Muhsin Akgün ile Portre Fotoğrafçılığı

Portre ve Reklam fotoğrafçılığının önde gelen isimlerinden Muhsin Akgün, Nikon Türkiye profesyonellerle buluşma serimizde Erdem Aydın’ın konuğu oluyor.

Bu keyifli ve öğretici sohbeti kaçırmayın!

Muhsin AKGÜN

1976 doğumlu. Yıldız Teknik Üniversitesi Fotoğraf Programı’nda eğitim gördü. 1995 yılında profesyonel fotoğrafçılığa başladı. Ağırlıklı olarak portre ve performans fotoğrafları çekiyor.

Fotoğrafları Radikal, Milliyet, Hürriyet, Sabah, New York Times, Guardian, Irish Times, Le Monde, The Christian Science Monitor Boston, Freitag Berlin, Chello, Du Magazine, Asian Art,  Rolling Stone Türkiye, Empire Türkiye, Sinema, Roll, Express, Bir+Bir, Milliyet Sanat, Marie Claire, Varlık, Notos, gibi ulusal ve uluslararası yayınlarda yayımlandı.

Doğan Medya Grubu, Doğuş Medya Grubu, Fox International, Fox Türkiye, Tims&B Productions, Ay Yapım, O3 Yapım, TMC Film, İKSV, Pozitif, Doğan Kitap, Can Yayınları, Everest Yayınları, Kronik Kitap, Persona Sanat, İD İletişim, Yasemin Özbudun Talent Mmanagement, Ağ İletişim, Önem Günal Management gibi şirketlerle halen çalışmaktadır.

Pina Bausch’un “Nefes” projesinde çektiği fotoğraf, gösterinin uluslararası tanıtımında kullanıldı.

“Moda’nın Yüzü” başlıklı fotoğraf sergisi Ekim 2009’da İstanbul’da ve Mart 2010’da da Paris’te sergilendi.

1999-2010 yılları arasında İstanbul’da gerçekleşen yabancı konserlerin fotoğraflarından oluşan “Söz ve Müzik: İstanbul” isimli fotoğraf kitabı Ekim 2010 tarihinde yayınlandı.

30. Uluslararası İstanbul Film Festivali kapsamında“30: İstanbul Film Festivali’nin 30 Yılından 20 Yönetmen” başlıklı sergisi Atlas Pasajında 19 Mart-17 Nisan 2011 tarihleri arasında sergilendi. Ayrıca aynı isimli kitap Nisan 2011 tarihinde yayınlandı.

2000’li yıllarda yurtdışında en çok çevirisi yapılan 15 Türk edebiyatçının portrelerinden oluşan “15” isimli sergisi, Ağustos 2012 tarihinde Avusturya’daki Alpach Avrupa Forumu’nda sergilendi.

15 yıldır fotoğrafladığı konserlerden seçtiği 15 fotoğraflık küçük bir seçki, Kanyon AVM’ de 3-5 Nisan 2015 tarihleri arasında ”Sahne Önünde 15. Yıl” adı altında sergilendi.

Bu site üçüncü şahısların web sitelerine ve sosyal medya hesaplarına bağlantılar içermektedir. Karacasulu Dış Tic Aş., bağlantılarda yer alan web sitelerinin içeriğinden, uygulamalarından ve koşullarından sorumlu değildir.

Nereden Satın Alabilirim?

Yetkili Satış Noktaları
Çevrimiçi Mağazalar

Karfo Endüstriyel

Nikon Biyolojik Mikroskop

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/02/karacasulu_logo_40x40.png

2020 © Karfo Karacasulu Dış Tic. AŞ.