Mavic Air 2

MAVIC AIR 2

SEVİYENİ YÜKSELT

Mavic Air 2 gücü ve taşınabilirliği üst seviyeye taşımanızı sağlayarak gelişmiş özellikler sunar. Üstün görüntü kalitesi, otomatik akıllı uçuş özellikleriyle yaratıcılığınızın tadını çıkarın.

İLERİ DÜZEY İÇERİKLER

4K / 60fps çekim özelliği sayesinde profesyonel görüntüler elde edebilir, 48 Megapiksellik fotoğraf çekim özelliği ile kusursuz detaylar yakalayabilirsiniz.  H.265 video codec daha fazla görüntü bilgisi kaydeder, daha az depolama alanı kullanır ve çekimlerinizin dinamik aralığını ve ayrıntılarını korur. Böylece seviyenizi yükseltecek performans sağlar.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/05/01.Camel_.jpg
KUSURSUZ FOTOĞRAFLAR

1/2 inç CMOS sensör ile Mavic Air 2 etkileyici 48 MP fotoğraflar çeker. Çekimlerinizi üst seviyeye taşımaya hazır olun. 48 Megapiksellik kamera, fotoğrafları yakınlaştırdığınızda bile canlı ayrıntılar elde etmenizi sağlayan üstün bir kalite sunar.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/05/01.jpg

FOCUSTRACK

Profesyonel kalitede çekimler FocusTrack sayesinde zahmetsizdir. Bu kullanımı kolay akıllı takip özellikleri (Active Track 3.0, Spotlight 2.0 ve  Point of Interest 3.0)  yaratıcılığınızı ortaya çıkarmanızı sağlar.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/05/6.jpg

Spotlight 2.0

Kamera, Spotlight 2.0 özelliği sayesinde görüntülemek istediğiniz objeye sabitlenir ve dilediğiniz gibi çekim sağlar
Sadece objenizi seçin ve uçun.

Active Track 3.0

DJI’ın ActiveTrack teknolojisinin en son sürümü ile engellerden korunurken objenizi takip etmek her zamankinden daha kolay. Konunuz, bir ağacın arkasında hareket etse bile objenizi çerçevenin merkezinde tutar.

Point Of Interest 3.0

POI 3.0, önceki özelliklerin yeteneklerini daha ileriye taşıdı, özellikle saydam yüzeylerin tanınması gibi özellik geliştirdi. Ayrıca POI 3.0 artık insanları, arabaları ve tekneler gibi nesneleri de dinamik olarak izleyebiliyor.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/05/02.Motorbike.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/05/1.jpg
DAHA UZUN SÜRE UÇUŞ

34 dakikaya kadar çekim yapabileceğiniz etkileyici pil ömrü. Mükemmel kareler ve videolar elde etmek için havada uzun süre kalmanızı sağlarken spor modunda maksimum 68 km/s uçuş hızıyla destansı, hızlı tempolu çekimlere olanak tanır.

DAHA GÜVENLİ UÇUŞ

Mavic Air 2, üç yönde engel algılayıcıya sahiptir: ileri, geri ve aşağı! Yardımcı ışığı görünürlüğü artırır ve engellerden korunmanın sağladığı ekstra güvenlik sınırları zorlamayı ve mükemmel görüntüler yakalamanızı sağlar.

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/05/7-2.jpg
https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/05/4.jpg
PİLOTLAR İÇİN DİZAYN EDİLDİ

Yeni tasarlanan uzaktan kumanda, daha rahat kavrama sağlayan ergonomik bir tasarıma ve 240 dakikalık bir pil ömrüne sahiptir. Akıllı telefonların hızlı ve kolay bir şekilde bağlanmasını sağlar.

Bu site üçüncü şahısların web sitelerine ve sosyal medya hesaplarına bağlantılar içermektedir. Karacasulu Dış Tic Aş., bağlantılarda yer alan web sitelerinin içeriğinden, uygulamalarından ve koşullarından sorumlu değildir.

Nereden Satın Alabilirim?

Yetkili Satış Noktaları
Çevrimiçi Mağazalar

Karfo Endüstriyel

Nikon Biyolojik Mikroskop

https://www.karacasulu.com/wp-content/uploads/2020/02/karacasulu_logo_40x40.png

2020 © Karfo Karacasulu Dış Tic. AŞ.