DJI Osmo Mobile 6

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_OM6-01-scaled.jpg
Yaratıcılığınızı Ortaya Çıkarın
Osmo Mobile 6, yaratıcı özelliklerle dolu akıllı bir akıllı telefon sabitleyicidir. Yalnızca kompakt ve avucunuza sığacak şekilde kolayca katlanabilir olmakla kalmaz, aynı zamanda her an çekimler yapmak için otomatik olarak açılır. Dahili uzatma çubuğunu kullanarak dinamik açılar ve mükemmel özçekimler elde edin.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_OM6-02-1.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_OM6-03.jpg
Kompakt ve Taşınabilir
Osmo Mobile 6’nızı heyecan verici maceralara taşıyın. Kompakt ve katlanabilir tasarımın taşınması kolaydır ve hızlı açılan manyetik telefon tutucusu ile telefon kılıfınızı çıkarma zahmetine girmeden yola çıkabilirsiniz. Her an çekim yapmaya veya bir aramayı yanıtlamaya hazırsınız.
Hızlı Başlatma
Osmo Mobile 6, açar açmaz çalışır. Eşleştirilmiş bir akıllı telefonu taktığınızda DJI Mimo uygulaması otomatik olarak açılır ve ilham gelir gelmez çekime başlamanıza olanak tanır.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_OM6-04.jpg
3 Eksen Stabilizasyonu
3 eksenli stabilizasyonla etkileyici ve hayranlık uyandıran akıcı, kayıpsız, hareket halindeki kreasyonları yakalayın. Osmo Mobile 6, güçlü, istikrarlı ve sarsıntısız sonuçları parmaklarınızın ucuna getirmek için DJI’nin gelişmiş stabilizasyon teknolojisini entegre eder.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_OM6-05.jpg
Kolay Kullanım
Pil seviyesini, sistem durumu göstergesini kolayca kontrol edin ve yeni yerleşik durum paneli ile gimbal modları arasında geçiş yapın. Çekim ihtiyaçlarınızı karşılamak veya yaratıcı yetenekler eklemek için dört mod arasında geçiş yapmak için M düğmesine basın.
Kontrol Etmek Çok Kolay
Osmo Mobile 6’nın yeni yan tekerleği ile zum ve odaklamayı zahmetsizce ve akıcı bir şekilde kontrol edin. Esnek kompozisyon için odak uzunluğunu ayarlamak için tekerleği döndürün, pürüzsüz şekilde yakınlaştırın ve uzaklaştırın. Ve daha da fazla sinema kontrolü için manuel odaklamaya geçmek isterseniz yan tekerleğe bir kez basın.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_OM6-06.jpg
Akıllı Özellikler Her Zaman Hazır
ShotGuides, senaryonuzu otomatik olarak tanır ve nasıl elde edileceğine ilişkin bir eğitimle birlikte bir çekim dizisi önerir. Bir dizi şablon arasından seçim yapın, talimatları izleyin ve hemen bir profesyonel gibi çekim yapın.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_OM6-07.jpg
Durmadan Devam Edin
ActiveTrack 6.0, daha uzun mesafelerde daha kararlı izleme için tamamen yükseltildi. Geliştirilmiş sürüm, ön kameranın yana dönen veya dönen nesneleri izlemesine olanak tanır.
Dahili Uzatma Çubuğu
Herkesi resme dahil edin. Dahili uzatma çubuğu, kimsenin dışarıda bırakılmadığı anlamına gelir. Herhangi bir çekime daha fazla arkadaş, evcil hayvan veya muhteşem manzara ekleyin. Daha yüksek veya daha düşük açılardan dinamik özçekimler yapın. Yaratıcı olasılıkları genişletmek için çubuğu uzatın.
Anlık Vloglar Çekin
Kötü aydınlatma veya rahatsız edici gürültü konusunda endişelenmeyin. DJI OM Fill Light Telefon Kelepçesi ve DJI Mic ile her duruma hazırsınız ve içeriğinizi yeni seviyelere yükseltmek için donanımlısınız.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_OM6-08.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_OM6-09.jpg
DJI Osmo Mobile 6 KUTU İÇERİĞİ
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_OM6-10.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/OM6_acc1.png

DJI Osmo Mobile 6
x1

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/OM6_acc5.png

DJI OM Manyetik Telefon Tutucu 3
x1

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/OM6_acc4.png

Mini Tripod
x1

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/OM6_acc3.png

Güç Kablosu
x1

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/OM6_acc2.png

Taşıma Torbası
x1

DJI OM SERİSİ ÜRÜN KARŞILAŞTIRMASI
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_OM6-11-1-scaled.jpg

Bu site üçüncü şahısların web sitelerine ve sosyal medya hesaplarına bağlantılar içermektedir. Karacasulu Dış Tic Aş., bağlantılarda yer alan web sitelerinin içeriğinden, uygulamalarından ve koşullarından sorumlu değildir.

Nereden Satın Alabilirim?

Karfo Endüstriyel

Nikon Biyolojik Mikroskop

Markalarımız

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/02/karacasulu_logo_40x40.png

2024 © Karfo Karacasulu Dış Tic. AŞ.