Değerli Müşterilerimiz,

Tüm Dünya’da olduğu gibi güncel hayatımızı ve toplum sağlığımızı tehdit eden COVID-19 (Coronavirüs) salgınına rağmen tüm çalışmalarımıza normal bir şekilde devam etmek için şimdiye kadar çaba gösterdiğimizi bildirmek isteriz.

Ancak Türkiye’de görülen vaka sayılarının artması ve idari makamların önerileri ışığında hem personelimizi hem de müşterilerimizin sağlığını koruyabilmek amacıyla çalışmalarımızı 18.03.2020 Çarşamba gününden itibaren ofis dışından sürdürme kararı almış bulunmaktayız.

Bu süreçte müşterilerimizin ihtiyaç duydukları hizmetleri aksatmadan sunmak ve müşteri memnuniyetimizi en üst seviyede tutmaya devam etmek için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Ancak yaşanabilecek gecikmelerden dolayı şimdiden özür dileriz.

Müşterilerimiz ihtiyaç halinde aşağıdaki birincil iletişim kaynaklarımızı kullanarak ilgili birimlerimize 09:00 – 18:00 saatleri arası ulaşabilir ve sınırlı hizmet almaya devam edebilirler.

Tüm Ürünlerle İlgili Kullanıcı Desteği

info@karacasulu.com

Teknik Servis Cihaz Takibi

0505 952 98 65

Teknik Servis Hizmetleri

Nikon – 0505 952 98 65

DJI – 0554 808 34 31

Online Satış ve Sipariş Takibi

karfoshop@karacasulu.com

0530 970 08 24

Biyolojik Mikroskop

mikroskop@karacasulu.com

Muhasebe ve Finans

muhasebe@karacasulu.com

Sağlık Bakanlığı’nın yapacağı açıklamalara bağlı kalarak gelişmelerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Bu zorlu sürecin üstesinden siz müşterilerimizle yapacağımız sağlıklı bir iş birliği ile geleceğimize inanıyor, anlayışınız için teşekkür ediyoruz.

Sağlıklı günlerde görüşmek üzere.