DJI RoboMaster S1

Kazanmayı Öğrenin

RoboMaster S1, her öğrencinin potansiyelini ortaya çıkarmak için tasarlanmış, oyunu değiştiren bir eğitim robotudur. DJI’nin yıllık  robotik yarışmasından esinlenilen RoboMaster S1, büyüleyici oyun modları ve akıllı özellikler sayesinde kullanıcılara bilim, matematik, fizik, programlama ve daha fazlasını sunuyor.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/03/robomaster_specs.jpg
Kazanmak İçin Tasarlanmış

Güçlü konfigürasyonlarla S1, gitmeye hazır olduğunuz sürece sınırlarınızı oluşturmanıza, zorlamanıza ve fethetmenize olanak tanır.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/03/DH4A3577-1-1.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/03/Assemble-_-拼装_2.jpg
İnşa edin!

Modüler tasarım, S1’inizi sıfırdan oluşturmanıza olanak tanır, eğlenceyi daha da geliştirir ve her vida ve kabloda uygulamalı deneyim sağlar.

Yaparak Öğrenin

RoboMaster S1, dijital dünyayı gerçek olanla köprülüyor ve soyut teorileri pratik operasyonlarla hayata geçiriyor. S1, kullanıcıların matematik, fizik ve AI teknolojisini en ileri ve ilham verici bir şekilde deneyimlemelerine olanak tanıyan Scracth ve Python programlama dillerini destekliyor.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/03/公式学习-1_en_1.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/03/Free-For-All-_-乱斗-1.jpg
Tek Kazanan

Bu fikir ve hız yarışmasında sadece bir kazanan olabilir. S1’in benzersiz hakem sistemini ve akıllı algılama zırhını kullanan bu heyecan verici yakın dövüşte bir avantaj elde etmek ve rakipleri yenmek için özel beceriler kullanın.

Scratch ve Python Programlama
S1, Scratch ve Python programlama dillerini destekler. Bu, ister kodlama konusunda yeni olun, ister zaten bir uzman olma yolunda olun, yeteneklerinizi bir sonraki seviyeye taşımanıza izin verir.

Stratch 3.0

Dünya çapında ilk ve orta dereceli okullarda kullanılan klasik görsel programlama dili.

Python

Yapay zeka alanında yaygın olarak kullanılır.

Güçlü programlama blokları, S1’inizle bir dizi yeni işlevi keşfetmenizi sağlar. Örneğin, hat takibi için yeni Scratch blokları S1’in T-kavşaklarında ve kesişen yollarda dönüş yapmasına izin verir. Ayrıca, hoparlör modülü için yeni Scratch ve Python arayüzleriyle, eyleme müzik notaları ekleyebilir hatta S1’inizin çalması için bir şarkı yazabilirsiniz.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/03/Black-bg_5.jpg

Ustalığa Giden Yol
Ustalığa Giden Yol, kullanıcıların programlama dilleri hakkındaki anlayışlarını geliştirecek proje tabanlı kurslar sunmaktadır. Robotik uygulamalarından AI teknolojisine, hem yeni başlayanlar hem de uzmanlar için farklı projelere olanak tanır.

RoboAcademy
RoboAcademy bir video ve programlama rehberi müfredatı sunar. Derinlemesine videolar, robotlara basit ama derin yollarla tanıtır ve kullanıcılara anlayışlı ve alakalı bilimsel bilgi verir. Programlama kılavuzları, çeşitli modüllerin ayrıntılı açıklamalarını sunarak kullanıcıların programlamanın keyfini çıkarmasını kolaylaştırır.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/03/Father-Teaches-Children-_-父亲教学.jpg

AI Teknolojisini Deneyimleyin

AI teknolojisi, S1’in hareketleri, sesleri ve hatta diğer S1 robotlarını tanımasını sağlar. RoboMaster S1 ile oynamak, yapay zeka öğreniminin giriş kapısını açar ve size yarının teknolojilerine pratik bir giriş sağlar.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/03/独门绝技.jpg

Aksiyonu Görün
S1’in heyecan verici FPV perspektifiyle eşsiz ve sürükleyici bir sürüş deneyiminin keyfini çıkarın.

Yarış
Kendi özel pistinizde rakiplere karşı yarışın. Belirli Vision Marker’ları tanıyarak aşırı hız gibi özel becerilerin kilidini açın veya bir avantaj elde etmek ve yarışı kazanmak için rakiplere karşı baş dönmesi gibi silahları serbest bırakın.

Fetih
Kendi rekabet alanınızı oluşturun ve oyuncuları iki takıma ayırın. Takım kalelerinizi kurun ve tüm rakip kalelerini işgal eden ilk takım kazanır.

Özel Beceriler Geliştirin
Herhangi bir yarışmada, bilgelik güç kadar önemlidir. S1, kullanıcıların, kodlayıcıları derlemek için sınıf bilgilerini uygulamalarını sağlayarak, izleyicileri şaşırtacak ve rakipleri yenecek benzersiz işlevlerin kilidini açıyor. Yeni eğitim konseptiyle S1, kullanıcıların öğrenme sevincini yeni ve heyecan verici şekillerde benimsemelerine yardımcı oluyor.

İnterkom
Yeni interkom özelliği, yakındaki arkadaşlarınızla sesli etkileşimlerin keyfini çıkarmanızı sağlar. Ayrıca, mobil cihazınızdaki RoboMaster uygulamasında ses dosyalarını önceden kaydedebilir ve S1’de çalarak bir dizi heyecan verici yeni olasılıkların kilidini açabilirsiniz.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/03/行人跟随.jpg

Dünya Senin Arenan
Her zaman, her yerde kendi rekabet arena oluşturun ve diğerlerinden farklı sürükleyici bir FPV deneyimi ile oyun modları çeşitli tadını çıkarın. Hatta kayıt ve bir düğmeye dokunarak tüm eylem paylaşabilirsiniz.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/03/机器人识别.jpg
  • Yol Hattı Tanıma

S1, yerdeki bir hattı otomatik olarak takip edecek şekilde programlanabilir. Ne kadar çok matematik ve fizik bilgisi uygulanırsa, S1 bu görevi ne kadar uygun bir şekilde tamamlayabilecektir.

  • Vision Marker Tanıma

Kodlama ve mücadele olanaklarını genişleten sayılar, harfler ve özel karakterler içeren 44’e kadar Görsel İşaretleyiciyi tanıma.

  • İnsan Tanıma

Gelişmiş bilgisayar görme teknolojisi sayesinde S1, S1’in FOV’sinde seçtiğiniz herhangi bir kişiyi tanımlayabilir ve izleyebilir.

  • Alkışlama Tanıma

S1, benzersiz yanıtlar için programlanabilen yerleşik bir alkış tanıma modülü ile donatılmıştır.

  • Mimik Tanıma

S1 çeşitli fiziksel hareketleri tanıyabilir ve kendi kendine tanımlanan yanıtlar için programlanabilir.

  • S1 Robot Tanıma

S1, diğer S1 birimlerini tanıyabilir, oyun ve eğlence olanaklarınızı genişletebilir.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/03/Black-bg_5-1.jpg

Çoklu Platform Kullanımı

İşlevler ve oyun modları şu anda iOS, Android ve Windows’ta kullanılabilir. RoboMaster uygulaması, farklı sistemlere sahip kullanıcıların aynı anda birlikte oynamasına bile izin verir.

Çeşitli İşlem Yöntemleri

S1, dokunmatik ekran, jiroskop ve gamepad aracılığıyla bir bilgisayar veya mobil cihaz kullanılarak çalıştırılabilir.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/03/Black-bg_4.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/03/Black-bg_3-1.jpg

Esnek Programlama ve Paylaşma

RoboMaster uygulamasını kullanarak kolayca program yazın ve uygulayın veya arkadaşlarınızla anında paylaşın.

MasterBoard

MasterBoard, sürüş süresi ve kilometre, kodlama, programlama süresi, “Ustalık Yolu” nda tamamlanan ders sayısı, Hedef Uygulamaları için en yüksek puanlar ve daha fazlası gibi yararlı bilgileri görüntüler. Bu, öğrenme yolunuzdaki her kilometre taşını işaretlemenize ve hatta istatistiklerinizi ve sıralamanızı tüm dünyadaki diğer S1 kullanıcılarıyla karşılaştırmanıza olanak tanır.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/03/Black-bg_2.jpg
“Trafik ışıkları” ve diğer engelleri oluşturmak için Vision Marker’ları kullanarak, kullanıcılar S1’in otomatik olarak sürmesine ve karmaşık görevleri yerine getirmesine izin veren kendi programlarını yazabilirler. S1’in programlanabilir altı yapay zeka modülü aracılığıyla robotik kontrol ve hareket mekaniğini içeren matematiksel ilkeleri keşfedin. Bu becerileri ve daha fazlasını geliştirirken yapay zeka hakkında derinlemesine bilgi edinin.

RoboMaster Robotik Yarışması
S1, DJI’nın yıllık RoboMaster robot yarışmasından ilham aldı. 2015 yılında kurulduğundan beri, zekâ, mühendislik ve problem çözme becerilerini test eden bu heyecan verici yarışmaya 400’den fazla okuldan 20.000’den fazla öğrenci katıldı.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/03/White-bg_1.jpg

Bu site üçüncü şahısların web sitelerine ve sosyal medya hesaplarına bağlantılar içermektedir. Karacasulu Dış Tic Aş., bağlantılarda yer alan web sitelerinin içeriğinden, uygulamalarından ve koşullarından sorumlu değildir.

Nereden Satın Alabilirim?

Yetkili Satış Noktaları
Çevrimiçi Mağazalar

Karfo Endüstriyel

Nikon Biyolojik Mikroskop

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/02/karacasulu_logo_40x40.png

2020 © Karfo Karacasulu Dış Tic. AŞ.