DJI Mini SE Hediyeli Instagram Etkinliğimiz Başladı!

Yeni DJI Mini SE Hediyeli Instagram Etkinliğimiz Başladı

DJI Türkiye tek yetkili distribütörü Karfo Karacasulu Dış Tic A.Ş. olarak, Instagram hesabımız üzerinden DJI Mini SE hediyeli bir fotoğraf etkinliği başlattık. Instagram kullanıcılarının Gökyüzü ve Şehir temalı fotoğraflarını #karacasulu_djiminiSE etiketiyle paylaşarak katılabilecekleri online etkinlik 9 Ağustos – 27 Ağustos tarihleri arasında devam edecek. Profesyonel hava fotoğrafçıları ve video üreticilerinin yanı sıra Karfo Karacasulu ekibinin de yer alacağı seçici ekip tarafından belirlenen en iyi fotoğraf 30 Ağustos 2021’de Karacasulu Instagram hesabından duyurulacak. Seçici ekip 17 Ağustos 2021 tarihinde @karfokaracasulu Instagram hesabından paylaşılacak.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2021/08/Post.jpg
Etkinliğe Katılım Şartları
 • Etkinliğe katılmak için Gökyüzü ve Şehir temalı fotoğraflar Instagram’da paylaşılmalıdır.
 • Paylaşılacak fotoğraflar eski gönderilerden olmamalıdır. Fotoğraf Instagram üzerinden 9 Ağustos – 27 Ağustos 2021 tarihleri arasında paylaşılmış olmalıdır.
 • Katılımcılar belirlenen tarihlerde paylaşılan fotoğraflara, #karacasulu_djiminiSE etiketi eklemelidir.
 • Katılımcılar, Karacasulu’nın Instagram hesabını @karfokaracasulu takip etmelidir. Seçici ekip hediye kazanan fotoğrafı seçtiğinde bu husus kontrol edilecek. Bu şartın karşılanmaması durumunda hediye 2. seçilen fotoğrafa verilecektir.
 • Belirlenen tarihlerde belirlenen etiketle paylaşılan fotoğraflar, şiddet ve özel hayata müdahale gibi rahatsız edici hassas içeriklerden oluşmamalıdır. Bu konuda Instagram’ın Hassas İçerik yaklaşımının yanı sıra seçici ekip farklı yaklaşımlar sunabilir.
 • Fotoğraf seçimleri, temel fotoğraf prensiplerine göre değerlendirilecek olup katılımcılar herhangi bir cihaz ile çekim yapabilirler.
 • Katılımcıların paylaştığı fotoğraflar kendisine ait olmalıdır ve telif hakkı içerebilecek unsurlar göz önüne alınarak paylaşımlar yapılmalıdır. Telif hakkı oluşturabilecek unsurlardan Karfo Karacasulu Dış Tic. A.Ş. sorumlu değildir.
 • Katılımcı hesapların herkese açık olması gerekmektedir. Katılımcıların kişisel gizlilik seçenekleri sebebiyle yaşanabilecek aksaklıklardan Karfo Karacasulu Dış Tic A.Ş. sorumlu değildir.
 • Etkinlik için hediye edilecek ürün paraya çevrilmeyecek veya başka bir ürün ile değiştirilmeyecek, bir başkasına devredilemeyecektir.
 • Etkinliğe Karfo Karacasulu Dış Tic. A.Ş. çalışanları/servis çalışanları ve Karfo Karacasulu Dış Tic. A.Ş. ile çalışan bayiler/mağazalar katılamaz. Katılsalar ve kazansalar dahi ürün teslim edilmeyecektir.
 • Karfo Karacasulu Dış Tic. A.Ş. koşullarda bir aykırılık tespit ederse kazanan kişinin yerine yedek kişiyi seçme hakkını saklı tutar.
 • Karfo Karacasulu Dış Tic. A.Ş. etkinlik koşulları ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Karfo Karacasulu Dış Tic. A.Ş. etkinliği zamanından önce bitirme, erteleme ve iptal etme hakkına sahiptir.
 • Etkinliğe katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

Etkinlik Yürütücüsü
Karfo Karacasulu Dış Tic. A.Ş.
Hocapaşa Mah. Ebusuud Cad. No:41 Sirkeci, Fatih – İstanbul
0212 455 67 00 – info@karacasulu.com

Bu site üçüncü şahısların web sitelerine ve sosyal medya hesaplarına bağlantılar içermektedir. Karacasulu Dış Tic Aş., bağlantılarda yer alan web sitelerinin içeriğinden, uygulamalarından ve koşullarından sorumlu değildir.

Nereden Satın Alabilirim?

Yetkili Satış Noktaları
Çevrimiçi Mağazalar

Karfo Endüstriyel

Nikon Biyolojik Mikroskop

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/02/karacasulu_logo_40x40.png

2020 © Karfo Karacasulu Dış Tic. AŞ.