DJI RS 3

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_rs3_01.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_rs3_02.jpg

Her An Hazır

DJI RS 3, her ayrıntısıyla içerik oluşturuculara ve bağımsız ekiplere esnek ve verimli bir çekim deneyimi sunar. Hafif ve şık, daha yaratıcı özgürlük ve sonsuz olasılıklar için profesyonel stabilizasyon ve verimli kontrol sağlar.
DJI RS 3, siz hazır olduğunuzda hazırdır.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_rs3_03.jpg

Her Şey Hızla İlgili

QUCIK RELEASE PLATE

Çift katmanlı hızlı serbest bırakma plakalarıyla, yeni bir pili veya hafıza kartını değiştirdikten sonra gimbali yeniden dengelemeye gerek kalmadan bir kamerayı RS 3’e monte etmek hızlı ve kullanışlıdır. Eğim eksenine yeni eklenen ince ayar düğmesi, lensleri değiştirirken doğru dengelemeyi daha kolay elde etmek için kameranın milimetre düzeyinde hassasiyetle ileri veya geri kaymasına olanak tanır.

Otomatik Eksen Kilitleri
RS 3, anında çalışmaya başlamanızı sağlar. Gimbal kapatıldığında, güç düğmesini basılı tutun ve gimbal otomatik olarak genişlerken üç eksenin kilidi açılır ve saniyeler içinde çalışmaya başlamanızı sağlar. Güç düğmesine bir kez bastığınızda, eksenler otomatik olarak kilitlenip uyku moduna girerek ulaşımı ve seyahati önemli ölçüde daha verimli hale getirir.
Kablosuz Denklanşör Kontrolü
RS 3, Çift Modlu Bluetooth’u uygulayarak kablosuz deklanşör kontrolünü destekler, her kullanımda zamandan ve emekten tasarruf sağlar. İlk Bluetooth eşleştirmesinden sonra, sabitleyici üzerindeki kayıt düğmesine basarak video ve fotoğraf çekimini kontrol edebilirsiniz.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_rs3_08.jpg

Profesyonel Stabilizasyon

MÜKEMMEL AĞIRLIK-YÜK ORANI
Yalnızca 1,3 kg (gimbal, pil tutacağı ve hızlı çıkarma plakaları dahil) ağırlığındaki RS 3, tek elle kolayca tutulabilirken, 3 kg yük kapasitesi, ana akım kameraları desteklemek için fazlasıyla yeterli.
Uyumlu Cihazları İnceleyin

Anında Kontrol: 1.8″ OLED Dokunmatik Ekran

RSC 2’nin siyah beyaz ekranıyla karşılaştırıldığında, RS 3, %80 daha büyük ekrana sahip 1,8 inç OLED tam renkli dokunmatik ekranla donatılmıştır. Ayrıca, yeniden tasarlanmış kullanıcı arayüzü ile birlikte sezgisel ve hassas kontrol sağlayarak çoğu Ronin uygulama ayarını destekler.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_rs3_05.jpg

Anında Mod Değiştirme

Yeni gimbal modu anahtarını basitçe kaydırarak Pan takibi, Pan ve Tilt takibi ve FPV modları arasında geçiş yapabilirsiniz. FPV modu seçimi, ekipmanınızı ayarlamanıza ve hızlı bir şekilde başlamanıza olanak tanıyan 3D Roll 360,
Portre veya Özel olarak da özelleştirilebilir.
Akıllı Telefon İle İzleme
RS 3, 1080p/30fps HD canlı yayınları doğrudan bir mobil cihaza iletmek için Ronin Görüntü Vericisini (önceden Ronin RavenEye Görüntü Vericisi olarak bilinirdi) destekler.
Entegre İzleme ve Kontrol
Entegre bir izleme ve kontrol deneyimi elde etmek için kamera pozlamasını doğrudan Ronin uygulamasında uzaktan ayarlayın veya sanal joystick ile gimbalı kontrol edin.
Force Mobile
Ronin Image Transmitter ile bir akıllı telefon, daha esnek ve dinamik kamera hareketleri için RS 3 gimbalını uzaktan kontrol etmek için hareket kontrolörü olarak kullanılabilir.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_rs3_06.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_rs3_07.jpg

Yepyeni Fokus Moturu

Yeni nesil DJI RS Focus Motor (2022), üç kat daha güçlü (1 N·m’ye kadar) tork sağlar ve duyulabilir gürültü %50 oranında azalır. Bu, daha yumuşak bir odaklama deneyimi sunar ve ses kaydı üzerindeki etkiyi azaltır. Ayrıca, daha hızlı kullanım için herhangi bir alet kullanmadan kolayca monte edilmesini sağlayan hızlı açılan bir yapıya sahiptir.
Dikey Kamera Montajı
Yüksek kaliteli sosyal medya içeriği için farklı açılarda kolay portre çekimine izin vererek kamera bağlantı noktalarından kaçınarak kamerayı RS 3’e dikey olarak takmak için Dikey Kamera Bağlantısını kurun.
Yeni Briefcase Tutacak
Yeniden tasarlanan briefcase tutacağı, uygun saklama için katlanabilir ve yeni bir ergonomik tutamak ile birlikte gelir. Böylece daha kolay ve daha hızlı kurulur ve Evrak Çantası (briefcase) moduna geçiş yapılır. Yerleşik coldshoe yuvası ve 1/4″-20 montaj delikleri, çekim yardımı için harici monitörlere bağlanabilir ve düşük açılı kamera hareketlerini daha sezgisel hale getirir.
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_rs3_04.jpg
DJI RS 3 STANDART PAKET İÇERİĞİ
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_rs3_09.jpg
DJI RONIN KARŞILAŞTIRMASI
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_rs3_10.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_rs3_aksesuar-8.png

Gimbal
×1

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_rs3_aksesuar-7.png

BG21 Grip
×1

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_rs3_aksesuar-6.png

Lens Destek Aparatı
×1

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_rs3_aksesuar-5.png

Mini Tripod
×1

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_rs3_aksesuar-1.png

Bağlantı Vidaları
×1

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/dji_rs3_aksesuar-3.png

USB-C Şarj Kablosu
×1

Bu site üçüncü şahısların web sitelerine ve sosyal medya hesaplarına bağlantılar içermektedir. Karacasulu Dış Tic Aş., bağlantılarda yer alan web sitelerinin içeriğinden, uygulamalarından ve koşullarından sorumlu değildir.

Nereden Satın Alabilirim?

Karfo Endüstriyel

Nikon Biyolojik Mikroskop

Markalarımız

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/02/karacasulu_logo_40x40.png

2023 © Karfo Karacasulu Dış Tic. AŞ.