Lexar Profesyonel CFexpress™ Type B

Yeni Nesil Performans

Lexar® Professional CFexpress™ tip B kartı ile yüksek kaliteli görüntüler ve kesintisiz RAW 4K video yakalayın. Yeni nesil sinema kameralarının ve DSLR’lerin yeteneklerini kullanmak üzere tasarlanan bu sağlam kart, 1750MB/s’ye kadar okuma aktarım hızı ile yüksek hızlı performans, dayanıklılık ve güvenilirlik sağlarken hem PCI Express® Gen 3 hem de NVMe protokolünü destekler.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/02/Screen-Shot-2020-02-28-at-09.40.32.png
Nihai Dayanıklılık ile Macera Yakalama

İster gün batımını, ister yol yarışlarını ya da başka bir macerayı takip ediyor olun, Lexar Professional CFexpress tip B kartı, şok/titreşimden korumak için ihtiyacınız olan sağlam dayanıklılığı sunar. Yani, büyük Kanyon’dan Sedd’e kadar, nefes kesen görüntüler yakalamak için güvenebileceğiniz bir kartınız var.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/02/Screen-Shot-2020-02-28-at-09.40.51-scaled.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/02/web_CFexpress_F4-2.jpg
XQD® Kameralar ile Geriye Dönük Uyumlu

Çok yönlülük için, kart, yeni nesil performansa sahip mevcut cihazları sağlayan select XQD® kameralar ile geriye dönük uyumludur.

Önemli ölçüde hızlandırılmış iş akışı ile zamandan tasarruf edin. Kartın yüksek hızlı performansı, dosyaları hızlı bir şekilde çekmenizi ve aktarmanızı sağlar. Ve Lexar Professional CFexpress tip B okuyucu ile kullanıldığında, kartın okuma aktarım hızı yeteneğini en üst düzeye çıkaracaksınız. Bu, iş akışınızı baştan sona önemli ölçüde hızlandırır, böylece zamandan tasarruf edebilir ve işe geri dönebilirsiniz.

• 1750MB /s’ye kadar aktarım hızı ile üstün performans.
• Daha yüksek kaliteli görüntüler ve RAW 4K video çekimi.
• Belirli XQD® kameralarla geriye dönük uyumlu.
• 1000 MB /s’ye kadar sürekli yazma hızı.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/02/web_CFexpress_F3.jpg

Bu site üçüncü şahısların web sitelerine ve sosyal medya hesaplarına bağlantılar içermektedir. Karacasulu Dış Tic Aş., bağlantılarda yer alan web sitelerinin içeriğinden, uygulamalarından ve koşullarından sorumlu değildir.

Nereden Satın Alabilirim?

Yetkili Satış Noktaları
Çevrimiçi Mağazalar

Karfo Endüstriyel

Nikon Biyolojik Mikroskop

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/02/karacasulu_logo_40x40.png

2020 © Karfo Karacasulu Dış Tic. AŞ.