/04/DJI-Mini-2-Lifestyle_Family_Global-Version.jpg

Küçük Ama Güçlü

Taşınabilir bir hafiflikte ve gelişmiş özellikleri sayesinde DJI Mini 2, nerede ve nasıl çekim yapmak isterseniz isteyin tam özgürlük sağlar.

Her Yerde Sizinle

Hayatta yalnızca bir kez seyahat edebildiğimiz birçok yer var. Benzersiz bir bakış açısı için DJI Mini 2’yi yanınızdan ayırmayın ve seyahatlerinizden en iyi şekilde yararlanın.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2021/04/DJI-Mini-2-Lifestyle_motorcycle_Global-Version.jpg

Dünyayı Sınırlar Olmadan Keşfedin

Mini 2, 10 km’ye kadar HD video iletimini destekler ve mükemmel parazit önleme özelliklerine sahiptir, size daha uzağa uçma ve daha net görme sağlar.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2021/04/1.png
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2021/04/2.png

QuickShots

Anında ustalaşın. Sadece birkaç dokunuşla DJI Mini 2, doğrudan sosyal medyada paylaşmak için profesyonel düzeyde videoları otomatik olarak çeker ve kaydeder. İster yeni başlayan ister daha deneyimli bir kullanıcı olun, DJI Fly uygulaması eksiksiz etkileyici sonuçlar elde etmenize yardımcı olur.

3-Axis Gimbal ve 4K Kamera

Anılarınızı bir tuşa basarak yeniden oynatın. Gökyüzünde 12 MP kamerasıyla, etkileyici garantili içerik sunar. 4K / 30fps video çekim özellikli ve 3 Axis’li gimbal ile birlikte Mini 2, uçuşunuz ne kadar maceralı olursa olsun, sürekli olarak pürüzsüz, çarpıcı görüntü kalitesi sağlar.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2021/04/3.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2021/04/5.png

4x Zoom

Hayalinizdeki çekim için çok yaklaşmanıza gerek yok. 4x dijital zoom, farklı mesafe ve kompozisyondaki çekimler arasında geçiş yaparken daha güvenli ve daha rahat çekim yapmanızı sağlar.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2021/04/DJI-Mini-2-Lifestyle_Two-Man_Global-Version.jpg

Panorama

Bakışa açınızın ne kadar destansı olduğunu gösterin. Geniş Açı, 180 ° ve Sphere panoramalarından birini seçin. DJI Mini 2 geri kalan işleri halledecek ve anında panoramik bir şaheser oluşturacaktır.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2021/04/4.jpg

Çarpıcı İçerik İçin Basitleştirilmiş Uçuş

DJI Mini 2, kullanıcı deneyimini ve akıllı özellikleri dikkatlice optimize eder. Akıllı Kalkış Noktasına Dönüş, otomatik kalkış ve hassas gezinme sayesinde, her zamankinden daha akıcı ve daha güvenli çekimler sağlar.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2021/04/Mini2_kutu-01-scaled.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2021/04/土耳其产品卡_mavic.jpg

Bu site üçüncü şahısların web sitelerine ve sosyal medya hesaplarına bağlantılar içermektedir. Karacasulu Dış Tic Aş., bağlantılarda yer alan web sitelerinin içeriğinden, uygulamalarından ve koşullarından sorumlu değildir.

Nereden Satın Alabilirim?

Karfo Endüstriyel

Nikon Biyolojik Mikroskop

Markalarımız

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/02/karacasulu_logo_40x40.png

2024 © Karfo Karacasulu Dış Tic. AŞ.