DJI RS 3 MINI

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_rs3mini-01.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_rs3mini-02.png

DJI RS 3 Mini

RS serisinin ilk Mini versiyonu olan DJI RS 3 Mini, güçlü taşıma kapasitesine sahip küçük, hafif bir gimbaldır. Ana akım aynasız kamera ve lens kombinasyonlarını destekler ve RS 3 serisinin mükemmel sabitleme performansını devralır. DJI RS 3 Mini ile çekim potansiyelinizi açığa çıkarın ve zahmetsizce profesyonel içerikler üretin.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_rs3mini-03.jpg

HAFİF VE GÜVENİLİR

Çığır Açan Kompakt Gövde

RS 3 Mini, daha küçük bir yapı, entegre pil ve doğal dikey çekim özelliği içeren yenilikçi bir yeniden tasarımı benimsiyor. Kompakt ve portatif gövde, bir omuz çantasına kolayca sığarak, hafif seyahat etmenizi sağlar. Kullanımdayken RS 3 Mini, RS 3 Pro’nun yaklaşık yarısı kadardır ve bu da onu uzun süreli kullanım için daha uygun hale getirir.

Süper Hafif, Kolay Kontrol
RS 3 Mini, Portre modunda yalnızca 795 gr. ağırlığındadır. RS 3 Pro’dan yaklaşık %50 ve RS 3’ten %40 daha hafiftir.[1] Yatay plate ile çekim yaparken yalnızca 850 gr. ağırlığındadır.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_rs3mini-04.jpg
Zahmetsiz ve Güçlü
RS 3 Mini’nin 2 kg’a kadar taşıma kapasitesi vardır. Bu da onu sınıfının en iyisi yapar* ve Sony A7S3 + 24-70mm F2.8 GM lens gibi daha büyük kurulumların üstesinden kolaylıkla gelmesine olanak tanır. Ana akım tam çerçeve veya APS-C aynasız kameraları destekleyerek çok çeşitli kamera ve lens kombinasyonlarına olanak tanır.[2]

Profesyonel Stabilizasyon

RS 3 Pro ile aynı olağanüstü 3. Nesil RS Sabitleme algoritması ile RS 3 Mini, profesyonel düzeyde görüntü sabitleme sağlayabilir. Koşarken, düşük açılı çekim yaparken veya el feneri modunda çekim yaparken, çekimleriniz sabit kalır.
Uyumlu Cihazları İnceleyin
Yeni Çift Katmanlı “Quick Release” Plate
Yükseltilmiş çift katmanlı “Quick Release” plate, kameranın dönmesini ve gevşemesini önleyen kavisli bir yerleştirme kılavuzuna sahip bir üst plakaya sahiptir.Net montaj ve kilitleme işaretleri ile başlatma ve depolama verimliliği daha da geliştirilmiştir. Ayrıca, tripodlar arasında rahat geçişe olanak tanıyan ARCA standardına da sahiptir.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_rs3mini-05.jpg

Gerçek Dikey Çekim

RS serisi, RS 3 Mini’de gerçek dikey çekimde bir çığır açtı. Ek aksesuarlar olmadan anında dikey konuma geçin. Standart Quick-Release Plate’i gimbalın dikey koluna monte edin ve sosyal medya platformları için optimize edilmiş film içeriğine sahip olun.

Sezgisel Kullanım

Bluetooth Deklanşör Kontrolü

RS 3 Mini, RS 3 Pro’da kullanıma sunulan aynı Bluetooth deklanşör kontrolü ile birlikte gelir. Bu işlev, ana akım aynasız kamera modellerini destekler ve RS 3 Mini’nin ilk eşleştirmeden sonra bir kameraya otomatik olarak yeniden bağlanmasını sağlar.[2]

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_rs3mini-06.jpg

Bluetooth eşleştirmesinden sonra, gimbal üzerindeki kayıt düğmesi aracılığıyla kameranızın video kayıt ve fotoğraf çekme işlevlerini doğrudan kontrol edebilirsiniz. Desteklenen dijital lensli bir Sony kamera kullanırken, kamera kontrol kablosu ihtiyacını ortadan kaldırarak lensin optik veya dijital yakınlaştırmasını ön kadran aracılığıyla doğrudan kontrol edebilirsiniz.[2]

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/Full-Color-Touchscreen.jpg

1.4″ Renkli Dokunmatik Ekran

RS 3 Mini, yeni bir kullanıcı arayüzü ile 1,4 inç tam renkli dokunmatik ekrana sahiptir. Çoğu işlevi uygulama olmadan ayarlayın ve ortak ayarlara hızlı ve sezgisel olarak erişin.
Mod Değişim Düğmesi
PF (Pan Follow), PTF (Pan and Tilt Follow) ve FPV modu arasında geçiş yapmak için M düğmesine basın. Ayrıca RS 3 Mini’nin takip hızını ve diğer parametrelerini dokunmatik ekranda özelleştirerek daha akıcı ve daha sezgisel bir çekim deneyimini kolaylaştırabilirsiniz.
Ön Ayar Çarkı
DJI RS serisinin geri kalanı gibi, RS 3 Mini de odak, ISO, diyafram, deklanşör ve diğer parametreleri ayarlamak için dönen ergonomik bir ön kadrana sahiptir. [3]
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_rs3mini-07.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_rs3mini-08.jpg

10 Saat Çalışma Süresi

Entegre pil tutacağı, 10 saate kadar çalışma süresini destekleyerek tüm gün çekim ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak için yeterli güç sağlar. [4] Hızlı bir şekilde çekime geri dönmek için RS 3 Mini’yi 2,5 saat gibi kısa bir sürede şarj edin. Şarj olurken bile kullanabilirsiniz. [5]
Profesyonel Ses İçin: DJI Mic
Vlog’ları daha yüksek ses kalitesiyle üretmek için RS 3 Mini’yi DJI Mic ile birleştirin. [6] Entegre depolama tasarımı, DJI Mic’i kutusundan çıkar çıkmaz kullanıma hazır hale getirir.
Daha Çeşitli Kamera Hareketleri
RS 3 Mini’nin benzersiz boyutu ve özellikleri, zengin kamera hareketleri ve dili elde etmek için geniş bir fırsat sağlar. Ayrıca, kamera sarsıntısı nedeniyle yeniden çekim yapma ihtiyacını da azaltarak her anı yakalamanıza ve daha güvenle yaratmanıza olanak tanır.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_rs3mini-09.jpg
DJI RS 3 MINI STANDART PAKET İÇERİĞİ
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_rs3mini-10.jpg
DJI RS SERİSİ KARŞILAŞTIRMASI
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_rs3mini-11.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/RS3mini_Acc6.png

Gimbal
×1

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/RS3mini_Acc5.png

USB-C Şarj Kablosu
×1

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/RS3mini_Acc2.png

Mini Tripod
×1

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/RS3mini_Acc1.png

Vida Seti
×1

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/RS3mini_Acc3.png

RS Mini Quick Release Plate
×1

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/RS3mini_Acc4.png

L Multi Camera Kontrol Kablosu
×1

Bu site üçüncü şahısların web sitelerine ve sosyal medya hesaplarına bağlantılar içermektedir. Karacasulu Dış Tic Aş., bağlantılarda yer alan web sitelerinin içeriğinden, uygulamalarından ve koşullarından sorumlu değildir.

Nereden Satın Alabilirim?

Karfo Endüstriyel

Nikon Biyolojik Mikroskop

Markalarımız

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/02/karacasulu_logo_40x40.png

2024 © Karfo Karacasulu Dış Tic. AŞ.