https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2021/04/DJI_FPV-01.jpg
Uçuş Yeniden Tanımlandı
İmkansız görünen şekillerde gökyüzünde uçun. Uçma tutkumuzu asla kaybetmedik ve DJI FPV ile bu tutkular, bu sürükleyici ve sezgisel hava platformuyla, hayal gücünü gerçeğe dönüştürdü.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2021/04/DJI_FPV-02.png
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2021/04/DJI_FPV-03.png
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2021/04/DJI_FPV-04.jpg
FPV Hiç Bu Kadar Güzel Görünmedi
Şık ve aerodinamik DJI FPV, yüksek güç, pil ömrü ve rüzgar direnci sunarak, bu sistemi görsel olarak büyüleyici olduğu kadar yetenekli kılar. DJI FPV, birden fazla şekilde öne çıkıyor. Sportif ön LED’leri ve özelleştirilebilir renkli pervane kolu ışıkları olan DJI FPV, pilotların FPV’yi benzersiz yapmalarına olanak tanır.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2021/04/DJI_FPV-05.jpg
Güvenilir Uçuş
İster deneyimli bir FPV pilotu olun, ister tamamen yeni başlayan biri olun, DJI FPV, herkesin ilk günden güvenle uçmasını sağlayan üç sezgisel uçuş modu sunar.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2021/04/DJI_FPV-06.jpg
Çarpıcı Şekilde Sezgisel
DJI Hareket Kontrolörü ile uçuş deneyiminizi yeni zirvelere taşıyın. Bu kompakt cihaz, hava aracının doğal el hareketlerinize göre manevra yapmasına izin verir. Bu sadece bir FPV yeniliği değil. Uçmanın tamamen yeni bir yolu.
BEKLEDİĞİNİZ GÖRÜNTÜLEME GÜCÜ
150° süper geniş FOV ile birleştirilmiş güçlü yetenekleri, rakipsiz bir görüş sağlar. 4x Ağır Çekim, RockSteady sabitleme ve distorsiyon düzeltme, pilotlara daha da akıcı, daha dramatik sonuçlar verir.
GERÇEK ÜSTÜ GÖRÜNTÜLER
DJI FPV, 120 Mbps’ye kadar 4K/60fps video kaydedebilir ve çekimlerin uçuş kadar heyecan verici görünmesini sağlayan net ayrıntılar yakalayabilir.
O3 İLE TANIŞIN
DJI O3 (OcuSync 3.0) İletim Sistemi, DJI FPV’nin benzersiz ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde uyarlandı. 10 km’ye kadar mesafelerde bile kristal netliğinde gerçek zamanlı video aktarımının keyfini çıkarın.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2021/04/DJI_FPV-07.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2021/04/DJI_FPV-08.jpg
Kolay Değiştirilebilir Parçalar
DJI FPV uçağının gimbal kamerası, iniş takımı ve üst kabuğu modülerdir ve kolayca değiştirilebilir, bu da onarımları daha kolay hale getirir.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2021/04/DJI_FPV-09.jpg
DJI Virtual Flight Uygulaması
DJI Virtual Flight uygulaması, kullanıcıların gerçek dünyaya girmeden önce gerçekçi, simüle edilmiş senaryolarda uçma alıştırması yapmasına olanak tanır.
Uçmaya Hazır! Peki ya siz?
Karmaşık kablolamayı ve montajı unutun. DJI FPV Combo ihtiyacınız olan her şeyi tek bir kutuda monte edilmiş ve kullanıma hazır halde sunar. Sadece FPV’yi, uzaktan kumandayı ve gözlükleri açıp etkinleştirin ve uçmaya başlayın.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2021/04/DJI_FPV-10.jpg

DJI FPV COMBO KUTU İÇERİĞİ

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2021/04/DJI_FPV-11.png

Bu site üçüncü şahısların web sitelerine ve sosyal medya hesaplarına bağlantılar içermektedir. Karacasulu Dış Tic Aş., bağlantılarda yer alan web sitelerinin içeriğinden, uygulamalarından ve koşullarından sorumlu değildir.

Nereden Satın Alabilirim?

Karfo Endüstriyel

Nikon Biyolojik Mikroskop

Markalarımız

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/02/karacasulu_logo_40x40.png

2023 © Karfo Karacasulu Dış Tic. AŞ.