DJI Sevgililer Günü Hediye Önerileri 2022

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/DJI_VD_1140x305WL.jpg

DJI, YILIN EN ROMANTİK GÜNÜNDE

HEDİYE ALTERNATİFLERİYLE YANINIZDA

Takvimler şubat ayını gösterirken Sevgililer Günü heyecanı da kendini hissettirmeye başladı. Sevdiklerimize, onlara olan sevgimizi hediyelerle ifade ettiğimiz Sevgililer Günü’nde, alacağımız hediyeler üzerine düşünüp, onlar için en iyisini armağan etmek istiyoruz. DJI, Sevgililer Günü’ne özel indirimli fiyatlarıyla birçok hediye seçeneğini kullanıcılarıyla buluşturuyor. Her şeyin en iyisini hak eden görüntü teknolojilerine meraklı sevdikleriniz için DJI, birçok hediye alternatifi sunuyor. DJI Sevgililer Günü Hediye Rehberi, aşkını ölümsüzleştirmek isteyenlerin yanında…

GÖKYÜZÜNÜ KEŞFEDİN

DJI MINI SE

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/bg@2x-1.jpg

Kompakt ve güçlü yapısıyla DJI Mini SE, paylaşılan en güzel anılara gökyüzünden eşlik ediyor. DJI Mini SE, sevdiklerine benzersiz bir bakış açısı hediye etmek isteyenler için oldukça uygun bir hediye alternatifi… En hafif ve en uygun fiyata sahip olan DJI Mini SE, dron ile çekim yapabilmenin en kolay yollarını sunuyor.

Kullanımı kolay DJI Fly uygulamasıyla entegre çalışan DJI Mini SE, basitleştirilmiş bir uçuş deneyimi ve sinematik görüntüler elde etme imkanı sağlıyor.

DJI Mini SE, yenilenen tasarımı, hafifliği ve teknolojisi sayesinde, üstün kamera kararlılığı ve net, ultra pürüzsüz görüntüler ile çekim keyfini zirveye taşıyor.

SEVDİKLERİNİZİN HER KOŞULDA YANINDA

DJI ACTION 2

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/14-1.jpg

DJI Action 2, çok yönlü tasarımıyla, macera tutkunu sevdikleriniz için vazgeçilmez bir hediye alternatifi… Bir aksiyon kamerasından çok daha fazlasını sunan Action 2, giyilebilir teknolojisi ile aksiyon meraklılarının her an yanında vazgeçilmez bir aksesuar oluyor. En muhteşem anları yakalarken anda kalmayı sağlayan DJI Aciton 2, opsiyonel Manyetik Kordon ve Manyetik Kafa Bandı ile giyilebilir teknoloji rahatlığı sunuyor. Göğüse veya başa rahatça takabiliyorken eller serbest bırakabiliyor ve FPV dronlara entegre edilebiliyor. Zorlu koşulların kamerası DJI Action 2, yenilikçi manyetik tasarımı sayesinde hayatı yakalarken aksesuarların zahmetsizce değişmesini sağlıyor.

EN DEĞERLİ ANLARINIZI GÜZELLEŞTİRİYOR

DJI OM 5

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/Lifestyle_City-Street_Couple_3_Preview.jpg

DJI tarafından en güzel içerikleri yaratmak için üretilen akıllı telefon sabitleyicisi OM 5, sevdiklerinin her anını güzelleştirmek isteyenler için eşsiz bir alternatif…

Ultra hafifliği ve boyutuyla fark yaratan DJI OM 5, fotoğraf ve video konusunda gelişmiş özellikleriyle, içerik üretimini daha keyifli hale getiriyor.

Dahili uzatma çubuğu ile taşınabilir ve avuç içi boyutunda olan DJI OM 5 ile sevdikleriniz kusursuz özçekimlerin, süper akıcı videoların, otomatik izlemenin ve çok daha fazlasının keyfini çıkarıyor.

KUSURSUZ ANLAR YARATIR

DJI OM 4 SE

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/OM4SE_VD.png

Sevdiklerinin olağanüstü anlarını kusursuz hale getirmek isteyenler için DJI OM 4 SE, en uygun hediye alternatifi… Manyetik telefon kelepçesi ve halka tutucu ile desteklenen DJI OM 4 SE, akıllı telefonları çekim esnasında güvende tutuyor. Akıllı çekim modlarıyla sevdiklerinizin hayal gücünü çekimlerine yansıtmalarına imkan veriyor. DJI Mimo uygulamasıyla desteklenen OM 4 SE, videoları başyapıtlara dönüştürüyor.

DJI OM 4 SE, 3 eksen stabilizasyonu ile olağanüstü pürüzsüz çekimler artık hayal olmuyor.  Ultra kompakt ve kullanımı kolay özelliklerle çığır açan akıllı telefon sabitleyicisi DJI OM 4 SE, sevdiklerinizin her zaman güzel görüntüler yakalamasını sağlıyor. İlham dolu anları kolayca yakalama imkanı sunan DJI OM 4 SE, her yerde ve her zaman anılara eşlik ediyor.

SEVDİKLERİNİZLE SİHRİ KEŞFEDİN

DJI POCKET 2

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2W4A2928-1.jpg

Cep boyutunda ve oldukça küçük bir kamera olan DJI Pocket 2, sevdiklerinizin her yerde ve her an çekime hazır olmalarını sağlıyor. Tek elle çekim yapma imkanı sunan DJI Pocket 2, gezmeye meraklı sevdiklerinizin kalbini ısıtacak bir hediye alternatifi…

Hareketi dengelemek, keskin fotoğraflar ve pürüzsüz videolar çekmek için donatılan Pocket 2, yolculukların her anında en unutulmaz anlara eşlik ediyor.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/DJI_VD_1140x305WL.jpg

Bu site üçüncü şahısların web sitelerine ve sosyal medya hesaplarına bağlantılar içermektedir. Karacasulu Dış Tic Aş., bağlantılarda yer alan web sitelerinin içeriğinden, uygulamalarından ve koşullarından sorumlu değildir.

Nereden Satın Alabilirim?

Yetkili Satış Noktaları
Çevrimiçi Mağazalar

Karfo Endüstriyel

Nikon Biyolojik Mikroskop

Markalarımız

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/02/karacasulu_logo_40x40.png

2020 © Karfo Karacasulu Dış Tic. AŞ.