Z 8

Bu model, tam çerçeveli hibrit bir fotoğraf makinesinde olmasını istediğiniz her şeye sahiptir. Görüntü kalitesi, hassasiyet, esneklik: hepsi kompakt ve hafif gövdede. Videolardan durağan görüntülere. İşiniz gereği yaptığınız çalışmalardan tutkunuzu takip ederek kendiniz için yaptığınız çalışmalara kadar. Yalnızca yaratıcılığınızı konuşturmayın. Aynı zamanda kendinizi geliştirin.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/Z_8-02-1.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/Z_8-03.jpg

Kompakt Gövde. Amiral Gemisi Performansı

Z 8, Z 9’un özellik setini Z 9’dan %30 ve D850’den %15 daha küçük bir gövdede sunar. 45 MP’lik çok katmanlı CMOS sensör ve etkileyici dinamik aralık. Olağanüstü derin öğrenme AF sisteminin yanı sıra güvenebileceğiniz konu ve göz algılama isabet oranı. Kararmasız Canlı Yayın Vizörü ve 4 eksenli dik açılı ekran. Videolar, durağan görüntüler veya her ikisi birden. Z 8, her kareyi güvenilir bir şekilde yakalarken siz de yenilik yapma özgürlüğüne sahip olursunuz.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/Z_8-04.jpg
Video ve Durağan Görüntüler İçin Şaşırtıcı Çeviklik

Yeni fikirler, kısıtlı bütçeler, hızlı geri dönüşler. Küçük kurulum veya tam ekipman. Yaratıcılığınızı her nerede ve nasıl sergiliyorsanız sergileyin, Z 8’in esnekliği projelerinizin akışını sürdürür.

Ağır çekim de dahil olmak üzere çeşitli kare hızlarında doğrudan fotoğraf makinesinden çıkar çıkmaz nefes kesici 8K veya 4K videolar kaydedin. Yıldız ışığında çekim yapıyor olsanız bile mükemmel 45,7 MP’lik durağan görüntüler çekebilirsiniz. Video ve durağan görüntüler için ayrı ekran arayüzleri vardır ve dikey çekim yapılıyorsa menüler döner.

Video

8,3K60p 12 bit RAW. Fotoğraf Makinesinde

Nikon’un N-RAW zelliği, ProRes RAW HQ dosyasının yarısı boyutunda dosyalar oluşturur. 8,3K/60p veya 4,1K/120p’ye kadar videolar için çalışır.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/Z_8-05.jpg
Codec’ler bolca
N-RAW,ProRes RAW HQ, ProRes 422HQ, Mov H.265
veya MP4 H.264 ile çalışın. N-Log ve HLG
çekim modları.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/Z_8-06.jpg
Full-HD Proxy Dosyaları
Düzenlemelerde zaman tasarrufu yapın. Z 8, dahili 8,3K N-RAW veya 4,1K ProRes RAW HQ çekim yaparken Full-HD proxy dosyalarını kaydeder.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/Z_8-07.jpg

Durağan Görüntüler

HEIF (HDR Durağan Görüntüler)

HEIF yüksek verimli 10 bitlik dosya biçimi. Düzenleme işlemini durdurmadan fotoğraf makinesinden HDR ekrana geçin.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/Z_8-08.jpg

Esnek Arka Arkaya Çekim Hızları

20 fps(45,7 MP, RAW+JPEG) 30 fps(45,7 MP, HEIF+JPEG)
120 fps(11 MP, HEIF+JPEG).
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/Z_8-09.jpg

Canlı Yayın
Vizörü

Tıpkı bir optik vizör gibi kararma olmadan akıcı ve kesintisiz bir görüntü. Çifte yayın
tenolojisi sayesinde.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/Z_8-10.png

Durağan Görüntüler İçin İnanılmaz Hızlı 120 fps

Belirleyici anı asla kaçırmayın. İnanılmaz derecede hızlı 120 fps’de 11 MP’lik durağan görüntüler ya da 60 fps’de veya 30 fps’de aksiyonu donduran 45,7 MP’lik durağan görüntüler çekebilirsiniz. Üstelik hepsi de tam AF/AE performansıyla ve vizör kararması olmadan.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/Z_8-11.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/Z_8-12.jpg
Portreler Üzerinde Daha Fazla Kontrol

Çekim yaparken ayarlamalar yaparak post prodüksiyon aşamasında zamandan tasarruf edin. Portre Gösterim Dengesi, tonda ve parlaklıkta ince ayar yapmanıza olanak tanır.

Cilt Pürüzsüzleştirme özelliği ise gözleri ve saçları keskin tutarken cilt görünümünü yumuşatır.

Kayıt Öncesi Deneme Çekimi

Etkinlikleri fotoğraflamak mı istiyorsunuz? Z 8, çekim yapmadan önce bir saniyeye kadar kayıt yaparak reaksiyon sürenizi büyük ölçüde artırır.[1]

Ani hareketler ve öngörülemeyen konular gibi kaçırmış olabileceğiniz anları yakalayabileceksiniz.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/Z_8-13.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/Z_8-14.jpg
Arka Işığı Kucaklayın. Karanlığı Sevin

Gece sahneleri ve arkadan aydınlatmalı portreler mi çekiyorsunuz? Z 8’in akıllı AF sistemine güvenebilirsiniz.

Sahne güçlü bir şekilde arkadan aydınlatılsa bile yüzlerde netleme yapar.

Konu algılama ve AF özellikleri, Yıldız Işığı modundayken ˗9 EV’ye kadar inerek çalışır.

4K Video İçin Yüksek Çözünürlüklü 2 Kat Zoom

Film çekerken prime objektiflerle zoom yapın! Z 8, fotoğraf makinesinde ve gerçek zamanlı olarak 2 kat optik zoom özelliğini taklit edebilir.

Görüntüde bozulma olmadan üç farklı zoom hızını programlayabilirsiniz.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/Z_8-15.jpg

Donanınmlar

Her Duruma Uyum Sağlayın

Yalnızca 910 g(yaklaşık) ağırlığındaki tam çerçeveli Z 8’i tutması rahattır ve her ekipman üzerinde mükemmel denge sağlar. Nikon’un MC-N10 Harici Kontrol Tutacağı, fotoğraf makinesinin hasas bir şekilde kontrol edilmesini sağlar. Gimbal’lerden mikrofonlara ve daha fazlasına kadar iş ortağı aksesuarları, her türlü çekimi yapmanıza yardımcı olur.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/Z_8-16.jpg
Her Türlü Havada. Her Koşulda
Z 8 tam çerçeveli aynasız fotoğraf makinesi, fikirlerinizin sizi götürdüğü her yere seyhat etmek için tasarlandı. Tam ve yüksek performanslı hava sızdırmazlık özelliği; tozu, kiri ve nemi güvenli bir şekilde dışarıda tutar[2]. Hem D6 hem de Z 9 ile aynı soğuk hava toleransı, -10°C’ye kadar olan sıcaklıklarda güvenli bir şekilde çekim yapabileceğiniz anlamına gelir. Hava ister yağmurlu, ister dondurucu, isterse karlı olsun, yinede işinize devam edebilirsiniz.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/Z_8-17.png
Sensör Kaplamaları ve VR Kilidi
Elektro iletken kaplama tozu iterken, flor kaplama da sensörü silip temizlemeyi kolaylaştırır. Daha fazla koruma sağlamak için bir objektifi çıkardığınızda otomatik olarak kapanması için fotoğraf makinesinin sensör korumasını etkinleştirebilirsiniz. VR kilidi, fotoğraf makinesini kapattığınızda engebeli arazide
seyahat ederken sarsılmayı önlemek için
sensörü güvenli bir şekilde
sabit tutar.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/Z_8-18.png
İki Adet USB-C Bağlantı Noktası. Çift Kart Yuvası
İki adet USB terminali, fotoğraf makinesini şarj ederken dosyaları hızlı bir şekilde aktarmanıza olanak tanır. USB iletişim bağlantı noktası, USB-LAN ve USB-C’den Ethernet’e bağlantıyı destekler. USB güç dağıtım bağlantı noktası, USB-C şarjını destekler[3] Çift kart yuvası, yüksek performanslı XQD ve CFexpress Tip B kartlarının yanı sıra SD kartları da destekleyerek esnek çekim ve depolama alanı sunar.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/Z_8-19.png
Dikey Pil
Yuvası
Nikon’un MB-N12 pil yuvasını dikey çekimlerde veya telefoto objektifleri dengelemek için olduğu kadar tüm gün süren uzun süreli çekimler için de kullanabilirsiniz. Yuvadaki iki adet EN-EL15c pil ile 1,8 kata kadar daha fazla çalışma süresi elde edersiniz ve pilleri fotoğraf makinesi çalışırken değiştirebilirsiniz. Ayrıca bu yuvayı fotoğraf makinesine takılı değilken çift pil şarj cihazı olarak da kullanabilirsiniz.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/Z_8-20.png

Yazılımlar

Bilinçli İzleme Özelliği

Derin öğrenmeyle konu algılama özelliği; insanlar, köpekler, kediler, kuşlar, arabalar, motosikletler, bisikletler, trenler ve uçaklar gibi inanılmaz bir konu yelpazesini aynı anda algılayıp izleyebilir. Konunuz hızlı ve baş aşağı hareket etse bile gözlerde netleme yapar.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/Z_8-22-1.jpg
HDR İçerikleri İçin Uygun
10 bitlik HEIF durağan görüntüler ve 10 bitlik HLG videolar çekebilirsiniz. Görüntüler,parlak ve karanlık alanlarda ince ayrıntıların yanı sıra geniş
bir ton ve renk aralığı sergiler.
İçerikler,HDR ekranlarda anında
görüntülenebilir. Düzenleme
gerekmez.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/Z_8-23.jpg
Kablosuz Senkronizasyon
Nikon’un WR-R10 modeli gibi bir kablosuz uzaktan kumandayı kullanarak birden fazla Z 8 Fotoğraf makinesinde zaman kodunu sıfırlayıp senkronize edebilirsiniz. Alternatif olarak Atomos UltraSync BLUE kullanarak Bluetooth üzerinden diğer fotoğraf makineleri ve ses kayıt cihazlarıyala da senkronizasyon yapabilirsiniz.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/Z_8-24.jpg

Vizyonunuza Ayak Uyduran Bir Sistem

Tam çerçeveli Z 8, yaratıcı bir performans canavarıdır ve esnekliği fotoğraf makinesiyle sınırlı değildir. Her fikir ve bütçeye uygun bir NIKKOR Z serisi objektif vardır. FTZ objektif yuvası adaptörü, DSLR objektifleri de kullanmanıza olanak tanır. Özel aksesuarlar, yapabileceklerinizin sınırlarını genişletir.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/Z_8-21.jpg

Notlar:

1. C30 ve C120 modlarında kullanılabilir.
2. Fotoğraf makinesinin her durumda ve her koşulda toz ve suya karşı dirençli olacağı garanti edilmez.
3. Ayrı olarak satılan isteğe bağlı UC-E25 kablosu gereklidir.

Bu site üçüncü şahısların web sitelerine ve sosyal medya hesaplarına bağlantılar içermektedir. Karacasulu Dış Tic Aş., bağlantılarda yer alan web sitelerinin içeriğinden, uygulamalarından ve koşullarından sorumlu değildir.

Nereden Satın Alabilirim?

Karfo Endüstriyel

Nikon Biyolojik Mikroskop

Markalarımız

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/02/karacasulu_logo_40x40.png

2024 © Karfo Karacasulu Dış Tic. AŞ.