DJI Pocket 2

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2021/04/DJI-Pocket-2_kk-scaled.jpg
Sihri Yakalayın

Cebe sığabilecek kadar küçük ve taşınabilir olan DJI Pocket 2, unutulmaz anları tek elle kaydetmenizi sağlayan küçük bir kameradır. Hareketi dengelemek, keskin fotoğraflar ve pürüzsüz videolar çekmek için donatılmış olan Pocket 2, size sihri yakalamanıza olanak tanır.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2021/04/OP2-01.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2021/04/DJI-Pocket-2-Lifestyle-KV-Family1to1amaozn.jpg

Üstün Görüntü kalitesi

1/1.7-Inch Sensor, 64MP Photo, 4K/60fps Video, Hybrid AF 2.0 ! DJI Pocket 2 kamera, paylaşmaya değer içerikler oluşturmanıza ve anların sonsuza dek sürmesini sağlayan fotoğraf ve video yetenekleriyle donatılmıştır.

Tek Elle Çekim! 

DJI Pocket 2’yi elinizde, çantanızda veya cebinizde istediğiniz her yere götürebilmeniz için bir cep boyutuna indirgenmiştir. Yolculuğunuz başladığında veya aniden çekim yapmanız gerektiğinde hepsini yakalamaya hazırdır. Hayatın hızında fotoğraf ve video çekmek için bir saniye içinde çekime başlayın.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2021/04/DJI-Pocket-2-Lifestyle-KV-Sunlight_5000px.amazonjpg-1.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2021/04/DJI-Pocket-2_KV-2.jpg

Stereo Kayıt

Pocket 2 üzerindeki dört mikrofon, sihri yeniden yaşamanıza izin veren surround-sound sağlar.

AI Editör

Video düzenlemekten hoşlanmıyor musunuz? AI Editor, paylaşmaya değer içerik oluşturmak için kliplerinizi otomatik olarak geçişler ve müzikle birleştirir.

Glamour Effects Özelliği

Glamour Effects, her zaman en iyi selfie’leri paylaşmanıza olanak tanır. 93 ° açılı bir görünüme sahip olan Pocket 2, sosyal medya için daha esnek çekim ve mükemmel şekilde oluşturulmuş çekimler sağlar.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2021/04/DJI-Pocket-2-Lifestyle-KV-Phone_5000px.jpg
Gelişmiş Kamera Stabilizasyonu

DJI Pocket 2’nin sırrı nedir? 3 eksenli bir gimbal, hareket halindeyken sorunsuz video için kamerayı dengeler. Bu teknoloji, elde yapılan uzun pozlamalı çekimler gibi yaratıcı fotoğraflar için de harikadır.

Geliştirilmiş Özellikler

DJI Pocket yalnızca pürüzsüz, sinematik çekimler sağlamakla kalmaz; ActiveTrack, Motionlapse ve Panorama AI editör gibi çeşitli akıllı işlevlere erişim sayesinde, akıllı telefonlarda imkansız olan çekim efektleriyle yaratıcılığınızı ortaya çıkarır.

POCKET 2 HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2021/04/土耳其产品卡_op-2.jpg

Bu site üçüncü şahısların web sitelerine ve sosyal medya hesaplarına bağlantılar içermektedir. Karacasulu Dış Tic Aş., bağlantılarda yer alan web sitelerinin içeriğinden, uygulamalarından ve koşullarından sorumlu değildir.

Nereden Satın Alabilirim?

Yetkili Satış Noktaları
Çevrimiçi Mağazalar

Karfo Endüstriyel

Nikon Biyolojik Mikroskop

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/02/karacasulu_logo_40x40.png

2020 © Karfo Karacasulu Dış Tic. AŞ.