DJI Mini 3 Pro

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_mini3pro-1.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_mini3pro-2.jpg
Yüksek Uç, Büyük Gör
Mini boyutlu, mega yetenekli DJI Mini 3 Pro, taşınabilir olduğu kadar güçlüdür. 249 g’dan daha hafif ve yükseltilmiş güvenlik özellikleriyle, yalnızca düzenleme dostu olmakla kalmaz, aynı zamanda serisinin en güvenlisidir. [1] 1/1.3 inç sensör ve üst düzey özelliklerle Mini uçmanın ne demek olduğunu yeniden tanımlıyor.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_mini3pro-6.jpg
Performansla Dolu

Mini 3 Pro, her uçuştan daha fazlasını elde etmek için optimize edilmiş tamamen yeni bir görünüme sahiptir. Daha büyük pervaneler, gövde eğimi ve güçlü bir engel algılama sistemi ile aerodinamik tasarım, uçuş süresini ve güvenliği artırır.

Yeniden tasarlanan gimbal, düşük açılı çekimler ve Gerçek Dikey Çekim için daha geniş bir dönüş aralığı sunarak sonsuz yaratıcı fırsatlara olanak tanır. Bu yüz gerdirmenin her yönü, Mini’yi daha önce hiç görülmemiş yüksekliklere çıkarmak için dikkatlice düşünülmüştür.

Katla ve Devam Et
Hareket halindeki içerik oluşturucular için sorunsuz kullanım çok önemlidir. 249 g’dan daha hafif olan Mini 3 Pro, çoğu ülke ve bölgede kayıt gerektirmez. [1] Katlanabilir ve kompakt tasarım, bir sonraki yürüyüşünüzde, plaj gününüzde veya doğaçlama bir hafta sonu kaçamağınızda yanınızda taşımayı da kolaylaştırır. İlham geldiğinde nefes kesici görüntüler yakalamaya hazır olun.
Uzun Uçuş Süresi
34 dakikaya kadar uzayan uçuş süresiyle çevrenizi daha fazla yakalayın ve keşfedin. DJI Mini 3 Pro’nun Akıllı Uçuş Bataryası ultra hafiftir ve hava fotoğrafçılığı ihtiyaçlarınızı karşılamak için yeterli güce sahiptir. [2]
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_mini3pro-4.jpg
Profesyonel ve Ciddiyiz

DJI Mini 3 Pro, çok çeşitli aydınlatma koşullarında olağanüstüdür, böylece her zaman yaratmaya hazır olabilirsiniz. 1/1.3 inç CMOS sensör, çift yerel ISO özelliğine sahiptir ve HDR çekimlerinin doğrudan çıkışını destekler. [3] Vurgularda ve gölgelerde daha fazla ayrıntıyı ortaya çıkarmak için her görüntü daha yüksek bir dinamik aralıkla zenginleştirilmiştir.

Daha büyük 2,4 μm piksel ve f/1,7 açıklık oranıyla yüksek hava fotoğrafçılığı standartlarının keyfini çıkarın. Kullanılabilir daha fazla ışıkla, düşük ışıklı sahnelerde bile görüntüleriniz gerçeğe yakın görünür.

Hava Fotoğrafçılığı: O İş Tamam!
Etkileyici 4K HDR video [3] ve 48MP RAW fotoğraflarla içeriğinizi bir üst düzeye taşıyın. Yakınlaştırırken bile her görüntünün zengin netliğine hayret edin. Ya da dramatik 1080p/120fps ağır çekim video ile dünya telaşlı hale gelirken işleri yavaşlatın.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_mini3pro-5.jpg
Sınırların Ötesindeki Renk
D-Cinelike Renk modu daha fazla görsel bilgi sağlayarak size daha zengin renk olanakları ve düzenleme sırasında daha fazla esneklik sunar.Günübirlik bir geziye çıkarken ışığın ve gölgelerin inceliklerini yakalayın. Akşam çökerken netlik ve daha az gürültü ile çekim yapın.Anın tadını çıkarın, yaratıcı sürecinize sadık kalın ve dünyanızı yakalamak için Mini 3 Pro’ya güvenin.
Üç Yönlü Engel Algılama
DJI Mini 3 Pro, bugüne kadarki en güvenli Mini’mizdir. İleri, geri ve aşağı çift görüş sensörleri ve tamamen yeni bir uçak tasarımı ile donatılmış, daha geniş bir algılama aralığı ve gelişmiş güvenlik sunar.
APAS 4.0’dan Bahsetmiş miydik?
Gelişmiş Pilot Yardım Sistemleri (APAS 4.0) [4], hava aracının uçuş yolundaki nesneleri gerçek zamanlı olarak algılar. Bu, DJI Mini 3 Pro’nun karmaşık ortamlarda bile engellerden kaçınmasını sağlar.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_mini3pro-3.jpg
DJI RC
Telefonunuzu DJI RC [7] ile serbest bırakın. Bu hafif uzaktan kumanda, DJI Mini 3 Pro için özel olarak tasarlanmış yerleşik bir ekrana sahiptir. Önceden yüklenmiş DJI Fly uygulamasıyla uçmaya odaklanabilir ve telefonunuzun pilinden tasarruf edebilirsiniz.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_mini3pro-7.jpg
Şehirden Vadiye Temiz ve Kararlı
DJI Mini 3 Pro, DJI O3’te amiral gemisi düzeyinde bir video iletim sistemine sahiptir. 12 km’ye kadar mesafelerde 1080p/30fps canlı besleme sağlar. [5] Şehir manzaralarından açık hava maceralarına kadar her zaman canlı ve güvenilir bir canlı yayınla uçun. DJI RC-N1 Uzaktan Kumanda veya yeni DJI RC ile sorunsuz uçuş ve duyarlı kontrolün keyfini çıkarın. Her iki denetleyici de 120 ms’lik ultra düşük gecikme süresinde sağlanan 18 Mbps’lik maksimum video bit hızı sunar.
Gerçek Dikey Çekim
Bunu portrede tekrar deneyelim. Tek bir dokunuşla yatay ve dikey arasında hızla geçiş yapın. Yeniden tasarlanan kamera gimbali 90° döner, böylece görüntü kalitesinden ödün vermek zorunda kalmazsınız. True Vertical Shooting, size sosyal medya için anında hazır olan ayrıntılı çekimler sunar.
FocusTrack
FocusTrack [6] ile nesnenizi takip etmenin yaratıcı yollarını bulun. Paket, üç güçlü hikaye anlatımı aracı olan ActiveTrack 4.0, Spotlight 2.0 ve Point of Interest 3.0’ı içerir.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_mini3pro-8.jpg
DJI MINI 3 PRO + DJI RC KUTU İÇERİĞİ
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_mini3pro-9.jpg
DJI ÜRÜN KARŞILAŞTIRMASI
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_mini3pro-10.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/Mavic3_aksesuar.png

DJI Mavic 3
×1

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/Mavic3_aksesuar2.png

DJI RC-N1 Uzaktan Kumanda
×1

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/Mavic3_aksesuar3.png

DJI RC-N1 Kontrol Çubuğu (Çift)
×1

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/Mavic3_aksesuar4.png

DJI RC-N1 Uzaktan Kumanda Kablosu (Type-C)
×1

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/Mavic3_aksesuar5.png

DJI RC-N1 Uzaktan Kumanda Kablosu (Lightning)
×1

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/Mavic3_aksesuar6.png

DJI RC-N1 Uzaktan Kumanda Kablosu (Micro-USB)
×1

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/Mavic3_aksesuar7.png

DJI Mavic 3 Akıllı Uçuş Bataryası
×1

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/Mavic3_aksesuar8.png

DJI Mavic 3 Low-Noise Pervane (Çift)
×3

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/Mavic3_aksesuar9.png

DJI 65W Taşınabilir Şarj Aleti
×1

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/Mavic3_aksesuar10.png

DJI RC-N1 Taşıma Kılıfı
×1

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/Mavic3_aksesuar11.png

Type-C Kablo
×1

Bu site üçüncü şahısların web sitelerine ve sosyal medya hesaplarına bağlantılar içermektedir. Karacasulu Dış Tic Aş., bağlantılarda yer alan web sitelerinin içeriğinden, uygulamalarından ve koşullarından sorumlu değildir.

Nereden Satın Alabilirim?

Karfo Endüstriyel

Nikon Biyolojik Mikroskop

Markalarımız

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/02/karacasulu_logo_40x40.png

2024 © Karfo Karacasulu Dış Tic. AŞ.