DJI Mini 3 Pro Fly More Kit

DJI MINI 3 PRO FLY MORE KIT

Genel Bakış
DJI Mini 3 Pro Fly More Kiti, iki Akıllı Uçuş Pili, İki Yönlü Şarj İstasyonu, veri kablosu, omuz çantası, yedek pervaneler ve vidalar içerir ve içerikteki ürünleri ayrı ayrı satın almaya göre daha avantajlı fiyat sunar.

Bir Akıllı Uçuş Bataryası, maksimum 34 dakikalık* uçuş süresi sağlayarak havadayken daha fazla içinizin rahat etmesini sağlar.

İki Yönlü Şarj İstasyonu, uzaktan kumandayı ve üç pili sırayla şarj edebilir. Mobil güç kaynağı olarak da kullanılabilir.

DJI 30W USB-C Şarj Cihazı (ayrı satılır) ile üç DJI Mini 3 Pro Akıllı Uçuş Pili sadece üç saatte tamamen şarj edilebilir ve bu da şarj verimliliğini büyük ölçüde artırır.

DJI Mini 3 Pro için özel olarak üretilen pervaneler daha az gürültü üretir. Hava aracına daha yüksek aerodinamik verimlilik ve güçlü itme sağlamak için hassas dinamik dengeleme testlerinden geçirilmiştir.

DJI Mini 3 Pro için özel olarak üretilen omuz çantası, bir drone ve bir uzaktan kumanda, üç pil, bir şarj göbeği, pervaneler, ND filtre seti, veri kablosu ve bir SD kart gibi aksesuarlar için yeterli alan sağlar.

Notlar:
* Rüzgarsız koşullarda 21,6 kph sabit hızda ölçülmüştür.

Kutu İçeriği:

Akıllı Uçuş Bataryası × 2

İki Yönlü Şarj İstasyonu × 1

Pervaneler (çift) × 2

Vida × 12

Omuz Çantası × 1

USB 3.0 Tip-C Veri Kablosu × 1

Uyumluluk

DJI Mini 3 Pro

Bu site üçüncü şahısların web sitelerine ve sosyal medya hesaplarına bağlantılar içermektedir. Karacasulu Dış Tic Aş., bağlantılarda yer alan web sitelerinin içeriğinden, uygulamalarından ve koşullarından sorumlu değildir.

Nereden Satın Alabilirim?

Karfo Endüstriyel

Nikon Biyolojik Mikroskop

Markalarımız

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/02/karacasulu_logo_40x40.png

2023 © Karfo Karacasulu Dış Tic. AŞ.